Інженерні мережі повинні мати якісні комплектуючі деталі і монтуватися фахівцями. Розводка інженерних мереж, підбір деталей планується ще на етапі проектування будинку або квартири. На таких речах не можна економити тому, що в підсумку така економія обернеться незапланованими витратами.

Коли ви замовляєте проект будівлі, вже потрібно думати про те, хто буде проводити монтаж систем водопостачання. Бажано щоб усіма роботами займалася одна компанія. Таким чином, Ви отримуєте якісну роботу і гарантію, що ваш водопровід буде стабільно функціонувати.

Розводка систем водопостачання може планувати всередині будівлі або зовні. Але, варто пам'ятати, що система досить тендітна. Її може вивести з ладу будь-який механічний удар або локальний тиск. Також варто продумати кріплення для труб, вони не повинні провисати.

В цілому, установка інженерних мереж – цілий комплекс робіт, серед них монтаж водопроводу тільки один з проміжних етапів. Умовно монтаж систем водопостачання можна розділити на такі етапи:

  • проектування. На цьому етапі потрібно враховувати все: місця розташування елементів, підбір комплектуючих деталей, вибір матеріалів, технології роботи;
  • далі складається технологічна карта і кошторис робіт;
  • купівля матеріалів і кріпильних елементів;
  • роботи, пов'язані із землею, якщо монтаж водопроводу робиться зовні;
  • демонтаж старої системи або її залишків (за умови, що це не було зроблено раніше);
  • робиться розмітка, щоб зрозуміти, як буде розташована розводка систем водопостачання;
  • встановлення системи водопроводу. Вона проводиться зовні будівлі або ж всередині;
  • звукоізоляція і утеплення труб, якщо в цьому є необхідність;
  • налаштування системи запуску;
  • передача водопроводу в експлуатацію.

Монтаж водопровідних труб повинен проводитись фахівцями. В іншому випадку в роботі системи можуть бути помилки. У побуті вони проявляються тим, що труба протікає у важкодоступних місцях, часто засмічується, з неї тече іржава вода. Проблеми з водопроводом можуть виникнути і тому, що Ви економите на матеріалах.

Варто пам'ятати, що перед використанням водопроводу у приватному будинку, потрібно отримати дозвіл на його використання від санітарної служби та органу захисту навколишнього середовища. Зазвичай ця процедура займає небагато часу, але почекати доведеться.

Наші фахівці допоможуть зробити якісний водопровід і каналізацію, які прослужать багато років без збою. Ми подбаємо про те, щоб ви отримали якісні і доступні за ціною матеріали, монтаж водопровідних труб пройшов швидко, а введення в експлуатацію системи без суттєвих проблем.

Наша робота – зробити ваш будинок комфортним для життя. Фахівці в нашій команді мають практичний досвід, і кожен день вдосконалюють свої навички на практиці. Нами було вирішено десятки завдань в області установки інженерних мереж.

Ми подбаємо про те, щоб ви отримали ефективну систему за розумні гроші. Зв'яжіться з нами, щоб отримати консультацію або замовити послугу.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)