Види декоративної штукатурки

Штукатурка з'явилася близько 400 років тому. Сьогодні цей матеріал використовується для чорної роботи, а деякі види сировини – в якості фінальної обробки стін (стелі). Декоративна штукатурка і відноситься до них. Якщо розглядати докладно характеристики сировини, виходить, що характеристики штукатурки краще, ніж багато видів шпалер. У магазинах можна зустріти суху штукатурку. Зустрічаються і такі суміші, які не треба готувати. Вони вже годяться для виконання роботи.

З чого складається декоративна штукатурка?

Матеріал робиться за допомогою трьох компонентів: вода, наповнювач і полімерне речовина для в'язкості. В якості наповнювача може бути крихта граніту і мармуру, вапно або пісок, інші матеріали.

Сировина актуально для приміщень різного характеру. Його застосовують при ремонтах в житлових приміщеннях, офісах та іншої комерційної нерухомості. Декоративна штукатурка допоможе вирівняти криві кути, приховати відколи і дефекти стін, прибрати з поверхні нерівності. До того ж, вона може стати основою під дизайнерський ремонт. Підібрати штукатурку під обраний стиль інтер'єру не важко.

У вас є можливість робити ліплення на стінах. Якщо додати в штукатурку декор, наприклад, черепашки, слюда, блискітки, камінчики, можна створювати цікаві композиції. Вибір додаткових матеріалів, зобов'язує враховувати перелік робіт, які будуть виконуватися з цим матеріалом.

Декоративна штукатурка активно використовується для ефекту «об'ємних стін». Оздоблення приміщень виглядає стильно і дорого. Є види штукатурки для роботи з фасадами і для обробки всередині кімнат.

Який вид штукатурки вибрати і де використовувати?

Декоративна штукатурка може класифікуватися за такими показниками: зв'язує сировину, спосіб нанесення і наповнювач. Зазвичай декоративна штукатурка ділиться на види, виходячи з матеріалу, який входить до її складу.

Венеціанська декоративна штукатурка

Самий незвичайний матеріал для обробки стін. За зовнішнім виглядом штукатурка нагадує майже прозорий онікс або натуральний мармур. Матеріал підкреслює кожну лінію малюнка, виглядає дорого і шикарно.

Спеціальне покриття з воску надає стінам шовковистість і блиск. Варто звернути увагу, що працювати з такою штукатуркою, повинні тільки майстри. Розпис стін зазвичай проводиться художниками. Вони можуть зробити роботу красиво і якісно.

Декоративна штукатурка цього виду коштує дорого, тому помилки в роботі неприпустимі. Якщо вас приваблює Венеціанська штукатурка, команда КТС виконає роботи по обробці стін якісно і відносно недорого. Коли кожен займається своєю справою, результат виходить феноменальним. Ми знаємо, як зробити дизайн інтер'єру особливим.

Декоративна штукатурка з крихти, мармуру

В основі цього матеріалу лежить мармурова або гранітна крихта. Залежно від розміру фракції, змінюється зовнішній вигляд готової стіни. Як додаткові матеріали можуть використовуватися золоті нитки або кварцова пилок. В результаті поверхня блищить. Мармурова штукатурка – один з найміцніших видів штукатурок.

За нею легко заховати дрібні дефекти стін і нерівність поверхні. Така штукатурка може використовуватися для обробки фасадів. Вона не боїться механічних пошкоджень і низької температури. Усередині приміщення мармурова штукатурка легко замінює будь-які шпалери.

Її вигідно використовувати в тому випадку, коли в будинку живуть домашні тварини. Відомо, що кішки і собаки роблять з шпалерами. Штукатурка витримує цей натиск. Перед нанесенням матеріалу, стіни грунтують. Це необхідно для того, щоб не підсвічувала основа штукатурки.

В цілому, декоративна штукатурка цього виду чудово підходить для обробки зовнішньої і внутрішньої поверхні.

Фактурна штукатурка

За зовнішнім виглядом такий матеріал імітує природний камінь. Але, його вартість в кілька разів нижче, ніж каменю. Нерівна поверхня штукатурки дає можливість використовувати її для обробки будь-яких приміщень.

Декоративна штукатурка цього виду стійка до займання, не боїться перепадів температури. Перед обробкою не потрібні додаткові роботи. Такий матеріал здатний приховати всі дефекти поверхні.

Таку штукатурку можна використовувати при обробці поверхні з цегли, пластику, дерева або інших матеріалів. Цікавою різновидом цієї штукатурки вважається система "Графито". За допомогою такого матеріалу можна створити імітацію натуральної шкіри, тканини, керамограніта або дерева.

В цілому такий матеріал обходиться дешевше, ніж перерахована сировина. За зовнішнім виглядом відмінності практично непомітні.

Флоковая декоративна штукатурка

В основі цього матеріалу лежить целюлоза натурального походження, шовкові нитки і барвник. Тому в народі таку штукатурку прийнято називати «шовкової». Після обробки поверхня нагадує шовк, злегка блищить.

Така штукатурка не тільки красива: вона забезпечує хорошу звукоізоляцію, утримує тепло і не перешкоджає циркуляції повітря. Матеріал добре підходить для обробки комерційних і житлових приміщень.

Структурна декоративна штукатурка

Ще один цікавий вид оздоблювального матеріалу. Штукатурка добре лягає на поверхню, залишає нерівності і шорсткості. Так і було задумано. Якщо подивитися на обробку з боку, вона нагадує деревну кору, пошкоджену короїдами.

Колір матеріалу може бути будь-яким. Ви підбираєте оптимальний для себе варіант. Під такою штукатуркою легко приховати дрібні дефекти стін і нерівну поверхню. Однотонний відтінок штукатурки стає основою для створення практично будь-якого стилю дизайну інтер'єру. Матеріал підійде для обробки громадських і комерційних приміщень. В будинку або квартирі таку штукатурку можна використовувати для коридору і гостьових кімнат. Вітальня або спальня в такому оформленні виглядає грубо.

Гіпсова штукатурка

Вважається еко матеріалом, який можна застосовувати для будь-яких приміщень. До складу цієї штукатурки входить гіпс і полімерні добавки. Матеріал володіє високою міцністю, активно використовується для обробки стін і стелі. Гіпсова штукатурка може застосовуватися для ліплення на стінах. Така обробка стін допоможе створити дорогий і вишуканий дизайн інтер'єру.

Декоративна штукатурка, який склад, як використовувати?

В залежності від складу, декоративні штукатурки діляться на кілька видів. Кожен матеріал має свої особливості і область застосування. Існують штукатурки для обробки всередині приміщення і фасадні штукатурки.

Фасадна штукатурка використовується для обробки стиків і кутів, для утеплення приміщення зовні. Природно, що такий матеріал має в'язкість, щільністю і міцністю. До того ж, штукатурка для фасадів надати "дорогий" зовнішній вигляд будь-якій будівлі, аж до старих будинків.

Штукатурка для роботи всередині приміщень використовується, щоб зробити поверхню гладенькою. Вона ж забезпечує звукоізоляцію приміщення і перешкоджає витоку тепла. В основі складу матеріалу може бути вапно, мінерали, силікон або силікат. Вибирати штукатурку варто, виходячи з мети, з якою вона буде використовуватися.

Робота з деякими матеріалами може проводитися самостійно, інакше краще звернутися до фахівців. Команда КТС рекомендує не експериментувати з дорогими матеріалами для обробки. Ціна вашої помилки буде вище, ніж вартість роботи майстрів.

 

Понравилось, проголосуй:

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)