­
Викликати замірника
МЕНЮ +

button-action

slogan

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Щодня з 9.00 до 23.00

Ремонт
Дізнайтеся вартість ремонту вашої квартири:
Площа м2
м2
Приблизний вік будинку
Чи потрібне перепланування?
Виберіть рівень
Чи потрібні роботи в санвузлах?
Орієнтовна вартість вашого ремонту, без урахування матеріалів від:
грн
* На ціну нащей роботи впливають терміни, сезонність, висота приміщення, стан поверхні від забудовника. Для визначення точної вартості роботи і матеріалів замовте виїзд замірника.

На відміну від наших конкурентів ми не беремо додаткові відсотки за накладні, амортизаційні та транспортні витрати. На всі матеріали (плитка, сантехніка, електрика, покриття для підлоги, двері, освітлення і т.д.) Ви отримуєте знижки у наших постачальників.

Квартира в новобудові – привід для свята. Але, перш ніж ви будете насолоджуватися життям, потрібно зробити ремонт. Найчастіше квартири продаються в чорновому варіанті. Ви отримаєте бетонну коробку, в якій самі будете виконувати всі роботи. Якщо ви купили таку квартиру, простіше замовити ремонт новобудови під ключ.

У цьому є кілька переваг:

 • ви отримуєте готове житло, де потрібно розставити меблі і святкувати новосілля;
 • за ремонтні роботи несе відповідальність одна компанія. Шансів отримати очікуваний результат набагато більше, ніж коли над ремонтом працюють різні бригади і компанії. Наймаючи одну компанію, можна заощадити. Коли у Вас працюють різні колективи, на перший погляд можна заощадити на спекуляції цін, а по факту-роботи обходяться мінімум в 1,5 рази дорожче.
 • Ремонт новобудови дозволяє створити умови для життя, яка комфортна конкретно вам. Якщо купується нерухомість на вторинному ринку, ремонт може обійтися дорожче. У більшості випадків потрібна буде перепланування і список робіт, які з нею пов'язані.

Облаштування вторинної нерухомості може обійтися набагато дорожче, ніж ремонт новобудови. Команда КТС щодня виконує ремонтні роботи різної складності. Нам доводиться стикатися зі складними завданнями, вирішуючи які ми набуваємо цінний практичний досвід.

Зв'язку на ринку будівельних послуг, відкривають для вас можливість заощадити на матеріалах. Ми знаємо, де вигідно купити якісні будівельні та оздоблювальні матеріали, потрібне обладнання. Ремонт новобудови під ключ від наших фахівців, обійдеться в розумну ціну. У нашій команді кожен виконує свою роботу і несе за неї відповідальність. Це говорить про те, що ви отримуєте якісний ремонт практично без клопоту.

Ремонт новобудови Київ знає, як комплекс робіт, де кожен етап виконується в порядку черги. Без проекту працювати немає сенсу, тому як легко пропустити якийсь вид робіт. В результаті це обернеться тим, що будуть додаткові витрати і втрата часу.

Для того щоб все пройшло гладко, складається проект, де вказані всі потрібні роботи, тип і вартість матеріалів, додаткові побажання. Пам'ятайте про те, що ремонт новобудови Київ обов'язково включає проводку комунікацій та інженерних мереж.

Ці роботи виконуються з урахуванням особливості приміщення і строго за проектом. Вони повинні відповідати вимогам безпеки і стандартам якості.

Зазвичай ремонт в новобудові включає такі роботи:

 • огляд квартири, заміри, складання плану, проектування, складання кошторису, купівля матеріалів;
 • прокладка інженерних мереж. Це необхідно для того, щоб не носити воду відром і спокійно працювати в темний час доби;
 • демонтаж перегородок, які для вас не важливі. Необхідно робити тільки в тому випадку, якщо ви хочете зробити перепланування квартири на свій смак. Варто відзначити, що перепланування тягне за собою зміну документації на квартиру. Потрібно надати проект в спеціальні інстанції. Потрібен час і робота з паперами;
 • малярні роботи. Вони потрібні для того, щоб вирівняти стелю, стіни і підлогове покриття. Новий будинок може давати невелику усадку протягом перших кілька років, тому стіни можуть бути нерівними. Сьогодні рідко можна купити квартиру з ідеально рівними стінами. Малярні роботи допоможуть ліквідувати дрібні дефекти і підготувати грунт для декоративного оздоблення;
 • міжкімнатні перегородки. Вони ставляться так, як це зазначено в проекті. Ви формуєте для себе зручне житло;
 • прокладка інженерних мереж;
 • оздоблювальні роботи;
 • підбір і закупівля предметів декорації, меблів, створення дизайну інтер'єру.

Кожен етап робіт вимагає серйозного ставлення і кваліфікації. Коли йде ремонт не може бути дрібниць, кожна деталь продумується і ретельно опрацьовується. Важливо, щоб ремонтом займалися фахівці. Це дозволить дійсно заощадити, а ремонт прослужить кілька років без суттєвих проблем.

Команда КТС виконає для вас ремонт в новобудові будь-якого масштабу і складності. Довіряючи нам свою квартиру, Ви отримаєте якісне і затишне житло.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

ЙДУТЬ РОБОТИ

ЖК Парк Ленд

ЖК Патриотика

Ірпінь ЖК Парковий

ЖК Варшавський

Крюківщина ЖК Оранж Парк

Вишгород ЖК 4 карата

Крюківщина ЖК Євромісто

ЖК Централ Парк

РК Французький квартал

ЖК Крістер Град

ЖК PecherSKY

ЖК Венеція

Вишневе ЖК Піонерський квартал

ЖК Артеміда

РК Ліко град

ЖК Еврика

ЖК Козацький

РК Європейка

Наші роботи

IMG_20161215_124757.jpg

button-recall