­
Викликати замірника
МЕНЮ +

button-action

slogan

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Щодня з 9.00 до 23.00

капітальний ремонт будинків київ

Жити в заміському будинку набагато зручніше, ніж в квартирі. Більше вільного місця, відносно далеко до сусідів, практично не чути шум міста. Але, купують приватний будинок не тільки з цієї причини. Котедж – показник успіху і матеріального добробуту. Вартість такої нерухомості зазвичай немаленька, внутрішня обробка приміщення повинна відповідати зовнішньому екстер'єру.

існує думка, що ремонт будинків в Києві коштує неймовірно дорого і доступний тільки багатим людям. Це дійсно так, якщо ви не плануєте, бюджет заздалегідь і вибираєте виконавцем першу-ліпшу компанію. Команда КТС рекомендує складати проект перед початком ремонту і ретельно планувати кожен етап робіт.

Ремонт будинків у Києві пройде відносно спокійно, якщо роботами займаються наші фахівці. Ми складемо грамотний проект з урахуванням всіх ваших потреб. Нерідко ремонт приватного будинку включає повне перепланування з метою підвищити комфорт умов проживання.

Проект від хорошого інженера дозволяє зрозуміти, як буде виглядати ваш будинок після ремонту і які роботи слід зробити. Ремонт приватного будинку точно за проектом гарантує, що ви отримаєте якісний, сучасний ремонт, який прослужить кілька років. Від правильності складання проекту залежить безпека будинку і термін його експлуатації. З цієї причини проект заміського будинку – не привід для економії.

Далі робота передається цілій команді наших майстрів. Ремонт котеджів являє собою цілий комплекс робіт. У нас кожна людина займається своєю справою, кожен майстер відповідає за свою ділянку роботи. В результаті ремонт котеджів проходить завжди в терміни, які затверджені з замовником.

У своїй роботі ми дотримуємося сучасних стандартів і технологій. В кожному окремому випадку підбираються свої інструменти, матеріали, методи роботи. В результаті навіть найскладніший ремонт виконується нами якісно і відносно швидко.

НАШІ ОБ'ЄКТИ

Петрівське Бориспільський район

докладніше...

Капітальний ремонт другого поверху приватного будинку. М. Київ

докладніше...

Ми виконаємо ремонт приватного будинку будь-якої складності, зробимо реставрацію фасаду та ремонтні роботи, пов'язані з ним, допоможемо з вибором матеріалів. Кожен член нашої команди має практичний досвід роботи в будівництві і високу кваліфікацію. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте якісний ремонт за розумні гроші. Ми пропонуємо прості рішення для великого ремонту.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

ЙДУТЬ РОБОТИ

ЖК Парк Ленд

ЖК Патриотика

Ірпінь ЖК Парковий

ЖК Варшавський

Крюківщина ЖК Оранж Парк

Вишгород ЖК 4 карата

Крюківщина ЖК Євромісто

ЖК Централ Парк

РК Французький квартал

ЖК Крістер Град

ЖК PecherSKY

ЖК Венеція

Вишневе ЖК Піонерський квартал

ЖК Артеміда

РК Ліко град

ЖК Еврика

ЖК Козацький

РК Європейка

Наші роботи

IMG_20161215_124757.jpg

button-recall