­
Викликати замірника
МЕНЮ +

button-action

slogan

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Щодня з 9.00 до 23.00

Заклади дозвілля та громадського харчування відносяться до комерційних закладів. Якщо будинок можна оформляти за власним смаком, то дизайн інтер'єру ресторану створюється з урахуванням переваг цільової аудиторії.

Головне щоб обстановка була затишною, подобалася гостям і на підсвідомому рівні мотивувала з'їсти якомога більше. В ресторан гості приходять не тільки щоб поїсти, але і змінити звичну обстановку, розслабитися і відпочити душею.

Дизайн інтер'єру ресторанів: особливості послуги

При розробці проекту потрібно визначитися з наступними критеріями:

  • На яку аудиторію відвідувачів розраховується ресторан - чи буде він демократичним за цінами або доступним лише небагатьом гурманам.
  • Будуть у вас відвідувачі з дітьми, для яких необхідно влаштувати ігрову кімнату.
  • Як буде залежати відвідування і проведення часу у вашому закладі від дизайнерських рішень, будуть вони залучати багато клієнтів або, навпаки, відштовхувати.

Дизайнер відповідає за успішний дизайн інтер'єру ресторану

Запорука успішної роботи такого підприємства відповідний інтер'єр і дивовижна кухня. Яким би не був красивий дизайн інтер'єру ресторану, Київ має десятки подібних закладів, треба відрізнятися не тільки стилем дизайну, але і правильно підібраним меню.

За якість і різноманітність кухні відповідає шеф-кухар. Не дарма ж в елітні ресторани запрошують кваліфікованих майстрів своєї справи, таких кухарів, яких вже знають у місті. Досить часто з приходом на нове місце роботи, хороший кухар приводить із собою базу клієнтів, шанувальників своєї майстерності. Такі фахівці на вагу золота в будь-якому місті.

Оформленням обстановки приміщення займається дизайнер. Бажано знайти фахівця, який спеціалізується якраз на комерційних інтер'єрах, знає специфіку роботи подібних закладів і трохи володіє психологією.

Розробка дизайну інтер'єру ресторану вимагає не тільки практичних навичок, але і власного бачення вже готового продукту. Замовникам краще покластися на чуття професіонала, тому що дизайн інтер'єру ресторану самостійно розробити дуже складно. Він буде створений тільки відповідно до ваших побажань, і клієнтам вони можуть припасти не до душі, що може позначитися на відвідуваності закладу.

 

дизайн інтер'єру ресторанів

 

КТС - найкраще рішення для дизайну інтер'єру ресторану

Команда КТС рекомендує скласти докладний дизайн проект інтер'єру ресторану перш, ніж ви почнете підраховувати, скільки коштуватиме ремонт і підете за матеріалами. З дизайну починається Глобальна робота над побудовою концепції закладу і його маркетинговим планом. Саме професійний дизайнер зможе порадити, на яких елементах декору є можливість добре заощадити, а які повинні бути високої якості.

Буває так, що з зміною обстановки в приміщенні і при невеликих коректувань в меню в ресторані з'являється більше клієнтів, ніж за всю історію його роботи. Важливо, щоб над дизайном вашого закладу працювали компетентні люди.

Робота з дизайнером повинна починатися з обговорення ідей і складання дизайн-проекту. Перш, ніж почнеться проектування, вам потрібно поділитися з фахівцем своїми ідеями, яким буде меню, тип обслуговування в залі, який ви бачите планування приміщення?

Унікальний дизайн інтер'єру ресторану - запорука Вашого успіху

Яким би не був ресторан дизайн інтер'єру повинен бути унікальним і повністю відображати його специфіку. Це називається концепцією закладу, вона допомагає виділитися із загальної маси розважальних закладів Києва. У закладі повинна бути така атмосфера, куди хотілося б повертатися знову і знову. Потрібно правильно розрахувати середню кількість гостей, як будуть розташовуватися посадкові місця? Чи буде в ресторані кімната, де відвідувачі зможуть залишити дітей?

Це буде ресторан для людей середнього класу або ви хочете елітний заклад? Від цих І ще десятка факторів залежить обстановка в приміщенні. За таким же принципом створюється дизайн інтер'єру бару. Додатково слід вивчити заклади конкурентів, їх специфіку роботу.

Дизайн інтер'єру ресторану, кафе або бару – комплексна робота, результатом якої стає цікаве, потрібне і відвідуване заклад громадського харчування. Команда КТС пропонує першокласний дизайн комерційних приміщень, який буде працювати для вас.& nbsp;Ми розробляємо не тільки проекти, але і допомагаємо втілювати їх в життя за допомогою робочих креслень. Використання їх наблизить поява в Києві ресторану вашої мрії.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

ЙДУТЬ РОБОТИ

ЖК Парк Ленд

ЖК Патриотика

Ірпінь ЖК Парковий

ЖК Варшавський

Крюківщина ЖК Оранж Парк

Вишгород ЖК 4 карата

Крюківщина ЖК Євромісто

ЖК Централ Парк

РК Французький квартал

ЖК Крістер Град

ЖК PecherSKY

ЖК Венеція

Вишневе ЖК Піонерський квартал

ЖК Артеміда

РК Ліко град

ЖК Еврика

ЖК Козацький

РК Європейка

Наші роботи

0.00.jpg

button-recall