Ремонт нової квартири

Ремонт квартир в новому будинку вимагає ретельної підготовки без поспіху, навіть якщо вам хочеться якомога швидше перетворити порожню бетонну коробку в затишне житло. В першу чергу, доведеться скласти кошторис і грамотний план всіх майбутніх робіт. Закуповувати матеріали відразу для ремонту всіх кімнат також не варто. Детальний план допоможе правильно розподілити кошти, щоб при наявності невеликої суми, вам все одно вистачило грошей на все найважливіше.

Нова квартира, ремонт і його правильне планування

Перший етап – це візуалізація майбутнього дизайну інтер'єру вашого житла. Зробити це ви можете і на аркуші паперу, але набагато спростить завдання використання сучасних комп'ютерних програм. У разі, коли вам потрібна буде допомога, ви завжди зможете звернутися до професійного дизайнера.

Новий ремонт часто включає в себе і перепланування, тому з розміщенням не несучих стін, перегородок, арок і дверних прорізів найкраще визначитися заздалегідь. Попереднє планування дозволить вам без проблем при необхідності розібрати або встановити стіни або міжкімнатну перегородку.

Не варто забувати і про розміщення основних комунікацій – водопроводу, каналізації, електропроводки. Включіть в план і вибір оздоблювальних матеріалів для кожного приміщення.

Початок ремонту квартири в новому будинку

Другий етап після планування – це чорнова обробка, під час якої демонтується все непотрібне в квартирі. Часто трапляється так, що в новобудовах якість стяжки і штукатурки залишає бажати кращого і їх доводиться заново переробляти.

Паралельно з видаленням штукатурки і демонтажем стяжки можна проводити і перепланування квартири. Як тільки міжкімнатні перегородки будуть встановлені і замінена стяжка, ви зможете приступити до монтажу опалення, електропроводки і систем водопостачання.

Нова квартира ремонт ванної кімнати

Санвузол – місце, де з'єднується найбільшу кількість комунікацій, таких як електропостачання, водопровід, вентиляція. Тому починати ремонт слід з їх розводки, а потім вже переходити до обробки стелі і стін. В останню чергу встановлюється сантехніка, так як в процесі ремонтних робіт вона може постраждати.

Початок нового ремонту в кухні

Досить багато комунікацій знаходиться і в кухні, які при ремонті ванної кімнати, потрібно встановлювати в першу чергу. Розташування раковини, плити, розводка електрики вимагають особливої уваги, спланувати це потрібно ще до розводки труб і монтажу електропроводки. Якщо ви плануєте установку газової колонки, то місце для неї неодмінно слід вибирати поблизу димоходу.

Зверніть увагу на те, що бувають ситуації, коли техніка безпеки не дозволяє підключити витяжку до загальної системи вентиляції. Тому всі ці питання також варто вирішити заздалегідь.

Новий ремонт в кімнаті

Ремонт у новій квартирі в кімнаті відрізняється від ремонту кухні та ванної, адже тут немає ніяких особливих застережень і вимог. Якщо планується установка нових вікон, то починати слід з їх заміни, демонтажу перегородок і установки нового дверного косяка.

Якщо перепланування не заплановане, то насамперед приступають до підготовчих і оздоблювальних робіт і заливання стяжки на підлогу. Після висихання стяжки монтується електропроводка. При цьому обробка стелі завжди виконується насамперед, а потім вже переходять до стін і укладання підлогового покриття.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)