Не обов'язково переїжджати в іншу квартиру, щоб почати нове життя. Один з варіантів швидко оновити житло – комплексний ремонт квартир, Київ давно вдається до таких методів. Далеко не у кожного киянина є можливість купувати нову квартиру кожні 5 років.

Комплексний ремонт квартир під ключ в Києві як одна з популярних і затребуваних його різновидів

Комплексний ремонт квартир полягає в проведенні ряду дій, спрямованих на кардинальну зміну дизайну приміщення, заміну сантехніки, опалення та системи освітлення. При цьому різновиді ремонту використовуються лише високоякісні та надійні матеріали, а також впроваджуються лише сучасні методики і технології. Кінцевий результат "на обличчя" - ваша квартира за короткий період часу перетворюється в затишне і комфортне "гніздечко".

Важливим фактором для успіху кінцевого результату є те, хто проведе комплексний ремонт квартир. Київ пропонує велику кількість різних варіантів, але лише наша компанія готова запропонувати виконання всіх цих робіт на якісному і високопрофесійному рівні.

Перед проведенням такого ремонту спочатку необхідно скласти проект – в цьому вам допоможе досвідчений дизайнер, який врахує всі особливості вашого приміщення і ваші власні побажання. Після цього фахівці приступають безпосередньо до проведення ремонту. В основному комплексний ремонт в Києві включає такі основні етапи, як:

 • винесення з приміщень квартири всієї меблів, що заважають;
 • зняття старих матеріалів, шпалер, лінолеуму, плитки та ін;
 • так звані «чорнові» роботи – вирівнювання стін, стяжка підлоги як підготовчий етап для створення нових, численних сучасних рішень;
 • складання проектного рішення для прокладки різних комунікацій і безпосередньо їх прокладка;
 • удосконалення систем освітлення, опалення, водопостачання;
 • оздоблювальні роботи, пов'язані з поклейкою гіпсокартону, укладанням плитки, монтажем стель підвісного типу та ін.;
 • кінцеві оздоблювальні роботи, спрямовані на перетворення всієї квартири і надання інтер'єру краси і витонченості.

В цьому випадку ремонт вважається одним з простих способів оновити обстановку і інженерні системи. Перепланування, оздоблювальні роботи всіх поверхонь, підбір дизайн інтер'єру, заміна інженерних систем, заміна дверей, вікон – все включає в себе комплексний ремонт, Київ пред'являє до якості роботи високі вимоги, тому вона виконується тільки фахівцями.

Чому слід звернутися за проведенням ремонтних робіт до фахівців компанії КТС

Комплексний ремонт квартир в Києві – один з напрямків діяльності компанії.

Команда КТС вже давно працює в даному напрямку. Команда кваліфікованих фахівців перетворить вашу квартиру у вишукане приміщення. Особливою популярністю користується комплексний ремонт квартир під ключ, Київ знає вже не один приклад такого виконання.

Ремонт під ключ передбачає, що ви обговорюєте з фахівцем всі подробиці майбутнього ремонту, підбираєте матеріали, стиль інтер'єру, меблі та інші деталі, що складається якісний дизайн проект. Потім віддаєте ключі і займаєтеся своїми справами. Саме так і працюють справжні професіонали нашої компанії. Результатом їх кропіткої роботи є комфортне, дизайнерськи виконане приміщення. Секрет подібного успіху в таких складових, як:

 • тривалий досвід роботи в цій сфері;
 • кваліфікований штат співробітників;
 • швидкість роботи;
 • сучасний та індивідуальний підхід;
 • гарантія на кожен з етапів, проведених по комплексному ремонту робіт.

Поки ви зайняті роботою або особистим життям ваша квартира буде перетворюватися на очах. Природно, що ви можете прийти на об'єкт і подивитися, як йдуть справи. Для вашого проекту будуть підібрані якісні, недорогі матеріали і дизайн інтер'єру, відповідний під ваш стиль життя. Важливо щоб обстановка в квартирі була не тільки стильною, але і затишною особисто для Вас і членів вашої родини. Додому ми приходимо після робочого дня, відновити фізичні сили, емоційно відпочити. Дизайн інтер'єру квартири або будинку повинен враховувати потреби кожного члена сім'ї.

Вибираємо єдино вірний і якісний варіант

Як і ремонт квартир, ремонт офісів Київ пропонує різного плану. Сьогодні в місті працюють десятки, якщо не сотні компаній та індивідуальних підприємців в даній сфері. Але, незважаючи на велику кількість пропозицій, знайти розумне співвідношення «якість і ціна» не так просто.

 

 

Команда КТС пропонує ремонт комерційних і житлових приміщень за доступними цінами. В основі нашої роботи лежить практичний досвід і вміння знайти вихід з будь-якої ситуації. Ми ніколи не працюємо за шаблоном, тому як кожне замовлення вимагає певного підходу.

Не буває двох однакових квартир або офісів, на кожному об'єкті реалізуються різні цілі, кожне приміщення має свій потенціал. З допомогою комплексного ремонту можна перетворити звичайну однокімнатну квартиру в стильну студію. Невеликий офіс перетворюється в сучасне, зручне для роботи приміщення.

Існує міф, що комплексний ремонт коштує дорого, і робити його немає сенсу. Це, правда, якщо над вашим приміщенням працює фірма-одноденка, з єдиною метою здерти з вас більше грошей. Якщо виміри зроблені правильно, всі нюанси обговорили, склали список робіт, вибрали тип матеріалів і готовий проект виявиться, що не так все дорого, як здавалося з першого погляду.

Прозорий кошторис і професіоналізм виконавця творять чудеса. Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки кращі рішення в області ремонту, переконайтеся в цьому і ви.

 

Понравилось, проголосуй:

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)