Необхідність в ремонті житлового приміщення виникає одного разу у кожного власника будинку або квартири. Але існують різні види ремонтів, які можуть значно відрізнятися один від одного. Стандартний косметичний ремонт в даний час для замовників менш привабливий, велика частина з них мріє зробити євроремонт під ключ, маючи досить мізерні уявлення про різновиди подібної ремонтних робіт.

Коли з'явився євроремонт під ключ

поняття "євроремонт квартир" не знайоме, як це не дивно, європейцям, адже з'явилося воно саме в СНД. У дев'яності роки наші співвітчизники тільки починали відкривати для себе стандарти життя європейців, а абсолютно будь-який ремонт високої якості вони називали євроремонтом. Він був ознакою того, що власник квартири живе в достатку, що в ті роки міг дозволити собі далеко не кожен. Всі фахівці в сфері дизайну і ремонту того часу в свою роботу намагалися привнести запозичений з Америки і Європи дух свободи.

Щоб виконувати євроремонт під ключ, будівельники черпали натхнення з піратської продукції, притокою якої славилися лихі дев'яності. Адже побачити своїми очима будинки і квартири жителів Європи в той час не представлялося можливим. Дивлячись серіали і фільми, люди прагнули зробити такий же дизайн і у себе вдома.

Що означає сьогодні євроремонт Київ

Сьогодні євроремонт Київ – це реконструкція житлового приміщення із застосуванням високоякісних і сучасних матеріалів, завдяки чому стає можливим втілення у реальність усіх побажань замовника.

Якісно виконані ремонтні роботи перетворюють звичайне приміщення в райський куточок, ціна на євроремонт при цьому повністю залежить від уподобань клієнта. Вислухавши побажання мешканців, дизайнери складуть план робіт, а потім втілять їх спочатку на ескізах, а потім і в дійсності. Часто євроремонт під ключ – це єдиний варіант, якщо потрібно вирішити ряд питань по перетворенню житла. Клієнти можуть виїхати закордон або ж просто до себе на дачу, а повернувшись в оновлену квартиру, почнуть більш комфортне і щасливе життя в оновленій квартирі.

які види робіт входять в євроремонт

Добре виконаний євроремонт в Києві – це вже не просто бездумне копіювання чужих напрацювань, побачені по телевізору, а конкретний список дій, спрямованих на цілком певну мету.

Починається все з дизайну. Саме це буде відправною точкою і вектором розвитку всього переліку робіт, тому що тільки цілісний, продуманий і закінчений дизайн приміщення може дати загальну концепцію ремонту.

Після того, як ви визначитеся з завершеним видом своєї майбутньої квартири, проводиться підбір необхідних матеріалів, складається кошторис. Це вже документ в рамках складеного договору, відповідно до якого і будуть закуповуватися матеріали і проводитися певні види ремонтних дій.

Євроремонт квартир в Києві, що проводиться компанією КТС, включає в себе такі роботи, як:

  • демонтаж обробки, «відпрацювала» своє;
  • прокладка штроб і висвердлювання отворів (при необхідності) під проводку та інженерні комунікації;
  • заміна всієї (або якоїсь її частини) електропроводки, додавання нових точок і вузлів;
  • роботи з сантехнікою (заміна або установка додаткового обладнання) та опаленням (батареї або «тепла підлога»);
  • заміна та встановлення дверей та перегородок;
  • вирівнювання всіх робочих поверхонь;
  • настил покриття підлоги, обклеювання стін шпалерами, фарбування, укладання плитки, монтаж натяжних стель;
  • оздоблення квартири з використанням декоративних елементів.

І ще чималий перелік будь-яких інших видів робіт, які тільки можуть знадобитися, щоб ваша квартира стала не просто площею, обмеженою певною кількістю квадратних метрів, а тим місцем, яке можна і хочеться називати будинком.

Євроремонт Київ робить можливим перетворення в реальність будь-якої фантазії, але для цього знадобиться звернутися до справжніх професіоналів. Євроремонт-це і елегантні аксесуари, і дизайнерські меблі, і цілісність дизайну, при цьому кожна деталь буде доповнювати один одного.
При виборі виконавця ціна на євроремонт не повинна бути вирішальним фактором, адже важливо, щоб фахівцям вдалося зробити вашу квартиру комфортною і затишною, а її дизайн радував вас не один рік. Тільки професіонали допоможуть вам зберегти ваш бюджет і при цьому гарантувати бездоганний результат.

Ось що означає якість євроремонту в Києві від нашої компанії. Це не просто поєднання модних слів, щоб залучити клієнта і підвищити ціну, це строго визначена мета і дії, спрямовані на її досягнення.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)