­
Викликати замірника
МЕНЮ +

button-action

slogan

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Щодня з 9.00 до 23.00

Ремонт однокімнатної квартири

Якщо ви хоча б раз у житті стикалися з ремонтом квартири, то напевно знаєте, що це справа займає чимало сил і нервів. Примітно і те, що практично завжди відповідь на питання «Скільки коштує ремонт однокімнатної квартири?» буде різним до початку робіт і після їх завершення. Тому так важливо вміти правильно складати план і кошторис ремонтних робіт, щоб в результаті їх вартість не затьмарила радості від отриманого результату.

Вибираючи дизайн однокімнатної квартири, дуже легко загубитися в існуючому розмаїтті дизайнерських рішень. Для створення гармонійного простору важливо приділити увагу кожному елементу інтер'єру, орієнтуючись на рекомендації професіоналів і власний смак.

Як скласти план ремонтних робіт

Грамотно складений план ремонту однокімнатної квартири послужить вам покрокової інструкцією, в якій повинен бути розписаний кожен етап, починаючи від розробки дизайн-проекту і закінчуючи вартістю необхідних матеріалів.

Отже, що потрібно врахувати при плануванні ремонтних робіт:

  • продумати інтер'єр однокімнатної квартири;
  • Розрахувати кількість і вартість матеріалів, а також час, необхідний для кожного виду робіт;
  • закупити Інструменти та матеріали (це можна робити поступово для кожної кімнати);
  • виконати монтаж водопроводу і каналізації, опалення, електропроводки, замінити вікна і двері;
  • приступити до ремонту санвузла;
  • зробити ремонт кухні;
  • Зробити ремонт в передпокої і кімнаті.

Дизайн однокімнатної квартири

Дизайнерське оформлення житла грає одну з найважливіших ролей у створенні затишку і комфорту. Перш за все, потрібно з особливою увагою поставитися до вибору колірної гами, для цього вам знадобляться як рекомендації фахівців, так і знайдені в інтернеті або в журналі фото інтер'єру однокімнатної квартири. Люди з хорошою фантазією можуть самостійно розробити свій дизайн на аркуші паперу.

Скільки коштує ремонт однокімнатної квартир?

Щоб найбільш точно відповісти на це питання, вам потрібно зробити ретельний підрахунок кількості необхідних оздоблювальних і допоміжних матеріалів. У розрахунках використовуйте точні розміри квартири і кожного її елемента, а також не забудьте про матеріали для чорнової обробки. Після складання списку додайте до отриманої кількості 5-10 % і вирушайте по магазинах для аналізу вартості матеріалів.

Монтаж комунікацій

Не рекомендується самостійно виконувати установку водопроводу і електрики, щоб в результаті не зіткнутися з неприємностями, які можуть як мінімум призвести до виходу з ладу побутової техніки, затоплення сусідів знизу, а як максимум – до людських жертв. Тому довіряйте ремонтні роботи, пов'язані з водопроводом, електрикою та опаленням, тільки перевіреним професіоналам.

Ремонт санвузла

Ремонт однокімнатної квартири, а саме у ванній і туалеті вимагає особливого підходу, досвіду і знань при виборі матеріалів, які повинні створювати бар'єр для вологи. Мають естетичною привабливістю і потрібними характеристиками такі матеріали як ПВХ плити, керамічна плитка, герметик.

Часто в ході ремонту потрібно сховати вентилі або каналізаційний стояк. Для цього труби обкладають профільно-гіпсокартонним каркасом і плиткою. Завдяки віконцю з дверцятами з пластику при необхідності до них завжди буде вільний доступ.

Дизайн однокімнатної квартири. Кухня

в ході ремонтних робіт на кухні особливу увагу слід приділити застосовуваним матеріалам для облицювання стін і стелі. За складністю ремонт цієї кімнати є менш складним, ніж санвузла. Але тут потрібно пам'ятати не тільки про практичність, але і про створення комфорту і затишку, так як на кухні більшість сімей проводить досить багато часу.

Ремонт передпокою і кімнати

В ремонт однокімнатної квартири ці кімнати більш прості і, як правило, роботи тут проводяться на завершальних етапах. Правильно оформлений інтер'єр допоможе створити потрібну атмосферу у всій квартирі.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

ЙДУТЬ РОБОТИ

ЖК Парк Ленд

ЖК Патриотика

Ірпінь ЖК Парковий

ЖК Варшавський

Крюківщина ЖК Оранж Парк

Вишгород ЖК 4 карата

Крюківщина ЖК Євромісто

ЖК Централ Парк

РК Французький квартал

ЖК Крістер Град

ЖК PecherSKY

ЖК Венеція

Вишневе ЖК Піонерський квартал

ЖК Артеміда

РК Ліко град

ЖК Еврика

ЖК Козацький

РК Європейка

Наші роботи

IMG_20161215_131614.jpg

button-recall