ремонт офісів у києві

Офіс – візитна картка будь-якого підприємства. Коли планується ремонт офісів, тут не місце дрібницям. Кожна деталь в приміщенні повинна говорити про успіх, відповідальність і процвітання підприємства. Ви повинні викликати довіру потенційних клієнтів, створювати правильний імідж.

чому так важливий якісно проведений ремонт офісів в Києві?

сьогодні людей зустрічають по одягу, а компанії по обробці офісів. Наприклад, якщо компанія займається тренінгами і навчає людей, як стати мільйонером, а офіс знімає на околиці міста і з радянським ремонтом, можуть з'явитися питання.

Якщо ви хочете розвиватися і правильно позиціонувати себе на ринку, вам потрібен представницький офіс з сучасною обробкою. Ремонт офісів може бути різним, аж до замовлення меблів авторської розробки.

Перш, ніж починати ремонт, варто визначитися, з якою він буде проводитися? Ви хочете справити враження на партнерів, залучити інвесторів або потенційних клієнтів, підвищити сервіс послуг та ефективність роботи колективу?

не забувайте, що прибуток і обсяги створюють люди, Ваш колектив. Для того щоб продажі росли потрібні комфортні умови праці, хороша атмосфера всередині колективу. Коли потрібен ремонт офісів Київ може запропонувати десятки компаній, але знайти потрібного виконавця не так просто.

Основні різновиди ремонту офісів в Києві.

Для проведення якісного ремонту в Києві необхідний ряд складових, включаючи команду професіоналів і індивідуальний підхід до кожного етапу вироблених ремонтних робіт. В основному, є три види ремонту приміщень в будь-якому офісі:

 • косметичний;
 • капітальний;
 • елітного типу.

Перед початком будь-якої з перерахованих вище різновидів ремонту слід врахувати ряд моментів. Це, по-перше, кількість співробітників, які будуть працювати в офісі; по-друге, розміщення працівників на квадратному метрі площі; по-третє, місце розташування меблів і багато іншого. Самостійно ви зможете не впоратися, тому краще безпосередньо звернутися за допомогою до професіоналів.

Якщо порівнювати ремонт офісних приміщень з ремонтом квартир, то офісний ремонт – менш трудомісткий, оскільки автоматично в більшості випадків виключає цілий ряд дій, наприклад, встановлення сантехнічного обладнання.

В основному етапи проведення комплексного ремонту офісу зводяться до виконання таких послідовних дій:

 • демонтаж старих конструкцій;
 • винос старих меблів, сміття та ін.;
 • прокладка комунікаційних систем;
 • оздоблення стін, стель тощо;
 • «чорнові» оздоблювальні роботи (монтаж стель, шпаклівка, штукатурка стін та ін.);
 • фінішні ремонтні роботи, що включають остаточне внутрішнє оформлення приміщення з поклейкою шпалер, монтажем систем освітлення, установкою систем кондиціонування та ін

Ремонт офісів в Києві: ціни, що відповідають якості.

Перед тим, як довірити своє приміщення компанії оцінюйте співвідношення між ціною і якістю робіт. Косметичний ремонт офісів – це не просто комплекс робіт для оновлення приміщення. Якщо ви хочете отримувати інші результати від своєї діяльності, діяти потрібно по-іншому.

Буде корисно, якщо до роботи над обстановкою в приміщенні підключиться дизайнер. Він планує з урахуванням психології ремонт офісів, Київ знає такі випадки. Вченими було доведено, що колірна гамма, атмосфера в приміщенні може впливати на рішення потенційного клієнта.

В залежності від того, як влаштований ваш офіс він буде або викликати довіру, або відштовхувати людей. Косметичний ремонт офісів – не привід для економії. Ви зробите його один раз, він буде залучати до вас клієнтів кілька років поспіль.

Ремонт офісних приміщень під керівництвом професіоналів!


Команда КТС проводить комплексні роботи з ремонту офісів.

саме в нашій компанії можливо провести ремонт в лічені терміни. Переваги роботи з нами пов'язані з такими особливостями, як:

 • професіоналізм співробітників;
 • якість і надійність проведених робіт;
 • використання в роботі індивідуального підходу і сучасних технологій;
 • чудове співвідношення ціна-якість;
 • виконання будь-якого різновиду ремонту;< / li>
 • використання лише високоякісних і сучасних матеріалів.

Всі ці особливості дозволяють домагатися відмінного результату за короткий проміжок часу.

Ми допоможемо визначитися зі стилем інтер'єру, скласти грамотний проект, недорого купити хороші оздоблювальні матеріали. Ми працюємо тоді, коли інші не можуть (вихідні, вечори, свята), це дає вам можливість вибрати оптимальний час для себе.

Ціни на роботи приємно порадують, як і підсумковий результат. На остаточну вартість впливає ряд факторів, включаючи обсяг виконуваних робіт, кількість використовуваних матеріалів, строки і багато інших. Ми ставимося до роботи з усією відповідальністю та інтересом. Офіси відносяться до комерційних приміщень, кожна деталь тут повинна бути продумана.

В нашій команді є дизайнер, який подбає про те, щоб втілити ваші очікування в реальність. Вам пропонується кілька проектів, ви вибираєте оптимальний для вас варіант. Майстри з ремонту виконають спектр робіт якісно та відповідно до домовленостей. Працюючи з нами, ви отримуєте сучасний зручний офіс за розумні гроші. Зв'яжіться з нами для отримання інформації.

НАШІ РОБОТИ:

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)