­
Викликати замірника
МЕНЮ +

button-action

slogan

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Щодня з 9.00 до 23.00

У нашій компанії ви зможете замовити якісний монтаж ламінату з пристроєм м'якої підкладки. Ми виконуємо швидко і злагоджено будь-який обсяг роботи в різних приміщеннях. Укладання штучного паркету нашими фахівцями – це гарантія довговічності, високої якості і професійного підходу.

Для підлогових покриттів найчастіше вибирають саме ламінат або паркетну дошку. Ціна укладання ламінату не є вирішальним фактором, адже ці покриття мають також такі переваги як естетичність зовнішнього вигляду, швидкість і легкість монтажу, великий вибір кольорів та фактур.

Ми протягом багатьох років займаємося монтажем ламінату, укладанням штучного паркету і будь-яких інших підлогових покриттів. Також ми проведемо попередню підготовку, вирівнювання і зміцнення поверхні підлоги. Нашим майстрам ви зможете замовити і супутні послуги: установку обмежувачів дверей і підлогових поріжків, пристрій плінтусів, а також ряд інших робіт.

Укладання штучного паркету або натурального паркету дозволяє зробити приміщення більш красивим, внести в інтер'єр нотки натуральності і престижу. Підлоги з штучного паркету вже давно не перестають бути одними з найпопулярніших видів підлогового покриття. Щоб створити в своєму будинку або будь-якому іншому приміщенні комфортну і затишну атмосферу, досить просто замовити у нас монтаж ламінату. Міцний, теплий пол з додатковою звукоізоляцією приміщення – все це може забезпечити укладання ламінату ціна цілком прийнятна.

Для укладання паркету потрібно докласти досить багато праці, також для цього потрібно чимало часу. Але дані турботи ви зможете повністю перекласти на плечі наших професіоналів. Як тільки монтаж ламінату буде виконаний, ви зможете переконатися, що таке підлогове покриття досить невибагливий у догляді, а його зовнішній вигляд розповість гостям вашого будинку про прекрасний смак його господарів. 

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

ЙДУТЬ РОБОТИ

ЖК Парк Ленд

ЖК Патриотика

Ірпінь ЖК Парковий

ЖК Варшавський

Крюківщина ЖК Оранж Парк

Вишгород ЖК 4 карата

Крюківщина ЖК Євромісто

ЖК Централ Парк

РК Французький квартал

ЖК Крістер Град

ЖК PecherSKY

ЖК Венеція

Вишневе ЖК Піонерський квартал

ЖК Артеміда

РК Ліко град

ЖК Еврика

ЖК Козацький

РК Європейка

Наші роботи

IMG_20161215_131614.jpg

button-recall