Ремонт однокімнатної квартири

Якщо ви хоча б раз у житті стикалися з ремонтом квартири, то напевно знаєте, що це справа займає чимало сил і нервів. Примітно і те, що практично завжди відповідь на питання «Скільки коштує ремонт однокімнатної квартири?» буде різним до початку робіт і після їх завершення. Тому так важливо вміти правильно складати план і кошторис ремонтних робіт, щоб в результаті їх вартість не затьмарила радості від отриманого результату.

Вибираючи дизайн однокімнатної квартири, дуже легко загубитися в існуючому розмаїтті дизайнерських рішень. Для створення гармонійного простору важливо приділити увагу кожному елементу інтер'єру, орієнтуючись на рекомендації професіоналів і власний смак.

Як скласти план ремонтних робіт

Грамотно складений план ремонту однокімнатної квартири послужить вам покрокової інструкцією, в якій повинен бути розписаний кожен етап, починаючи від розробки дизайн-проекту і закінчуючи вартістю необхідних матеріалів.

Отже, що потрібно врахувати при плануванні ремонтних робіт:

  • продумати інтер'єр однокімнатної квартири;
  • Розрахувати кількість і вартість матеріалів, а також час, необхідний для кожного виду робіт;
  • закупити Інструменти та матеріали (це можна робити поступово для кожної кімнати);
  • виконати монтаж водопроводу і каналізації, опалення, електропроводки, замінити вікна і двері;
  • приступити до ремонту санвузла;
  • зробити ремонт кухні;
  • Зробити ремонт в передпокої і кімнаті.

Дизайн однокімнатної квартири

Дизайнерське оформлення житла грає одну з найважливіших ролей у створенні затишку і комфорту. Перш за все, потрібно з особливою увагою поставитися до вибору колірної гами, для цього вам знадобляться як рекомендації фахівців, так і знайдені в інтернеті або в журналі фото інтер'єру однокімнатної квартири. Люди з хорошою фантазією можуть самостійно розробити свій дизайн на аркуші паперу.

Скільки коштує ремонт однокімнатної квартир?

Щоб найбільш точно відповісти на це питання, вам потрібно зробити ретельний підрахунок кількості необхідних оздоблювальних і допоміжних матеріалів. У розрахунках використовуйте точні розміри квартири і кожного її елемента, а також не забудьте про матеріали для чорнової обробки. Після складання списку додайте до отриманої кількості 5-10 % і вирушайте по магазинах для аналізу вартості матеріалів.

Монтаж комунікацій

Не рекомендується самостійно виконувати установку водопроводу і електрики, щоб в результаті не зіткнутися з неприємностями, які можуть як мінімум призвести до виходу з ладу побутової техніки, затоплення сусідів знизу, а як максимум – до людських жертв. Тому довіряйте ремонтні роботи, пов'язані з водопроводом, електрикою та опаленням, тільки перевіреним професіоналам.

Ремонт санвузла

Ремонт однокімнатної квартири, а саме у ванній і туалеті вимагає особливого підходу, досвіду і знань при виборі матеріалів, які повинні створювати бар'єр для вологи. Мають естетичною привабливістю і потрібними характеристиками такі матеріали як ПВХ плити, керамічна плитка, герметик.

Часто в ході ремонту потрібно сховати вентилі або каналізаційний стояк. Для цього труби обкладають профільно-гіпсокартонним каркасом і плиткою. Завдяки віконцю з дверцятами з пластику при необхідності до них завжди буде вільний доступ.

Дизайн однокімнатної квартири. Кухня

в ході ремонтних робіт на кухні особливу увагу слід приділити застосовуваним матеріалам для облицювання стін і стелі. За складністю ремонт цієї кімнати є менш складним, ніж санвузла. Але тут потрібно пам'ятати не тільки про практичність, але і про створення комфорту і затишку, так як на кухні більшість сімей проводить досить багато часу.

Ремонт передпокою і кімнати

В ремонт однокімнатної квартири ці кімнати більш прості і, як правило, роботи тут проводяться на завершальних етапах. Правильно оформлений інтер'єр допоможе створити потрібну атмосферу у всій квартирі.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)