­
Викликати замірника
МЕНЮ +

button-action

slogan

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Щодня з 9.00 до 23.00

Команда талановитих будівельників пропонує якісні послуги з:

- утепленню квартир

- утепленню будинків

З настанням холодних сезонів в сімейному бюджеті значна частина витрат припадає на оплату опалювальних послуг. Незважаючи на те, що батареї стають теплими, часто температура в будинку або квартирі залишається низькою і некомфортною. Самий оптимальний варіант, який допоможе заощадити сімейний бюджет і підвищити температуру в будинку, - це утеплення стін. Крім того, що зупиняються втрати тепла в приміщенні, утеплення стін пінопластом позбавляє від таких неприємностей як вогкість, утворення грибків і плісняви.

Переваги утеплення фасадів також полягають у тому, що облагороджується і стає більш привабливим зовнішній вигляд будинку. Крім того, що в зимовий час ви будете відчувати себе тепло і затишно, літом ви зможете насолодитися приємною прохолодою, так як стіни будуть набагато менше нагріватися.

Як відбувається утеплення стін

Дані роботи можуть виконуватися двома способами:

  • із застосуванням екструдованого пінополістиролу;
  • за допомогою ПСБ - пінополістирольні плити.

Утеплення стін ціна розраховується індивідуально в залежності від обраних замовником матеріалів і величини оброблюваної площі.

Утеплення будинку зовні відбувається в два етапи: кріплення, а потім обробка теплоізоляційних матеріалів.
Для кріплення пінопласту використовується клей і пластикові дюбелі. Широка капелюшок дюбелів і міцний пластиковий корпус забезпечують щільне притискання до стіни, а також виключають появу теплових мостів і корозії.

Щоб захистити пінопласт від атмосферних впливів і сонця і збільшити тим самим його термін служби, проводиться шпаклівка в два шари з використанням малярної сітки. Армування при утепленні фасадів забезпечує всій поверхні єдине покриття. Дуже важливо правильно підібрати кожен складовий елемент, щоб уникнути в майбутньому поява тріщин, відшарувань, які загрожують руйнуванням і розгерметизацією системи утеплення.

Слідом за армуванням необхідно нанести декоративно-захисний шар. Це захистить теплоізоляцію від негативного атмосферного впливу і виконає архітектурні функції. На даному етапі утеплення стін пінопластом застосовуються акрилові та мінеральні штукатурки, фінішна обробка короїд, силікатні і акрилові фарби та ін

Висока якість роботи з утеплення стін від фахівців нашої компанії

У результаті ціна утеплення стін за допомогою пінопласту (25-я щільність, 70 мм) виправдається, коли в будинку на термометрі температура підніметься на 5-6°С і ви почнете економити на додатковому опаленні електричними приладами. Також усунуться причини затікань стиків, промерзання панелей, появи тріщин. Зникне вологість стін у вашому будинку або квартирі і нормалізується мікроклімат, а якщо був грибок і цвіль, то їх можна буде обробити фунгіцидну засобом.

Ми виконуємо утеплення фасадів професійно і якісно. Будемо раді допомогти вам в утепленні вашого будинку, і дамо вичерпну консультацію, якщо у вас виникнуть питання.

Понравилось, проголосуй:

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

ЙДУТЬ РОБОТИ

ЖК Парк Ленд

ЖК Патриотика

Ірпінь ЖК Парковий

ЖК Варшавський

Крюківщина ЖК Оранж Парк

Вишгород ЖК 4 карата

Крюківщина ЖК Євромісто

ЖК Централ Парк

РК Французький квартал

ЖК Крістер Град

ЖК PecherSKY

ЖК Венеція

Вишневе ЖК Піонерський квартал

ЖК Артеміда

РК Ліко град

ЖК Еврика

ЖК Козацький

РК Європейка

Наші роботи

0.00.jpg

button-recall