­
Викликати замірника
МЕНЮ +

button-action

slogan

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Щодня з 9.00 до 23.00

Одним з першочергових умов для створення комфорту і затишку в приміщенні є тепло, для забезпечення якого знадобиться грамотне підключення системи опалення. Наші фахівці якісно виконають підключення радіаторів опалення, які будуть не тільки ефективними, але і економними.

найкраща пора року, коли рекомендується заміна радіаторів опалення, - до настання опалювального сезону. Взимку, в розпал опалювального сезону, дані роботи будуть більш клопітними.

Види радіаторів опалення

Установка радіатора опалення неодмінно проводиться в кожному новому будинку. У старих заміських будинках і квартирах заміна застарілих батарей на нові – це гарантований спосіб збільшити тепловіддачу і ефективність роботи системи.

Перед початком робіт важливо вибрати матеріал самого радіатора, яких сучасний ринок пропонує кілька видів.

Чавунні радіатори опалення – традиційні і знайомі всім з дитинства. Вони мають такі переваги як довговічність і низька вартість. Недоліків у них значно більше, серед яких можна виділити низьку тепловіддачу, велику вагу, необхідність в регулярному фарбуванні.

Алюмінієві радіатори опалення також досить поширений варіант, пропонований сучасною промисловістю. Вони мають відносно дешеву ціну, довговічні, міцні і естетично привабливі. Недоліками можна назвати низьку тепловіддачу і теплоємність, а також необхідність періодично випускати повітря через спеціальний клапан.

Сталеві радіатори найбільше підходять для установки в приватних будинках, тому що мають такий основний недолік як низька стійкість до гідравлічних ударів.

біметалеві радіатори опалення < /strong> – це поєднання переваг сталевих і алюмінієвих систем. Вони складаються всередині з алюмінієвих ребер і сталевої труби зовні. Недолік – дорожнеча.

НАШІ РОБОТИ:

Монтаж радіаторів опалення

Для забезпечення повної функціональності і ефективності роботи наші фахівці з особливою ретельністю підходять до вибору способу підключення радіаторів опалення. Адже неправильна установка може як мінімум зіпсувати інтер'єр, а як максимум призведе до утруднення регулювання температури, підвищення тиску і зайвих фінансових витрат.

найнижча вартість буде у бокового підключення батарей, це пов'язано з найменшою витратою труб. Такий варіант вважається оптимальним для котеджів з автономною системою опалення та багатоквартирних будинків.
В одноповерхових будинках найчастіше застосовується діагональний монтаж радіаторів опалення. В такому випадку можливе використання радіаторів з великою кількістю секцій. радіатори опалення з нижнім підключенням ідеально поєднуються з усіма видами інтер'єру приміщень. Єдиний мінус – висока ціна.

Заміна радіатора опалення повинна проводитися кваліфікованими фахівцями, які зуміють правильно скласти схему підключення, розрахувати монтажні відстані, вибрати спосіб і місце установки. Звернувшись в компанію «КТС», ви отримуєте гарантію того, що у вашому будинку буде створена затишна і комфортна атмосфера, завдяки якісному монтажу радіаторів опалення і забезпечення їх високої теплопровідності.

Понравилось, проголосуй:

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

ЙДУТЬ РОБОТИ

ЖК Парк Ленд

ЖК Патриотика

Ірпінь ЖК Парковий

ЖК Варшавський

Крюківщина ЖК Оранж Парк

Вишгород ЖК 4 карата

Крюківщина ЖК Євромісто

ЖК Централ Парк

РК Французький квартал

ЖК Крістер Град

ЖК PecherSKY

ЖК Венеція

Вишневе ЖК Піонерський квартал

ЖК Артеміда

РК Ліко град

ЖК Еврика

ЖК Козацький

РК Європейка

Наші роботи

0.00.jpg

button-recall