Водяні теплі підлоги – сучасний варіант покриття підлоги. Скоротити витрати на опалення і ходити босими ногами по квартирі в будь-яку погоду зручно. Така підлога підійде майже для кожного комерційного або житлового будинку. Є випадки, коли теплі підлоги монтували в торговому центрі або спортивному комплексі.

Монтаж водяної теплої підлоги допомагає скоротити витрати на опалення за рахунок того, що тепло розподіляється рівномірно по всьому приміщенню. Ще один плюс установки системи – відсутність радіаторів і батарей. Коли є теплі підлоги не потрібно псувати зовнішній вигляд кімнати зайвими приладами.

Тепла підлога не створює циркуляцію пилу в кімнаті, підтримує природний рівень вологості. Монтаж водяних теплих підлог зводить до нуля можливість утворення цвілі та інших грибків. Сирих кутів теж не буде в приміщенні.

Система влаштована так, що можна регулювати надходження тепла. Приміром, якщо оптимальна температура в кімнаті падає, то теплообмін відбувається інтенсивно. Якщо ж кімната прогрівається більше допустимого, теплообмін падає.

Монтаж теплої водяної підлоги дозволить позбутися від візуального контакту з приладами опалення. Можна планувати будь-який дизайн інтер'єру і не думати, як прилади опалення впишуться в загальну картину. Тепла підлога безпечний для дітей. Отримати від нього опік неможливо, на відміну від звичайних приладів опалення. 

Якщо одного теплої підлоги здасться мало, систему можна поєднати з іншими видами опалення. Догляд за таким покриттям досить простий. Термін служби системи до 50 років. При цьому використання теплої підлоги економить вам до 40% грошей, які ви щомісяця платите за опалення. 

Монтаж водяних теплих підлог можна зробити в туалеті, у ванній, в передпокої або відразу по всій квартирі. За рахунок цієї системи можна скоротити рахунки за опалення в комерційних або приватних приміщеннях. Користуватися такою системою опалення будівель вигідно.

Установка системи "тепла підлога" вимагає планування. Команда КТС рекомендує робити ретельні розрахунки і складати проект перш, ніж почнеться робота. Ми проведемо для вас правильні розрахунки, допоможемо вибрати витратні матеріали і зробимо всю роботу. Ви отримаєте теплу підлогу, яка буде служити кільком поколінням вашої родини. 

Ви отримаєте консультації по догляду за системою. Коли система встановлена правильно, вона не буде вимагати ремонту кілька років. Вигідно, коли роботу спочатку роблять фахівці, а не потім виправляють помилки любителів. 

НАШІ ОБ'ЄКТИ

Монтаж теплих підлог, М. Бровари

докладніше...

Монтаж теплих підлог, М. Київ

докладніше...

Послуги фахівців обходяться дешевше, власних експериментів. Система «тепла підлога» не викликає алергії, не сушить повітря, абсолютно безпечна для здоров'я. У вас є можливість вибирати з декількох варіантів системи.

Про нюанси роботи і установки кожної системи розкажуть наші фахівці. Ви підберете собі такий варіант, який підійде для вашої нерухомості. Монтаж системи можна провести тоді, коли вам зручно. Ми знаємо свою роботу і робимо її виключно добре. В процесі монтажу дотримуються стандарти якості та безпеки. Ви отримуєте тепла підлога в своєму будинку або квартирі, за доступною ціною.

Понравилось, проголосуй:

3.3333333333333 1 1 1 1 1 Rating 3.33 (3 Votes)