Заклади дозвілля та громадського харчування відносяться до комерційних закладів. Якщо будинок можна оформляти за власним смаком, то дизайн інтер'єру ресторану створюється з урахуванням переваг цільової аудиторії.

Головне щоб обстановка була затишною, подобалася гостям і на підсвідомому рівні мотивувала з'їсти якомога більше. В ресторан гості приходять не тільки щоб поїсти, але і змінити звичну обстановку, розслабитися і відпочити душею.

Дизайн інтер'єру ресторанів: особливості послуги

При розробці проекту потрібно визначитися з наступними критеріями:

  • На яку аудиторію відвідувачів розраховується ресторан - чи буде він демократичним за цінами або доступним лише небагатьом гурманам.
  • Будуть у вас відвідувачі з дітьми, для яких необхідно влаштувати ігрову кімнату.
  • Як буде залежати відвідування і проведення часу у вашому закладі від дизайнерських рішень, будуть вони залучати багато клієнтів або, навпаки, відштовхувати.

Дизайнер відповідає за успішний дизайн інтер'єру ресторану

Запорука успішної роботи такого підприємства відповідний інтер'єр і дивовижна кухня. Яким би не був красивий дизайн інтер'єру ресторану, Київ має десятки подібних закладів, треба відрізнятися не тільки стилем дизайну, але і правильно підібраним меню.

За якість і різноманітність кухні відповідає шеф-кухар. Не дарма ж в елітні ресторани запрошують кваліфікованих майстрів своєї справи, таких кухарів, яких вже знають у місті. Досить часто з приходом на нове місце роботи, хороший кухар приводить із собою базу клієнтів, шанувальників своєї майстерності. Такі фахівці на вагу золота в будь-якому місті.

Оформленням обстановки приміщення займається дизайнер. Бажано знайти фахівця, який спеціалізується якраз на комерційних інтер'єрах, знає специфіку роботи подібних закладів і трохи володіє психологією.

Розробка дизайну інтер'єру ресторану вимагає не тільки практичних навичок, але і власного бачення вже готового продукту. Замовникам краще покластися на чуття професіонала, тому що дизайн інтер'єру ресторану самостійно розробити дуже складно. Він буде створений тільки відповідно до ваших побажань, і клієнтам вони можуть припасти не до душі, що може позначитися на відвідуваності закладу.

 

дизайн інтер'єру ресторанів

 

КТС - найкраще рішення для дизайну інтер'єру ресторану

Команда КТС рекомендує скласти докладний дизайн проект інтер'єру ресторану перш, ніж ви почнете підраховувати, скільки коштуватиме ремонт і підете за матеріалами. З дизайну починається Глобальна робота над побудовою концепції закладу і його маркетинговим планом. Саме професійний дизайнер зможе порадити, на яких елементах декору є можливість добре заощадити, а які повинні бути високої якості.

Буває так, що з зміною обстановки в приміщенні і при невеликих коректувань в меню в ресторані з'являється більше клієнтів, ніж за всю історію його роботи. Важливо, щоб над дизайном вашого закладу працювали компетентні люди.

Робота з дизайнером повинна починатися з обговорення ідей і складання дизайн-проекту. Перш, ніж почнеться проектування, вам потрібно поділитися з фахівцем своїми ідеями, яким буде меню, тип обслуговування в залі, який ви бачите планування приміщення?

Унікальний дизайн інтер'єру ресторану - запорука Вашого успіху

Яким би не був ресторан дизайн інтер'єру повинен бути унікальним і повністю відображати його специфіку. Це називається концепцією закладу, вона допомагає виділитися із загальної маси розважальних закладів Києва. У закладі повинна бути така атмосфера, куди хотілося б повертатися знову і знову. Потрібно правильно розрахувати середню кількість гостей, як будуть розташовуватися посадкові місця? Чи буде в ресторані кімната, де відвідувачі зможуть залишити дітей?

Це буде ресторан для людей середнього класу або ви хочете елітний заклад? Від цих І ще десятка факторів залежить обстановка в приміщенні. За таким же принципом створюється дизайн інтер'єру бару. Додатково слід вивчити заклади конкурентів, їх специфіку роботу.

Дизайн інтер'єру ресторану, кафе або бару – комплексна робота, результатом якої стає цікаве, потрібне і відвідуване заклад громадського харчування. Команда КТС пропонує першокласний дизайн комерційних приміщень, який буде працювати для вас.& nbsp;Ми розробляємо не тільки проекти, але і допомагаємо втілювати їх в життя за допомогою робочих креслень. Використання їх наблизить поява в Києві ресторану вашої мрії.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)