­
Викликати замірника
МЕНЮ +

button-action

slogan

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Щодня з 9.00 до 23.00

Ремонт
Дізнайтеся вартість ремонту вашої квартири:
Площа м2
м2
Приблизний вік будинку
Чи потрібне перепланування?
Виберіть рівень
Чи потрібні роботи в санвузлах?
Орієнтовна вартість вашого ремонту, без урахування матеріалів від:
грн
* На ціну нащей роботи впливають терміни, сезонність, висота приміщення, стан поверхні від забудовника. Для визначення точної вартості роботи і матеріалів замовте виїзд замірника.

На відміну від наших конкурентів ми не беремо додаткові відсотки за накладні, амортизаційні та транспортні витрати. На всі матеріали (плитка, сантехніка, електрика, покриття для підлоги, двері, освітлення і т.д.) Ви отримуєте знижки у наших постачальників.

Вартість ремонту квартири: калькулятор ремонту

Перш, ніж почнеться ремонт потрібно скласти попередній кошторис. Вона допомагає визначити, скільки грошей буде витрачено на захід, і на що вам розраховувати. Домогтися правильних розрахунків допоможе калькулятор ремонту.

Ремонт квартир (Київ): ціни, ключові особливості.

Логічно припустити, що вартість проведення ремонту в квартирі не може бути якийсь стаціонарної величиною – ціна залежить від цілого ряду суб'єктивних і об'єктивних причин. Основні з них такі:

  • різновид ремонту;
  • складність проведених робіт;
  • кількість використовуваних матеріалів;
  • необхідність складання плану, проекту або дизайнерського рішення та ін

Найменш витратний з усіх різновидів робіт по поліпшенню стану приміщення – косметичний ремонт. При ньому не виробляються кардинальні дії – руйнування стін, перепланування, заміна каналізаційної та сантехнічної систем – відповідно, і ціна на ремонт квартири в Києві в такому випадку не буде «захмарною». В даному випадку вартість буде визначатися в основному станом кімнат, якістю матеріалів для обробки і роботою фахівців.

Більш складний, але і більш дорогий варіант будівельних робіт – євроремонт, який потребує від фахівців додаткових зусиль, пов'язаних із заміною комунікацій, використання сучасних матеріалів і застосування новітніх технологій. У цьому випадку будуть відрізнятися не тільки самі матеріали і підхід до ремонту, але і обсяг проведених робіт. Тут буде потрібно і допомога дизайнера, який зможе прийняти єдино вірне рішення по переплануванню приміщення, зміни освітлювальної та опалювальної систем та ін. З урахуванням ваших побажань можна втілити будь-які фантазії (за умови залучення лише висококласних фахівців).

Універсальний калькулятор ремонту: швидко і надійно.

У зв'язку зі складністю проведених розрахунків нашими фахівцями був розроблений цей інструмент, який дозволить скласти бюджет для ремонтних робіт. На розрахунки піде кілька секунд або хвилин. Ви будете знати, у скільки обійдеться ремонт будь-якого типу для конкретно вашого випадку. Популярністю користується капітальний ремонт для повного відновлення приміщення або реконструкції. Вартість вказується в нижньому рядку під калькулятором. В неї не входить вартість матеріалів. Але, у вас є можливість скористатися знижками, які пропонують нам магазини при покупці матеріалів.

Для повного розрахунку вартості послуги ремонт квартир в Києві, ціни на яку відрізняються доступністю, в онлайн-режимі вам знадобиться ввести такі відомості:

  • площа квартири;
  • стан самого будинку (новобудова або старий);
  • різновид ремонту (косметичний, капітальний та ін.);
  • необхідність або відсутність необхідності проведення перепланування;
  • проведення ремонту санвузла.

Після цього система автоматично розрахує загальну вартість ремонту в гривнях, без урахування ціни самих матеріалів. Погодьтеся, що це зручно: заздалегідь знати і розраховувати на певну суму грошей.

Компанія КТС: гарантія якості та своєчасності проведених робіт.

Команда КТС робить ремонти в Києві та області вже багато років. За цей час у нас з'явилася мережа постачальників, де можна взяти недорогі і якісні матеріали, зв'язку в магазинах. Нам пропонують знижки на великі партії товару. Іноді, це економія до 40% від загального бюджету. Погодьтеся, що сума не маленька, і ви можете її заощадити.
Онлайн калькулятор ремонту, який ви бачите вище, має простий функціонал. Розібратися з ним буде досить просто. Єдині дані, які від вас потрібні це розмір вашого приміщення і визначення який ремонт ви хочете.
Пропонується вибрати тип будинку, де знаходиться ваша квартира. Новобудова чи старий будинок? Це має значення тому, що в старому будинку ремонт буде мати іншу специфіку. Старі стіни вимагають особливого ставлення до себе, іншого підходу до ремонту. Обов'язково вказуйте, чи потрібна перепланування приміщення.

Справа в тому, що перепланування – серйозний процес, він не тільки повинен бути добре спланований, але і вимагає збору низки документів. Ремонт з переплануванням буде коштувати більше, ніж звичайний капітальний або косметичний ремонт. Бюджетним варіантом ремонту вважається косметичний ремонт. Він потрібен, щоб трохи освіжити приміщення і обробку, наприклад за допомогою малярних робіт це основні моменти в квартирі залишаються незмінними.

Всі основні витрати калькулятор розрахує ремонту новобудови зазвичай обходяться дешевше, ніж ремонт в старому будинку. Калькулятор допоможе визначити попередню вартість ремонтних робіт, але точний кошторис буде складена тільки після виїзду замірника на об'єкт і обговорення всіх деталей.

Команда КТС робить ремонт з попереднім планом, де враховуються всі домовленості і нюанси. В результаті ви отримуєте можливість зробити ремонт за вигідною ціною і добре зроблену роботу. Ваш інтер'єр прослужить вам ще років 5-10 без істотного втручання. Ми створюємо затишок і комфорт для вас і ваших близьких.
розрахуйте вартість ремонту за допомогою калькулятора вже зараз. І через кілька днів цілком реально почати роботи над вашою квартирою або будинком.

Понравилось, проголосуй:

3.6666666666667 1 1 1 1 1 Rating 3.67 (6 Votes)
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

ЙДУТЬ РОБОТИ

ЖК Парк Ленд

ЖК Патриотика

Ірпінь ЖК Парковий

ЖК Варшавський

Крюківщина ЖК Оранж Парк

Вишгород ЖК 4 карата

Крюківщина ЖК Євромісто

ЖК Централ Парк

РК Французький квартал

ЖК Крістер Град

ЖК PecherSKY

ЖК Венеція

Вишневе ЖК Піонерський квартал

ЖК Артеміда

РК Ліко град

ЖК Еврика

ЖК Козацький

РК Європейка

Наші роботи

IMG_20161215_131614.jpg

button-recall