Команда талановитих будівельників пропонує якісні послуги з:

- утепленню квартир

- утепленню будинків

З настанням холодних сезонів в сімейному бюджеті значна частина витрат припадає на оплату опалювальних послуг. Незважаючи на те, що батареї стають теплими, часто температура в будинку або квартирі залишається низькою і некомфортною. Самий оптимальний варіант, який допоможе заощадити сімейний бюджет і підвищити температуру в будинку, - це утеплення стін. Крім того, що зупиняються втрати тепла в приміщенні, утеплення стін пінопластом позбавляє від таких неприємностей як вогкість, утворення грибків і плісняви.

Переваги утеплення фасадів також полягають у тому, що облагороджується і стає більш привабливим зовнішній вигляд будинку. Крім того, що в зимовий час ви будете відчувати себе тепло і затишно, літом ви зможете насолодитися приємною прохолодою, так як стіни будуть набагато менше нагріватися.

Як відбувається утеплення стін

Дані роботи можуть виконуватися двома способами:

  • із застосуванням екструдованого пінополістиролу;
  • за допомогою ПСБ - пінополістирольні плити.

Утеплення стін ціна розраховується індивідуально в залежності від обраних замовником матеріалів і величини оброблюваної площі.

Утеплення будинку зовні відбувається в два етапи: кріплення, а потім обробка теплоізоляційних матеріалів.
Для кріплення пінопласту використовується клей і пластикові дюбелі. Широка капелюшок дюбелів і міцний пластиковий корпус забезпечують щільне притискання до стіни, а також виключають появу теплових мостів і корозії.

Щоб захистити пінопласт від атмосферних впливів і сонця і збільшити тим самим його термін служби, проводиться шпаклівка в два шари з використанням малярної сітки. Армування при утепленні фасадів забезпечує всій поверхні єдине покриття. Дуже важливо правильно підібрати кожен складовий елемент, щоб уникнути в майбутньому поява тріщин, відшарувань, які загрожують руйнуванням і розгерметизацією системи утеплення.

Слідом за армуванням необхідно нанести декоративно-захисний шар. Це захистить теплоізоляцію від негативного атмосферного впливу і виконає архітектурні функції. На даному етапі утеплення стін пінопластом застосовуються акрилові та мінеральні штукатурки, фінішна обробка короїд, силікатні і акрилові фарби та ін

Висока якість роботи з утеплення стін від фахівців нашої компанії

У результаті ціна утеплення стін за допомогою пінопласту (25-я щільність, 70 мм) виправдається, коли в будинку на термометрі температура підніметься на 5-6°С і ви почнете економити на додатковому опаленні електричними приладами. Також усунуться причини затікань стиків, промерзання панелей, появи тріщин. Зникне вологість стін у вашому будинку або квартирі і нормалізується мікроклімат, а якщо був грибок і цвіль, то їх можна буде обробити фунгіцидну засобом.

Ми виконуємо утеплення фасадів професійно і якісно. Будемо раді допомогти вам в утепленні вашого будинку, і дамо вичерпну консультацію, якщо у вас виникнуть питання.

Понравилось, проголосуй:

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)