Близько 90% киян купують житло в новобудові або на вторинному ринку. Практично у всіх випадках перед переїздом в куплене житло потрібно зробити ремонт в квартирі. Квартира під ключ в новобудові коштує в 3-4 дорожче, ніж звичайний варіант житла, тому, купуючи таку квартиру, власник починає думати, який ремонт зробити.

Ремонт квартир недорого: Київ пропонує ряд варіантів.

Перед початком будь-яких робіт з внутрішнього облаштування свого житла слід в першу чергу визначитися з тим видом ремонту, який вам необхідний.

Існують такі типи ремонту квартир в Києві:

 • косметичний;
 • капітальний;
 • євроремонт;
 • ремонт з повним переплануванням;
 • ремонт під «ключ».

зупинимося на кожному різновиді внутрішнього облаштування приміщення докладніше. Косметичний ремонт не передбачає внесення кардинальних змін у «зовнішній вигляд» квартири – як правило, всі дії зводяться лише до поклейки шпалер, фарбування стелі або покриття підлоги ковроліном або лінолеумом. Цей різновид ремонту не вимагає великих капіталовкладень.

При капітальному ремонті, більш складне у порівнянні з «косметикою», ви зіткнетеся з низкою кардинальних змін не тільки в плані проведення будівельних або малярних робіт, але і в зміні та оновленні сантехніки, каналізаційної системи, а також з низкою конструктивних рішень (руйнування стін, створення арок тощо).

перепланування квартири має на увазі проведення дій по кардинальному видозміні зовнішнього вигляду приміщення (наприклад, об'єднання кімнат). Початковим етапом таких робіт має стати складання проектного плану з обов'язковим узгодженням у спеціальних службах.

При євроремонті фахівці впроваджують в самі роботи ряд новаторських рішень і спираються на сучасні технології і ресурси. Кінцевим підсумком цього ремонту стає комфортне та стильне приміщення – це стосується не тільки змін в оформленні кімнат, але і внесення удосконалень у систему кондиціонування, освітлення, опалення та ін

Один з популярних видів – ремонт квартир «під ключ». Київ не є винятком, тут часто замовляють ремонтні роботи «від і до», починаючи від обробки приміщення і закінчуючи вивозом будівельного сміття.

Ремонт квартир в Києві: час довіритися професіоналам.

У більшості випадків ремонт квартири своїми силами або із залученням фахівців обходиться дешевше, ніж покупка квартири з ремонтом від забудовника. Вторинне житло обов'язково хочеться адаптувати під свій стиль життя, та й комунікації в таких квартирах часто вимагають заміни.

Займатися ремонтом самостійно або залучити фахівців? Це питання хвилює практично кожного киянина, який зіткнувся із завданням оновити обстановку. Команда КТС рекомендує звернутися до фахівців, коли потрібен ремонт квартир.

На це є кілька вагомих причин. Комплексний підхід до вирішення завдання забезпечить гідну якість ремонту, в той же час роботи обійдуться не так дорого, як ваші експерименти. Якщо ви не працівник сфери ремонту, простіше делегувати цю роботу тим, хто щодня її виконує.

Чому необхідно звернутися до фахівців нашої компанії КТС – запитаєте ви? Назвемо лише кілька об'єктивних причин:

 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • чесність і порядність (повний звіт за кожну витрачену гривню);
 • застосування в роботі лише сучасних матеріалів і технологій;
 • висока якість виконаних робіт;
 • професіоналізм співробітників – від майстрів до дизайнерів;
 • гарантія на кожен вид робіт;
 • швидкість ремонту;
 • прийнятні ціни.

Буває різний ремонт квартир, Київ недорого може запропонувати десятки схем реалізації таких проектів. Працюють і приватні майстри, невеликі фірми, солідні і великі компанії. Різниця полягає в якості роботи і її вартості.

Вартість ремонту в чому залежить від того який тип роботи вам потрібно і який розмір приміщення. Перед укладанням угоди на об'єкт виїжджає замірник, який визначає обсяг робіт і стан приміщення, він же знімає правильні мірки.

< p>найскладніший і відносно дорогий вид обробки-Капітальний ремонт. Перепланування, заміна інженерних комунікацій, вікон, дверей, сантехніки все входить в цей ремонт квартири, Київ пропонує масу ідей для подібних робіт.

за допомогою капітального ремонту можна перетворити звичайну квартиру в шикарні апартаменти. При грамотному плануванні в 2-х кімнатній квартирі з зручністю може жити до 6-ти чоловік. У кожного з них буде свій особистий куточок і загальна вітальня.

Послуги з ремонту квартири подібного типу пропонують багато, а ось реалізувати обіцянки на практиці вдається не кожному. Обстановка в квартирі буде стильною, довго прослужить, якщо ремонт виконується послідовно однією командою, де кожен виконує свою роботу.

КТС: надійність, швидкість і якість!

Замовити ремонт квартири за адекватною ціною можна команді КТС. Ми пропонуємо своїм клієнтам кращі рішення в області ремонту та дизайну квартир. До кожного замовлення у нас індивідуальний підхід, шаблонна робота не використовується, тому як кожен об'єкт по-своєму унікальний.

 

 

Приходячи до нас, практично кожен замовник хоче ремонт квартир недорого, але в той же момент обстановка повинна підходити під стиль його життя і прослужити максимально довго.

Без своєї системи роботи, надійного персоналу, сучасних технологій робіт це було б неможливим. Ми вміємо знаходити вихід з будь-яких ситуацій і вирішувати завдання. які на перший погляд здаються нездійсненними.

Ще один варіант отримати стильну і комфортну обстановку – замовити ремонт квартир під ключ, Київ практично весь складається з таких квартир. Даний тип ремонту зручний для замовників і не забирає багато часу.

Обговорення деталей, побудова концепції, підбір стилю інтер'єру і матеріалів виконання, складання грамотного дизайн проекту і підтвердження кошторису – все, що потрібно від вас на етапі ремонту. Далі ви вивозите з об'єкта всі речі і передаєте Ключі нашим фахівцям.

час від часу ви можете стежити, як просуваються справи. По закінченню ремонту ви отримаєте ключі назад і зможете в'їхати в своє оновлене житло. Сучасний темп життя вчить економити час. Ми вміємо його цінувати, як свій, так і час наших замовників. Ремонт виконується якісно, створює затишну і стильну обстановку, прослужить максимально довго.

Злегка оновити обстановку, зробити дрібний ремонт комунікацій, змінити стиль дизайну пропонує косметичний ремонт квартир, Київ, якщо походити по квартирах старих районів, знає не один подібний приклад.

Під час косметичного ремонту змінюється обробка стін, стелі, підлоги, поверхні обробляються, але глобальних змін немає. Косметичний ремонт в приміщенні зазвичай робиться раз на 5 років. Дизайн інтер'єру в приміщенні ви створюєте самі.

цього легко досягти за рахунок зміни Текстилю, перестановки меблів та оновлення колірної гами. Такий ремонт коштує недорого і не займає багато часу. У місті Київ ремонт квартир  більшою мірою залежить від амбіцій власника квартир, ніж від рівня його достатку.

Бували випадки, коли менеджер середньої ланки замовляв елітний дизайнерський ремонт. Який би ремонт вам не потрібен, команда КТС зробить його відносно швидко і на високому рівні якості.   

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)