Машинна штукатурка-спосіб швидко зробити обробку будівлі з мінімальними витратами. Матеріал рівномірно розпорошується по всій поверхні, 1-2 людини за один день здатні обробити в 4 рази більше площі, ніж руками.

За рахунок того, що весь матеріал потрапляє на стіну, штукатурка машинним способом обходиться дешевше ручної роботи. Для нанесення матеріалу на стіни використовується спеціальна техніка. Матеріал підбирається строго з урахуванням параметрів приміщення, його стану, цілей майбутньої експлуатації.

Команда КТС рекомендує обробляти великі будівлі саме технікою. Штукатурка машинного нанесення добре схоплюється з поверхнею, обробка невеликого приміщення типу однокімнатної квартири може пройти за 1-2 дні. Правильна технологія роботи, вибір матеріалів дає хороший результат. Ви отримуєте готове приміщення для подальшої роботи при мінімальному вкладенні грошей і часу.

Вартість машинної штукатурки в кілька разів менше, ніж коштує ручна робота. При цьому обробляються маяки, куточки, захищаються вікна і дверні отвори, доставляються і вибираються матеріали для роботи. Найчастіше машинна штукатурка пропонується клієнтам в комплексі робіт, аж до прибирання приміщення після нанесення матеріалу.

Ціна на роботу залежить від площі будинку, обраного матеріалу (який матеріал, ви його самі купуєте або він привозиться ремонтною бригадою), складності роботи. В середньому машинна штукатурка обходиться від 100 гривень за метр квадратний площі. Точну ціну роботи можна визначити після вимірів приміщення, вибору матеріалів, обговорення деталей. На ціну машинної штукатурки впливає і швидкість виконання замовлення.

наприклад, штукатурка за 1 день буде коштувати дорожче, ніж менш термінове замовлення. Машинна штукатурка економить час не тільки компанії, але і клієнту. У порівнянні з ручною працею-це прекрасна альтернатива з багатьма достоїнствами.

 

 

Чим корисна машинна штукатурка?

Машинна штукатурка економить час. Працюючи руками, ви змушені заважати розчин невеликими порціями, щоб він не застигав в ємності. Станція для машинної штукатурки постійно перемішує матеріал. В результаті не потрібно відволікатися на підготовку сировини. Якщо говорити про тимчасові рамках, ТО машина зробить той же обсяг роботи до 6 разів швидше, ніж людина.

Штукатурка машинного нанесення розходиться менше, ніж матеріал для ручної роботи. Якщо звичайної штукатурки піде близько 16 кілограм на квадратний метр, то при машинній роботі матеріалу витратиться на 3 кг менше. Економію яскраво видно тоді, коли

 

На такому приміщенні можна заощадити до 300 кілограм матеріалу. Скільки це в грошах? Порахуйте самі з урахуванням марки сировини, яку ви хочете купити. Ще одна перевага машинної штукатурки – високий тиск, під яким наноситься матеріал. В результаті забезпечується хороше зчеплення матеріалу з поверхнею. Сировина лягає рівномірно.

Коли працюєш руками такого ефекту домогтися практично неможливо. Все одно будуть якісь похибки, людині властиво допускати помилки. При порівнянні машинної і ручної штукатурки, машинний варіант буде вигідніше. Зробіть попередні розрахунки і зрозумієте, що машинна штукатурка – хороша можливість отримати якісну роботу в короткий термін і при вигідних цінах.

 

Понравилось, проголосуй:

3 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)