Послуги Сантехніка потрібні як власникам квартир, так і приватних будинків. Безперебійна робота каналізації та водопостачання – запорука комфортного життя. Термін служби обладнання залежить від якості комплектуючих деталей, правильності установки і своєчасного ремонту системи.

Купівля обладнання, послуги сантехніка – не стаття для економії. Спроба заощадити на цьому обернеться тим, що водопровід буде працювати з перебоями, може бути витік води, труби будуть засмічуватися, порядком, отруюючи життя.

Думка про те, що на сантехнічні роботи ціни завжди захмарні, не більше ніж міф. Команда КТС займається установкою та обслуговуванням інженерних мереж практично щотижня. Наші майстри рекомендують не відкладати ремонтні роботи, якщо вони потрібні вже зараз.

Чим раніше проблеми будуть ліквідовані, тим більше шансів, що витрати будуть незначними. Наприклад, якщо вода вже кілька місяців підтоплює ванну, а ви нічого не робите для того, щоб вирішити проблему, виникнуть додаткові проблеми.
У постійно сирій ванній кімнаті може виникнути цвіль та інші грибки. Починають з'являтися комахи (стоноги, слимаки) і витає стійкий запах вогкості і гнилі. Такі запахи не приховати і цілим флаконом освіжувача.

Прибирання цвілі та інших грибів вимагає часу і хороших засобів. Часом сліди від вогкості зовсім не прибрати. Вогкість і волога сприяє тому, що обладнання псуватися. Залізні труби покриваються іржею, виділяється конденсат. Із зовнішнього боку пластикових труб може утворюватися чорний наліт – це спори грибів цвілі.

В цілому, користуватися такою ванною небезпечно для здоров'я. Спори грибів можуть викликати серйозні захворювання дихальних шляхів. На сантехнічні роботи ціни значно менше, ніж сума, в яку обійдеться ліквідація наслідків чек з аптеки в разі шкоди для здоров'я.

Проблеми з водопроводом і сантехнікою можуть виникнути в будь-який час. Це може бути засмічення труб, протікання водопроводу, погана робота каналізації. Багато власників нерухомості намагаються усунути проблему самостійно. У рідкісних випадках це виходить. Значно більше тих, хто тільки ускладнив проблему.

Як закінчуються такі сантехнічні роботи Київ вже знає, десятки випадків підтверджують, що простіше найняти фахівців, ніж експериментувати самому. Іноді наслідки експериментів насилу може усунути ціла група кваліфікованих сантехніків. Коли установка сантехніки проводиться фахівцями, роботи обходяться дешевше..

Наша команда використовує в роботі ефективні технології, допоможе підібрати недороге і якісне обладнання. Установка сантехніки може проводитися в зручний вам час. Ми працюємо у свята і вихідні, що вигідно для вас. Приміром, у вас в суботу прорвало трубу, незважаючи на велику кількість пропозицій на ринку, знайти майстра, який прийшов би і зробив все у вихідний, важко. 

Наша команда вирішить вашу проблему швидко і на належному рівні якості. Ми працюємо в різному напрямку і пропонуємо своїм клієнтам такий список послуг:

 • демонтаж будь-якого обладнання сантехніки;
 • демонтаж і заміна водопровідних труб;
 • демонтаж і заміна каналізації;
 • монтаж душової кабіни;
 • установка унітазу;
 • встановлення умивальника;
 • установка ванни;
 • монтаж та налаштування бойлера;
 • установка і введення в експлуатацію гідробоксу, біде;
 • підключимо і настроєм пральну і посудомийну машини;
 • введення в експлуатацію мийки;
 • установка змішувачів;
 • установка і монтаж запірної арматури.

У нашій команді кожен займається тим, що знає найкраще. Тому ми гарантуємо якість своїх робіт і вигідну для вас співпрацю. Завдяки авторській системі роботи, досвіду наших майстрів ми можемо запропонувати розумні ціни і терміни виконання робіт.

НАШІ РОБОТИ:

Якщо проводяться нашими майстрами сантехнічні роботи Київ знає, що це якісно і надовго. Вже десятки клієнтів оцінили наші роботу. Побачити приклади готових об'єктів можна в портфоліо. Ми працюємо на результат. Довіривши нам свою сантехніку, ви отримуєте ефективну систему, яка прослужить довгий час без збоїв.

Понравилось, проголосуй:

1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (1 Vote)