Дизайн інтер'єру офісів відноситься до комерційного напрямку дизайну. Офіс компанії працює, як візитна картка, обличчя підприємства. Саме по обстановці і стилю потенційні і реальні клієнти будуть судити про успішність вашої роботи. Принцип «зустрічають по одягу», актуальний не тільки в манері, вибирати собі одяг.

Якщо відвідувач незадоволений інтер'єром приміщення, то з великою часткою ймовірності і до вашої роботи буде упереджене ставлення. Це відбувається на підсвідомому рівні і анітрохи не відображає реального стану справ: клієнт може бути повністю задоволений якістю вашої роботи, але все одно висувати якісь претензії. Наприклад, смак страви, яке непрезентабельно виглядає, здасться нам гірше, ніж є, просто тому що наш мозок заздалегідь отримав подібну установку, і ми підемо з'ясовувати стосунки з кухарем, який вклав в нього все вміння, але приготував його недостатньо красивим.

Те ж правило діє і для бізнесу: успішною буде та угода, що укладена в належній обстановці.

Важливість правильного розмежування приміщення

Продуманий дизайн-проект інтер'єру офісу — це ваша карта до скарбу, яким є гарне приміщення, де всім співробітникам і предметів відведено певне місце. Він повинен включати в себе і настільки важливу частину, як розбивання приміщення на зони з прив'язкою до кожної з них строго певних функцій. Виходячи з цього, будуть проводитися конкретні роботи.

Обстановка в офісі повинна складатися з декількох ключових факторів: комфортне робоче простір для персоналу, стильна сервіс для клієнтів, підсобне приміщення. Зона прийому клієнтів повинна виглядати стильно, дорого, викликати довіру до вашої компанії. Тут повинні працювати досвідчені і привітні люди з хорошою стійкістю до стресу.

Зона, де працює персонал, має бути обладнана таким чином, щоб для кожного співробітника створювалися комфортні умови праці. Всі необхідні компоненти для роботи повинні знаходитися на відстані витягнутої руки. У той же момент, тут не повинно бути нічого зайвого.

Штучне освітлення підбирається з урахуванням інтенсивності світла і стилю дизайн інтер'єру офісу. Всі предмети оформлення офісу, аж до канцтоварів повинні поєднуватися між собою і символізувати вашу компанію. Колірна гамма обробки приміщення спокійна, в ділових тонах, вона не повинна відволікати від роботи персонал або дратувати потенційних клієнтів.

Вірний підбір кольорів в дизайні офісних приміщень – умова підвищення працездатності

Розробка дизайн інтер'єру повинна бути індивідуальною, враховувати концепцію роботи підприємства, цільову аудиторію клієнтів та інші фактори. Робота над інтер'єром повинна проводитися комплексно і за участю фахівців. Дизайнер не тільки вибирає оптимальні кольори для оформлення, але і добре розбирається в психології людей. Психологами неодноразово було доведено, що кольори можуть по-різному впливати на людину. Наприклад, червоний і його похідні відтінки у великій кількості будуть викликати тривогу і агресію у людей, які довго перебувають в такому приміщенні.

 

дизайн інтер'єру офісу ціна

 

Занадто похмурі кольори призводять до зниження робочого потенціалу у персоналу. При оформленні офісу не існує дрібниць, тут все повинно бути чітко продумано і чітко. Перед роботою над обстановкою необхідно скласти дизайн проект інтер'єру офісу.

Дизайн-проект інтер'єру офісів і пов'язані з ним роботи

Сюди входять усі види робіт, які будуть зроблені, матеріали, що використовуються при ремонті, стиль інтер'єру, меблі, обладнання та багато іншого. Якщо потрібно перепланування, до проекту прикладаються завірені компетентними органами дозволу.

Прокладка інженерних мереж, заміна електропроводки і її схема - все враховується в проекті. Зазвичай в офісах багато комп'ютерної техніки та інших електричних приладів, щоб все працювало стабільно потрібно подбати про якісну проводці і захист від перепаду напруги в мережі.

Одним словом якісний дизайн проект – точне керівництво для робочих, що робити на об'єкті і в якому порядку. За якістю роботи завжди спостерігає дизайнер і контролює кожен етап. В результаті ви отримуєте стильний і зручний офіс, який не соромно назвати обличчям компанії.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)