Ціни на фарбування стін в КТС-Київ починаються від 60 гривень за квадратний метр. Наприклад, всього 2200 гривень коштуватиме забарвлення стін водоемульсійною фарбою для кімнати площею 12 кв. м у стандартному багатоквартирному будинку. У нас вигідніше, ніж у конкурентів—і ми можемо пояснити, чому.

КТС-Київ виконує фарбування стін не тільки в квартирах і будинках, а також офісних, громадських, виробничих, складських приміщеннях. Багато клієнтів співпрацюють з нами вже не перший рік, наші обороти постійно ростуть, маляри повністю завантажені роботою, а значить, нам немає необхідності завищувати ціни.

Звертаючись до КТС-Києва, ви можете бути впевнені:

 

 

Ми складаємо чесну кошторис і не нав'язуємо клієнтам додаткові роботи

Ми працюємо якісними, укривистими фарбами, які не вимагають 3-го і 4-го шару нанесення

 

 

Ми точно розраховуємо витрату матеріалу, ви не переплачуєте за непотрібну фарбу

Наші ціни на фарбування стін (прайс-лист вересень 2019 року)

pokraska_sten

Послуга

Ціна

нанесення водоемульсійної, акрилової, латексної фарби

в 1 шар від 50 грн/кв. м
в 2 шари від 60 грн/кв. м

Фарбування стін декоративне

перламутрова глазур, металік, хамелеон від 100 грн/кв. м
робота трафаретним валиком договірна
ручний розпис через трафарет договірна

Фарбування фактурна

текстурна фарба з піщаним наповнювачем від 150 грн/кв. м
структурування валиком, шпателем, губкою від 150 грн/кв. м
краскопульт від 65 грн/кв. м

Фарбування шпалер

гладких від 50 грн/кв. м
рельєфних (шпалери лінкрусту) договірна
нанесення рідких шпалер від 150 грн/кв. м

З якими матеріалами для фарбування стін працює КТС-Київ?

pokraska_sten

Якщо ви вирішили кардинально змінити зовнішній вигляд стін і стель у своєму будинку, позбутися шпалер, побілки або старої фарби і замінити їх гладкими пофарбованими поверхнями в європейському стилі, малярні роботи будуть включати в себе наступні етапи:

  • Водоемульсійні фарби на основі ПВА—недорогі, змиваються водою, використовуються в сухих приміщеннях
  • Воднодисперсійні Фарби (акрилові, латексні, силіконові) - утворюють водостійке матове, напівматове або глянсове покриття, не токсичні, паропроникні, легко миються, стійкі до стирання
  • Структурні (фактурні) склади-щільні, дозволяють створити на пофарбованій поверхні рельєф за допомогою валика, шпателя або губки декоративні матеріали з наповнювачем—містять кварцовий пісок, використовуються для створення поверхонь з "піщаним" ефектом
  • Металізовані або перламутрові акрилові глазурі, воски-застосовуються в дизайнерських інтер'єрах, в тому числі для нанесення орнаментів через трафарет (альфрейного розпису)

Колеровка виконується на промисловому обладнанні. Зверніться в КТС-Київ, якщо вам потрібен локальний ремонт: ми допоможемо підібрати фактуру і тон фарби, і вам не доведеться перефарбовувати все приміщення через одну стіну.

Наші майстри розводять фарбу водою або спеціальними розчинами строго в пропорціях, запропонованих технологічними картами. Це забезпечує максимальний термін служби покриття. Витрата правильно розведеного матеріалу збігається з довідковими даними виробника, тому ви отримуєте коректний розрахунок обсягу і вартості робіт для будь-якого типу фарби.

Підготовка стін до фарбування

pokraska_sten

Європейська технологія ремонту передбачає не тільки вирівнювання поверхонь за допомогою штукатурки і шпаклівки, але і армування для захисту від появи тріщин і деформації барвистого шару. Для цього на оштукатурені і ошпатлеванние поверхні наклеюються білі флізелінові шпалери щільністю від 85 г / м3. Забарвлення по флізеліновому полотну дозволяє створити ідеально гладкий, рівний і довговічний барвистий шар за євростандартом.

Виконаємо безкоштовний розрахунок вартості фарбування стін для вашої квартири або будинку

Фарбування стін: фото з об'єктів КТС у Києві

Понравилось, проголосуй:

3 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)