Внутрішнє оздоблення-завершальний і один з найважливіших етапів в ремонті квартири

Оздоблення квартир відіграє таку ж важливу роль, як і проектування дизайну квартири або ж розробка інтер'єру. Будівництво будинку без правильно виконаних оздоблювальних робіт в Києві є лише серединою шляху до створення комфортного і затишного житла. Дані необхідні для правильного завершення будівництва будинку, ремонту квартири або реалізації дизайн-проекту.

 

Майстра компанії «КТС» з багатим професійним досвідом виконає обробку будинку або квартири з гарантією високої якості в строго обумовлені терміни.

Ми виконуємо наступні оздоблювальні роботи в Києві ціни на які досить гнучкі (більш детальну інформацію про вартість робіт ви зможете обговорити з нашими менеджерами по телефону):

  •  Оздоблення стін, стель, у тому числі пристрій і монтаж натяжних і підвісних стель;
  •  Монтаж підлог і пристрій підлог;
  •  Укладання ламінату, паркету та інших підлогових покриттів;
  •  Обробка каменем, керамогранітом, штучним каменем;
  •  Оздоблення плиткою;
  •  Облицювальні роботи.

Перш ніж приступити до оздоблювальних робіт, укладання плитки або каменю, облицювання стін ми виконуємо якісну підготовку всіх необхідних поверхонь. Також наші фахівці з професійним підходом зроблять монтаж стінових панелей, поклейку шпалер, обробку деревом, гіпсокартоном. У нашій компанії ви зможете замовити монтаж підвісних і натяжних стель будь-якої складності, у тому числі з ярусами, а також монтаж теплої підлоги водяного, так і електричного.

Внутрішня обробка приміщення може супроводжуватися укладанням лінолеуму, ламінату, ковроліну, натурального паркету. Також ми якісно виконаємо пристрій підлоги з масивної статевої дошки або керамограніта, дотримуючись при цьому точне сполучення рівня, малюнка і зазорів. Наші майстри практикують не тільки звичну стяжку або лаги, але і монтаж регульованих підлог з технологією «Суха підлога».

Ви завжди можете звернутися до нас за професійною консультацією щодо застосовуваних технологій при оздоблювальних роботах в Києві, різновидів представлених на ринку оздоблювальних матеріалів. Ми також із задоволенням проінформуємо вас про особливості догляду та термін служби того чи іншого підлогового покриття.

Майстра компанії «КТС» з увагою ставляться до кожної деталі в процесі внутрішньої обробки приміщень, так як є професіоналами високого рівня. Ми гарантуємо неперевершений результат по завершенню ремонтних робіт як в окремій кімнаті, так і в квартирі або будинку під ключ.

Зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або електронною поштою, якщо ви шукайте справжніх фахівців з оздоблювальних робіт будь-якого рівня складності. Ми виконаємо як Косметичні оздоблювальні роботи, обробку квартир при євроремонті, так і ексклюзивну внутрішню обробку.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)