Ремонтні роботи завжди віднімають багато часу і сил: розстановка меблів, підбір декоративних елементів, пошук освітлювальних приладів, будівельних матеріалів і безліч інших важливих справ. Якщо не знаєте, які шпалери вибрати або куди поставити диван, тоді «КТС» – команда талановитих будівельників – зробить це разом з вами. При цьому вартість послуг дизайну інтер'єру дуже вигідна.

Ми допоможемо оперативно зробити ремонт, не створюючи дискомфорту мешканцям.

Експерти з компанії КТС спроектують для вас унікальний дизайн інтер'єру, враховуючи побажання і переваги клієнта, а потім з точністю втілять його в життя. Досвідчені та креативні дизайнери готові втілити будь-яку вашу сміливу мрію, створити для вас неповторний стиль затишку і комфорту.

Як замовити дизайн інтер'єру

dizain-interierov-1
 • Перш за все, потрібно визначитися з призначенням і функціональністю кімнат і приміщень. Після цього, вже можна буде робити висновки-чи потрібна перепланування, демонтаж і монтаж нових перегородок і т. д.
 • Другим кроком до створення квартири вашої мрії, буде вибір стилю для оформлення вашого майбутнього житла. Їх існує безліч. Як приклад існуючих стилів можна навести кілька найпоширеніших:
  - класика;
  - арт-деко;
  - міський стиль;
  - мінімалізм.
 • наступним, одним з важливих етапів буде вибір колірної гами для вашого приміщення. Психологами давно доведено, що колір впливає на психіку людини. Необхідно особливо ретельно поставитися до вибору кольорів при оформленні кімнат. Наш дизайнер інтер'єру в Києві творчо підійде до оформлення вашого приміщення. Для створення якісного проекту замовник повинен дуже докладно розповісти, що і як він хоче зробити, уточнити всі деталі і дрібниці. Тільки в цьому випадку дизайнер зможе точно спроектувати бажаний інтер'єр кімнати.
 • після обговорення замовлення починається найважливіший і цікавий процес-візуалізація. За допомогою 3-D програми клієнт може побачити повноцінний дизайн, виконаний відповідно до переваг.

що запропонує наш дизайнер інтер'єрів

dizain-interierov-2

В обов'язки дизайнера інтер'єру в Києві входять:

 • Створення унікальної розробки та її візуалізація.
 • Втілення проекту в життя, враховуючи вибір шпалер, паркету, меблів та інших оздоблювальних матеріалів.
 • Контроль правильного виконання поставленого завдання.

Скориставшись консультацією дизайнера інтер'єру в Києві, ви отримаєте можливість підібрати оформлення приміщення з урахуванням останніх новинок. Висококласні фахівці допоможуть втілити в життя навіть самі нестандартні ідеї. Професійність, якість та індивідуальний підхід – критерії, якими ми керуємося при створенні проектів. Ми користуємося тільки якісними матеріалами згідно з останніми прогресивними тенденціями в сфері декору і ремонту.

Порядок дій ремонтників:

 • Виїзд на об'єкт і зняття замірів.
 • здійснення технічного завдання (демонтаж, суміщення або поділ кімнат) і стильове рішення. Від цього залежатиме подальша робота.
 • Попередній макет приміщення з можливою розстановкою меблів.
 • Узгодження ескізів з замовниками, вибір меблів і оздоблювальних матеріалів.
 • вибір освітлення, внесення коригувань і доповнень в креслення, узгодження всіх неточностей.
 • Попередній огляд проекту.
 • Здача готового проекту (видача альбому з ескізами і кресленнями).
 • Підготовка кошторису на ремонтні роботи та дизайн інтер'єру.
 • курирування плану протягом усього процесу. Це робиться для того, щоб уникнути неточностей і переробок.

Наші ціни на послуги дизайнера інтер'єру в Києві

dizain-interierov-3

Послуга

Ціна

Експрес дизайн (колаж-підбір стилю і колір, план з розстановкою меблів) до 35 кв. м 200$
Експрес дизайн понад 50 кв. м від 5 $ кв. м
Ескізний ДП (колажі, план з розміщенням меблів, монтаж, демонтаж, план дверей, стель, освітлення, розетки, розгортка кухні і санвузлів) від 15 $ кв. м
ДП Стандарт (колаж, повний пакет креслень із зазначенням оздоблювальних матеріалів, світильників та ін, візуалізація) від 20$ кв. м
ДП Преміум (повний пакет креслень, колаж, візуалізація, комплектація, авторський нагляд) від 38$ кв. м

Консультація дизайнера інтер'єру

dizain-interierov-4
Ми також надаємо таку послугу як, консультація дизайнера інтер'єру в Києві. Якщо у вас виникли питання щодо оформлення будь-якого приміщення, наші фахівці нададуть висококласну допомогу. Вони допоможуть підібрати матеріали, декоративні елементи, перетворити ваше житло, зберігаючи всі його переваги. Ми стежимо за всіма новинками в будівельно-ремонтному світі. Наша команда креативних експертів виконала сотні вдалих розробок. Ми подбаємо, щоб ваше житло стало гордістю і гідним місцем для відпочинку. Відгуки про наших дизайнерів інтер'єру в Києві можна подивитися на сайті. У команді – тільки професійні майстри, а замовлення виконуються завжди в строк. Ми докладемо всіх зусиль, щоб клієнт залишився задоволений!

Понравилось, проголосуй:

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)