Гіпсокартонні стелі

гіпсокартонна стеля-один із зручних варіантів зробити красиву стелю в приміщенні. За такою конструкцією легко ховаються комунікації, можна вирівняти поверхню Старої стелі, заховати проводку. Гіпсокартонні стелі легко монтуються, не виділяють токсинів, не псуються під сонячними променями. Гіпсокартон можна використовувати для будь-якої ідеї дизайну стелі.

Працювати з матеріалом легко. Кілька людей за 1 день можуть укласти близько 30 квадратів такої стелі. У складі матеріалу гіпс, картон і вода. Іноді додають спеціальні речовини, які збільшать міцність матеріалу, перешкоджатимуть загорянню. Сьогодні є шанс купити гіпсокартон, що прослужить вам десятки років.

Гіпсокартонні стелі актуальні для квартир в багатоповерхових будинках. Звичайна звукова і теплоізоляція в таких квартирах неважлива. Монтаж гіпсокартону на стелю дозволить знизити витік тепла і надходження звуку на 30%. При цьому важливо враховувати, що тріщин на реальному стелі бути не повинно. Важливо і правильно підібрати розмір повітряного прошарку.

Дизайн стель з гіпсокартону може бути будь-яким. У вас є можливість монтувати світильники будь-якого розміру. У свою чергу це забезпечить гарне штучне освітлення, дозволить візуально розділити квартиру на зони. З цією ж метою прекрасно справляються дворівневі стелі з гіпсокартону.

В цілому монтаж підвісних стель переводить ремонт зовсім на інший рівень якості. Вартість гіпсокартону залежить від його типу і виробника. У вас є шанс вигідно купити матеріал і замовити ремонт за розумною ціною.

Види стель з гіпсокартону

Дизайн стель з гіпсокартону дає можливість зробити будь-який стиль дизайну інтер'єру. Існує кілька типів гіпсокартонних стель. Вибирайте той варіант, який добре вписується в вашу ідею дизайну інтер'єру.

Однорівневі стелі з гіпсокартону

Ця стеля являє собою полотно, яке може бути фінішним покриттям або основою для створення складного стелі. Якщо ви хочете щоб в квартирі був однорівневий стелю його потрібно буде періодично фарбувати (раз в 3-5 років). Дизайн стель з гіпсокартону, які можна створити на базі однорівневої стелі вражає.

Установка цього виду покриття досить проста. Листи монтуються на каркас з металу або з дерева. Важливо правильно встановити його по відношенню до основи. Всередину стелі можна ховати проводку, інженерні комунікації. Це зручно і безпечно, нічого зайвого не буде стирчати, удар струмом практично неможливий навіть в разі замикання. Поверхня стелі повинна бути рівною. При установці виробу використовується рівень та інші інструменти. Переваги однорівневої стелі:

- зовнішній вигляд стелі залишиться колишнім навіть в тому випадку якщо фундамент будинку просяде. Для квартир це не так актуально;

- монтаж однорівневого стелі не краде висоту кімнати;

- можна вирівняти поверхню Старої стелі і заховати комунікації.

Монтаж гіпсокартону на стелю повинен проводитися фахівцями. Зручно, коли роботу зроблять швидко, якісно і за розумною ціною. Команда КТС пропонує своїм клієнтам вигідні схеми для співпраці.

 

Дворівневі і трирівневі гіпсокартонні стелі

Ця стеля може монтуватися як на бетонну поверхню, так і на однорівневий стеля, який служить основою. Такі гіпсокартонні стелі чудово підійдуть для високих приміщень. Якщо у вас кімната з стелями більше 3-х метрів, можна зробити дворівневі стелі з гіпсокартону. Важливо пам'ятати, що кожен рівень підвісної стелі монтується не на готовий попередній рівень, а на каркас. Таким чином, забезпечується міцність і надійність стелі в цілому.

Цікава особливість полягає і в тому, що кожен рівень стелі займає все меншу площу. Кожен рівень стелі повинен гармоніювати з попереднім, в іншому випадку створюється враження хаосу. Робота з вигнутим фігурними лініями каркасом і необхідність також гнути матеріал пред'являють спеціальні вимоги до майстрів.

Самостійно і без практичного досвіду роботи дворівневі стелі з гіпсокартону не зробити якісно. У деяких випадках така стеля може принести істотну користь. До переваг дворівневої стелі відносять:< / p>

- можливість «грати» з візуальним сприйняттям приміщення. Можна зробити кімнату візуально більше або ж менше;

- зручно розділяти приміщення на функціональні зони. Можна виділити необхідну область в квартирі, як стелею, так і інтенсивністю штучного освітлення.

В цілому, дворівневі стелі з гіпсокартону чудово підходять, як для квартири, так і заміського будинку.

Складні конструкції гіпсокартонної стелі

Дизайн стель із гипсокартона дає можливість зробити в квартирі практично будь стелю. Цікаво виглядають стелі у вигляді фігур. Ви можете зробити об'ємний малюнок, частина його буде виконана у вигляді фігурного стелі, частина намальована розписом на стіні. Ви можете зробити абстракцію, геометричні фігури, квіти і багато іншого. Ідея дизайну стелі може бути будь-який, головне – якісне виконання.

фігурна стеля

Монтаж стелі з гіпсокартону робиться таким чином, що об'ємні елементи захоплюють два наступних рівня або ж якийсь один з них. Кожна деталь повинна бути ретельно опрацьована. Установка таких стель – копітка робота. Довіряйте її тим, хто має практичний досвід. У цьому випадку робота буде зроблена швидко і без проблем.

абстрактна стеля з гіпсокартону

ця стеля прекрасно підійде тим, хто любить неординарність і цікаві конструкції. Монтаж стелі з гіпсокартону проводиться тільки фахівцями високого профілю. Нерідко в одній стелі поєднуються хитромудрі лінії, які розташовані на різному рівні. Додатково встановлюється підсвічування, яка виділяє поверхню і створює неповторну обстановку.

за таким самим типом можна зробити будь-яку гіпсокартонну стелю. Вибирати тип стелі варто з урахуванням характеристик і розмірів квартири або будинку. Правильно зроблений вибір і якісна робота-запорука красивого і надійного стелі.

Понравилось, проголосуй:

3 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)