Як вибрати євровагонку?

Євровагонка – матеріал, що нагадує дошку. Використовується для обробки приміщень різного типу. Її особливість полягає в тому, що вона обробляється з усіх боків і має спеціальні шипи для з'єднання між собою.

Ширина матеріалу зазвичай від 8,8 см до 9,6 див. Стандартна товщина дошки до 16 мм. Євровагонку зручно використовувати в ремонті приміщень за її натуральності. У дереві немає токсичних речовин і штучних добавок. Якщо правильно вибрати матеріал, він прослужить довгий час.

Види та особливості євровагонки

Матеріал умовно поділяється на три типи, вибирати євровагонку варто з урахуванням робіт, які будуть проводитися з її допомогою.

Євровагонка «Штиль»

Цей матеріал нерідко називають «колгоспниця», «селянка». Дошка робиться з такого дерева, як дуб, сосна, модрина. Євровагонка цього типу має хороші звукоізоляційні якості, служить прекрасним утеплювачем, не промокає. В інтер'єрі така дошка не втрачає свій зовнішній вигляд протягом довгого часу.

За зовнішнім виглядом євровагонка нагадує дошку зі спеціальним пазом, не має «поличок». При монтажі дошки щільно підганяються один до одного. У роботі не виникає складнощів, матеріал не залишає відходів. Така дошка ідеально підходить для облицювання фасадів приватного будинку. Нею ж можна обшити стіни і стелю.

Прекрасно вписується в сільський стиль інтер'єру та інші напрямки в дизайні, які припускають використання великої кількості дерева. Купити євровагонку можна за допомогою команди КТС або самостійно, вивчивши ринок оздоблювальних матеріалів.

Євровагонка «Софтлайн»

Матеріал виготовляється з сосни, модрини, дуба та інших видів дерева. За ціною така євровагонка на 10-20% дешевше, ніж матеріал «штиль». Це пояснюється тим, що дошка має «шип-паз» і після монтажу залишає зазори. В народі їх називають полички. Що з цим робити кожен вирішує сам. Хтось закладає зазори, а хтось вміє їх красиво подати в інтер'єрі.

Розміри матеріалу зберігаються, як і в першій категорії. Євровагонка одного і того ж сорту може мати різну вартість. Чому? Дерево обробляється на спеціальному верстаті, далі сортується за якістю. Наявність смоляних кишеньок, легкої нерівності, сучків і їх форми впливають на підсумкову вартість дерева. Євровагонка з легкими дефектами надійде в продаж дешевше за ціною.

За стандартом дошки упаковуються по 10 штук в спеціальну плівку. Купити євровагонку ви можете в будівельному магазині або на оптовій базі. Таким матеріалом роблять внутрішню обробку, іноді оформляють фасади.

Євровагонка «Класична»

Найдешевший вид вагонки, який можна знайти на ринку оздоблювальних матеріалів. Таке дерево прекрасно монтується, його можна пофарбувати в будь-який колір, підходить для будь-якого стилю інтер'єру, де є дерево.

Купити вагонку цього виду можна, якщо вам потрібно вирівняти стіни, а штукатурити не хочеться. Вагонка прискорить ремонт і буде чудово служити в звичайних умовах. Але, варто пам'ятати, що таке дерево боїться води, а коли намокне розбухає.

Євровагонка цього типу прекрасно горить у вогні. Вона не оброблена спеціальними складами, які б знизили можливість загоряння матеріалу. Її, як і будь-яке дерево, можуть поточити короїди та інші комахи. Перед роботою така вагонка потребує обробки і вже, потім її можна використовувати в ремонті.

В цілому, купити вагонку цього типу можна для оздоблювальних робіт всередині будинку. Але, за умови, що ви будете стежити за станом дерева. Якщо на це не хочеться витрачати час, вибирайте матеріал, який вже підготовлений до тривалої експлуатації.

Понравилось, проголосуй:

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)