Одним з першочергових умов для створення комфорту і затишку в приміщенні є тепло, для забезпечення якого знадобиться грамотне підключення системи опалення. Наші фахівці якісно виконають підключення радіаторів опалення, які будуть не тільки ефективними, але і економними.

найкраща пора року, коли рекомендується заміна радіаторів опалення, - до настання опалювального сезону. Взимку, в розпал опалювального сезону, дані роботи будуть більш клопітними.

Види радіаторів опалення

Установка радіатора опалення неодмінно проводиться в кожному новому будинку. У старих заміських будинках і квартирах заміна застарілих батарей на нові – це гарантований спосіб збільшити тепловіддачу і ефективність роботи системи.

Перед початком робіт важливо вибрати матеріал самого радіатора, яких сучасний ринок пропонує кілька видів.

Чавунні радіатори опалення – традиційні і знайомі всім з дитинства. Вони мають такі переваги як довговічність і низька вартість. Недоліків у них значно більше, серед яких можна виділити низьку тепловіддачу, велику вагу, необхідність в регулярному фарбуванні.

Алюмінієві радіатори опалення також досить поширений варіант, пропонований сучасною промисловістю. Вони мають відносно дешеву ціну, довговічні, міцні і естетично привабливі. Недоліками можна назвати низьку тепловіддачу і теплоємність, а також необхідність періодично випускати повітря через спеціальний клапан.

Сталеві радіатори найбільше підходять для установки в приватних будинках, тому що мають такий основний недолік як низька стійкість до гідравлічних ударів.

біметалеві радіатори опалення < /strong> – це поєднання переваг сталевих і алюмінієвих систем. Вони складаються всередині з алюмінієвих ребер і сталевої труби зовні. Недолік – дорожнеча.

НАШІ РОБОТИ:

Монтаж радіаторів опалення

Для забезпечення повної функціональності і ефективності роботи наші фахівці з особливою ретельністю підходять до вибору способу підключення радіаторів опалення. Адже неправильна установка може як мінімум зіпсувати інтер'єр, а як максимум призведе до утруднення регулювання температури, підвищення тиску і зайвих фінансових витрат.

найнижча вартість буде у бокового підключення батарей, це пов'язано з найменшою витратою труб. Такий варіант вважається оптимальним для котеджів з автономною системою опалення та багатоквартирних будинків.
В одноповерхових будинках найчастіше застосовується діагональний монтаж радіаторів опалення. В такому випадку можливе використання радіаторів з великою кількістю секцій. радіатори опалення з нижнім підключенням ідеально поєднуються з усіма видами інтер'єру приміщень. Єдиний мінус – висока ціна.

Заміна радіатора опалення повинна проводитися кваліфікованими фахівцями, які зуміють правильно скласти схему підключення, розрахувати монтажні відстані, вибрати спосіб і місце установки. Звернувшись в компанію «КТС», ви отримуєте гарантію того, що у вашому будинку буде створена затишна і комфортна атмосфера, завдяки якісному монтажу радіаторів опалення і забезпечення їх високої теплопровідності.

Понравилось, проголосуй:

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)