Комплексний ремонт квартир

Кожен, хто хоча б раз у своєму житті робив ремонт, знає, що він не тільки важкий, але і довгий. Але в ваших силах зробити так, щоб ваш будинок якомога рідше потребував такого вигляді ремонту. Найголовніше – це не розгубитися в різноманітті оздоблювальних і будівельних матеріалів, представлених на ринку, і вибрати сучасний і довговічний варіант.

Комплексний ремонт під ключ. Стеля

Розрізняють кілька видів стель: рейкові, натяжні, підвісні, штукатурні та ін Вони відрізняються за ціною, терміном служби, а також мають як свої недоліки, так і переваги.

Натяжні стелі лідирують у співвідношенні «ціна-якість», також вони естетично привабливі і довговічні, мають різний дизайн. Являють вони собою натягнуту полімерну плівку, яка кріпиться під стелею.

Натяжна стеля не вимагає особливого догляду, він практичний і ще протягом довгих років після комплексного ремонту буде залишатися модним. Також він відрізняється своєю довговічністю, в середньому гарантія від виробника становить від 10 до 15 років, але на практиці він може прослужити і 30 років.

Вибір вікон для довговічного комплексного ремонту квартир

Як пластикові, так і дерев'яні вікна можуть прослужити кілька десятків років. Найбільший термін служби у дубових вікон (близько 90 років) і соснових, вікна з пластика і модрини прослужать в середньому до 50 років.

Пластикові вікна, як правило, мають найбільш демократичну вартість, вони прості у догляді і обслуговуванні, пожежобезпечні і стійкі до підвищеної вологості повітря. Вироби ж поганої якості при перепаді температур деформуються, жовтіють.
Дерев'яні вікна виглядають дорого і аристократично, але від високої вологості дерево розбухає, а від високої температури – розсихається. До того ж такий матеріал не стійкий до пожеж.

Але щоб комплексний ремонт зберігся як можна довше, а в приміщенні було тепло і тихо, при виборі вікна особливу увагу потрібно приділити склопакета і фурнітури. А щоб вікно справлявся зі своїми функціями, його монтаж слід довіряти лише перевіреним фахівцям. Тільки в такому випадку все, що вам потрібно буде робити після установки вікна – це правильно доглядати за ним, мити, при необхідності зрідка замінювати ущільнювачі і періодично змащувати фурнітуру.

Оздоблення стін при комплексному ремонті під ключ

Якщо ви хочете внести деякі зміни в інтер'єр, то найкраще і найпростіше це можна зробити, попрацювавши над стінами, наприклад, змінити шпалери, викласти плитку або наклеїти шпалери і т. п. Також після гарного комплексного ремонту ви завжди з легкістю зможете змінити вигляд квартири, якщо у вас, наприклад, народиться дитина.

вибір підлогового покриття

Заміна підлоги вимагає великих тимчасових і фізичних витрат. При виборі підлоги ставку потрібно робити в першу чергу не на його естетичні характеристики, а на практичність і довговічність. При цьому для кожної кімнати - для ванної, вітальні та кухні-підійдуть різні покриття для підлоги.

Лінолеум, ковролін, ламінат, плитка мають середній термін служби близько 10 років. Інші матеріали, такі як коркове дерево, більш довговічні, але і більш вибагливі у догляді.

Дерев'яний паркет – самий довговічний, при цьому він дорогий і примхливий у догляді. Після комплексного ремонту квартири і монтажу такої підлоги знадобиться використовувати зволожувачі повітря, спеціальні масла і віск, а також не ходити у взутті на підборах і відмовитися від тварин, які можуть кігтями подряпати його.

< p style= "text-align: justify;" >незалежно від того, який матеріал для підлоги ви оберете, пам'ятайте, що він повинен мати хорошу звукоізоляцію, виконувати утеплюючі і амортизуючі функції.

Правильно підібравши будівельні та оздоблювальні матеріали і прислухавшись до наших порад, ви можете бути впевнені, що ваш комплексний ремонт під ключ прослужити вам як мінімум 30 років.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)