Дизайнерський ремонт квартир

Фахівці нашої компанії професійно виконують дизайнерський ремонт. Для цього ми розробляємо дизайн-проект з використанням сучасних технологій, підбираємо тільки якісні та екологічно чисті матеріали для обробки інтер'єру. Щоб створити унікальний інтер'єр, ми враховуємо індивідуальні побажання замовників, а також добре розбираємося в модних тенденціях.

 

Основні відмінності дизайнерського ремонту квартир від звичайного

Такий вид оздоблювальних робіт як дизайнерський ремонт – це відносно нове поняття, яке не має практично нічого спільного з євроремонтом. Його вибирають ті, кому мало просто зробленого на совість ремонту згідно високим європейським стандартами якості. Після нього будинок стає не тільки красивим і затишним, в кожній його деталі видно індивідуальність господарів будинку. Обов'язковою умовою при цьому є високий професіоналізм виконавців і ретельна розробка кожної деталі, починаючи від комунікацій і закінчуючи розташуванням аксесуарів.

Після дизайнерського ремонту квартир зовнішній вигляд кімнат кардинально змінюється, тут може бути доречна і невелике перепланування, якщо це буде необхідно. Але найпершим етапом є розробка проекту та загальної концепції інтер'єру, де неодмінно буде присутній індивідуальний стиль оформлення.

Ексклюзивний дизайн квартири

Сучасний дизайнерський ремонт передбачає відмову від стандартного підходу до обробки квартири. Віддаючи перевагу ексклюзивності, Ви отримаєте в підсумку максимально функціональний простір, кожен елемент якого буде наповнений неповторним стилем. Щоб позбутися від будь-яких недоліків в плануванні, найкраще розробляти концепцію інтер'єру паралельно з ремонтними роботами.

Завдяки ексклюзивному дизайну, який є складним архітектурним проектуванням, будь-яка ваша ідея може бути втілена в реальність.

З яких видів робіт складається дизайнерський ремонт?

  • розробляється технічна документація;
  • розробляється 3D проект;
  • виконується перепланування приміщень;
  • продумується розташування інженерних комунікацій та їх заміна;
  •  В індивідуальному порядку підбираються оздоблювальні матеріали;
  • вирівнюються стіни, підлога і стелі;
  • виконуються ремонтні роботи;
  •  Підбирається або виготовляється на замовлення меблі.

Такий ретельний підхід до дизайнерського ремонту квартир в результаті дає не тільки радикальні якісні зміни в просторі будинку або квартири, але і дозволяє вийти на більш комфортний рівень життя.

Компанія «КТС» розробляє проекти обробки як косметичний, так і капітального ремонту, гарантуючи якість незалежно від рівня складності і вартості робіт. У нас діє дуже гнучка цінова політика, тому ми, враховуючи ваш бюджет, підберемо для вас найкраще рішення.

Також ми готові втілити в життя ваші найсміливіші задуми щодо кардинальної зміни внутрішнього вигляду вашого житла. Дизайнерський ремонт квартир є для фахівців нашої компанії основним напрямком діяльності, тому ми сповнені творчої енергії, щоб реалізувати ваш унікальний проект.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)