Ремонт кімнат

Косметичний ремонт кімнат, навіть невеликої площі, перетворюється для багатьох в непосильний труд, і справа тут не тільки в самому ремонті, але і в його завершальній, але дуже важливої частини – дизайнерському оформленні. Особливо це актуально в ситуаціях, коли невелика кімната є одночасно і спальнею, і робочим кабінетом, де знаходиться стіл і комп'ютер. Щоб оформлення такого приміщення виглядало практично і гармонійно, доводиться йти або на своєрідні хитрощі, або ж звернутися за допомогою до справжнього фахівця.

Зробити ремонт кімнати в Києві за всіма правилами під силу професійному дизайнеру, якому відомі секрети як на невеликому просторі втілити в реальність всі побажання клієнтів.

Основні кроки при ремонті кімнати в Києві

Якщо ви мрієте зробити ремонт кімнати фото якої ви побачили в журналі або в інтернеті, то, щоб отримати бажаний результат, доведеться почати з простих кроків, які присутні у всіх видах ремонтних робіт.

Крок 1. Підготовка приміщення

Знадобиться винести з кімнати абсолютно всі меблі, залишивши порожнє простір. Потім демонтується старе покриття, очищаються від шпалер стелю і стіни, видаляються плінтуса і старий паркет з підлоги.

В процесі сучасного ремонту найчастіше доводиться замінювати старі дерев'яні вікна на металопластикові, щоб домогтися потрібного ефекту при створенні нового інтер'єру. Після вирівнювання стін можна приступати до підвіконь і укосів, а також, при необхідності поміняти старі двері.

Якщо ремонт кімнати передбачає заміну підлогового покриття, то на підлогу спочатку наноситься вирівнюючий шар. Після його застигання укладається ламінат або ковролін.

для вирівнюючи стін і стель застосовується штукатурка. Також рекомендується провести заміну електропроводки і заново встановити блоки розеток.

Крок 2. Ремонт кімнати

Ремонт квартири завжди потрібно починати зверху вниз. Після вирівнювання стелі, його фарбують або ж монтують навісну конструкцію. Але варто пам'ятати, що така конструкція допоможе створити гарний дизайн, але при цьому вона візуально зменшить простір.

Після того як стіни також вирівняли, на них клеяться шпалери. На жаль, вирівняти стіни в старих квартирах досить складно, тому доведеться вдатися до обробки спеціальними матеріалами, наприклад, гіпсокартоном.

косметичний ремонт кімнат може проводитися паралельно з утеплювальними роботами. Щоб зробити кімнату теплою і затишною, між стіною і обшивальних матеріалом можна укласти шар утеплювача. На саму обшивку також можна наклеїти шпалери.

Важливо! У зв'язку з тим, що стіни обшиваються тим чи іншим матеріалом, їх товщина збільшується, тому заміряти розміри підвіконня і укосів, а також замінювати вікна потрібно в останню чергу.

Вибирати підлогове покриття варто з урахуванням призначення кімнати, це може бути ламінат, плитка, ковролін, паркет та ін

Крок 3. Ремонт кімнати по фото або дизайнерське оформлення

Після безпосередньо ремонтних робіт до оформлення інтер'єру повинен приступити професійний дизайнер, рекомендації якого були враховані ще на етапі підбору шпалер, підлогового покриття, стелі, види освітлення.

Меблі підбирається з урахуванням майбутнього призначення приміщення, при цьому якщо воно невелике, то дуже важливо не переборщити з кількістю предметів меблів. Незамінні для створення комфортної і затишної атмосфери різні прикраси. Правильний підхід фахівця до ремонту кімнати в Києві допоможе додати кімнаті або квартирі в цілому бажаний вид.

Описані в цій статті етапи ремонтних робіт – це лише основні правила, які неодмінно потрібно дотримуватися, щоб досягти якісного результату. Все інше залежить тільки від ваших ідей і можливостей. Нехай ваш настрій в процесі ремонту завжди буде на підйомі!

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)