­
Викликати замірника
МЕНЮ +

button-action

slogan

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Щодня з 9.00 до 23.00

Гіпсокартонні стелі

гіпсокартонна стеля-один із зручних варіантів зробити красиву стелю в приміщенні. За такою конструкцією легко ховаються комунікації, можна вирівняти поверхню Старої стелі, заховати проводку. Гіпсокартонні стелі легко монтуються, не виділяють токсинів, не псуються під сонячними променями. Гіпсокартон можна використовувати для будь-якої ідеї дизайну стелі.

Працювати з матеріалом легко. Кілька людей за 1 день можуть укласти близько 30 квадратів такої стелі. У складі матеріалу гіпс, картон і вода. Іноді додають спеціальні речовини, які збільшать міцність матеріалу, перешкоджатимуть загорянню. Сьогодні є шанс купити гіпсокартон, що прослужить вам десятки років.

Гіпсокартонні стелі актуальні для квартир в багатоповерхових будинках. Звичайна звукова і теплоізоляція в таких квартирах неважлива. Монтаж гіпсокартону на стелю дозволить знизити витік тепла і надходження звуку на 30%. При цьому важливо враховувати, що тріщин на реальному стелі бути не повинно. Важливо і правильно підібрати розмір повітряного прошарку.

Дизайн стель з гіпсокартону може бути будь-яким. У вас є можливість монтувати світильники будь-якого розміру. У свою чергу це забезпечить гарне штучне освітлення, дозволить візуально розділити квартиру на зони. З цією ж метою прекрасно справляються дворівневі стелі з гіпсокартону.

В цілому монтаж підвісних стель переводить ремонт зовсім на інший рівень якості. Вартість гіпсокартону залежить від його типу і виробника. У вас є шанс вигідно купити матеріал і замовити ремонт за розумною ціною.

Види стель з гіпсокартону

Дизайн стель з гіпсокартону дає можливість зробити будь-який стиль дизайну інтер'єру. Існує кілька типів гіпсокартонних стель. Вибирайте той варіант, який добре вписується в вашу ідею дизайну інтер'єру.

Однорівневі стелі з гіпсокартону

Ця стеля являє собою полотно, яке може бути фінішним покриттям або основою для створення складного стелі. Якщо ви хочете щоб в квартирі був однорівневий стелю його потрібно буде періодично фарбувати (раз в 3-5 років). Дизайн стель з гіпсокартону, які можна створити на базі однорівневої стелі вражає.

Установка цього виду покриття досить проста. Листи монтуються на каркас з металу або з дерева. Важливо правильно встановити його по відношенню до основи. Всередину стелі можна ховати проводку, інженерні комунікації. Це зручно і безпечно, нічого зайвого не буде стирчати, удар струмом практично неможливий навіть в разі замикання. Поверхня стелі повинна бути рівною. При установці виробу використовується рівень та інші інструменти. Переваги однорівневої стелі:

- зовнішній вигляд стелі залишиться колишнім навіть в тому випадку якщо фундамент будинку просяде. Для квартир це не так актуально;

- монтаж однорівневого стелі не краде висоту кімнати;

- можна вирівняти поверхню Старої стелі і заховати комунікації.

Монтаж гіпсокартону на стелю повинен проводитися фахівцями. Зручно, коли роботу зроблять швидко, якісно і за розумною ціною. Команда КТС пропонує своїм клієнтам вигідні схеми для співпраці.

 

Дворівневі і трирівневі гіпсокартонні стелі

Ця стеля може монтуватися як на бетонну поверхню, так і на однорівневий стеля, який служить основою. Такі гіпсокартонні стелі чудово підійдуть для високих приміщень. Якщо у вас кімната з стелями більше 3-х метрів, можна зробити дворівневі стелі з гіпсокартону. Важливо пам'ятати, що кожен рівень підвісної стелі монтується не на готовий попередній рівень, а на каркас. Таким чином, забезпечується міцність і надійність стелі в цілому.

Цікава особливість полягає і в тому, що кожен рівень стелі займає все меншу площу. Кожен рівень стелі повинен гармоніювати з попереднім, в іншому випадку створюється враження хаосу. Робота з вигнутим фігурними лініями каркасом і необхідність також гнути матеріал пред'являють спеціальні вимоги до майстрів.

Самостійно і без практичного досвіду роботи дворівневі стелі з гіпсокартону не зробити якісно. У деяких випадках така стеля може принести істотну користь. До переваг дворівневої стелі відносять:< / p>

- можливість «грати» з візуальним сприйняттям приміщення. Можна зробити кімнату візуально більше або ж менше;

- зручно розділяти приміщення на функціональні зони. Можна виділити необхідну область в квартирі, як стелею, так і інтенсивністю штучного освітлення.

В цілому, дворівневі стелі з гіпсокартону чудово підходять, як для квартири, так і заміського будинку.

Складні конструкції гіпсокартонної стелі

Дизайн стель із гипсокартона дає можливість зробити в квартирі практично будь стелю. Цікаво виглядають стелі у вигляді фігур. Ви можете зробити об'ємний малюнок, частина його буде виконана у вигляді фігурного стелі, частина намальована розписом на стіні. Ви можете зробити абстракцію, геометричні фігури, квіти і багато іншого. Ідея дизайну стелі може бути будь-який, головне – якісне виконання.

фігурна стеля

Монтаж стелі з гіпсокартону робиться таким чином, що об'ємні елементи захоплюють два наступних рівня або ж якийсь один з них. Кожна деталь повинна бути ретельно опрацьована. Установка таких стель – копітка робота. Довіряйте її тим, хто має практичний досвід. У цьому випадку робота буде зроблена швидко і без проблем.

абстрактна стеля з гіпсокартону

ця стеля прекрасно підійде тим, хто любить неординарність і цікаві конструкції. Монтаж стелі з гіпсокартону проводиться тільки фахівцями високого профілю. Нерідко в одній стелі поєднуються хитромудрі лінії, які розташовані на різному рівні. Додатково встановлюється підсвічування, яка виділяє поверхню і створює неповторну обстановку.

за таким самим типом можна зробити будь-яку гіпсокартонну стелю. Вибирати тип стелі варто з урахуванням характеристик і розмірів квартири або будинку. Правильно зроблений вибір і якісна робота-запорука красивого і надійного стелі.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

ЙДУТЬ РОБОТИ

ЖК Парк Ленд

ЖК Патриотика

Ірпінь ЖК Парковий

ЖК Варшавський

Крюківщина ЖК Оранж Парк

Вишгород ЖК 4 карата

Крюківщина ЖК Євромісто

ЖК Централ Парк

РК Французький квартал

ЖК Крістер Град

ЖК PecherSKY

ЖК Венеція

Вишневе ЖК Піонерський квартал

ЖК Артеміда

РК Ліко град

ЖК Еврика

ЖК Козацький

РК Європейка

Наші роботи

IMG_20161215_124757.jpg

button-recall