Одним з нових методів теплоізоляції приміщення є утеплення квартир пінопластом. Для виконання подібного роду робіт потрібно не тільки високий професіоналізм майстрів, але і додаткове будівельне устаткування, що для багатьох виконавців є ускладнює роботу моментом. Адже коли таке обладнання використовується на незначних площах, то витрати можуть перерости у значні суми.

Серед низки напрямів діяльності нашої компанії є і утеплення квартири зовні із застосуванням техніки промислового альпінізму. Тому наші висококваліфіковані фахівці виконають і утеплення квартири зсередини з урахуванням всіх нюансів цієї технології, де повністю буде виключено її найменше порушення.

ми гарантуємо:

  • застосування правильної незмінній технології утеплення квартир, як при утепленні окремих споруд;
  • висока якість робіт і застосовуваних матеріалів;
  • довгострокову службу і цілісність системи утеплення;
  • дотримання всіх архітектурних моментів (збереження кольору, цілісність будівлі тощо).

Утеплення квартир ціна – це ще одна перевага нашої компанії, адже ми працюємо по прозорої системи оцінки вартості робіт, яка стане приємним доповненням до високого рівня виконаних робіт. Наші клієнти, для яких відсутня можливість комплексної системи утеплення будівлі, отримують вигідну альтернативне рішення – утеплення квартири зсередини і дотримання всіх гарантій.

Наші фахівці зроблять для вас повний розрахунок вартості майбутніх робіт, з урахуванням цін на обраний вами матеріал. Ми допоможемо вам значно знизити витрати на опалення і підвищити рівень комфорту у вашій квартирі, адже крім тепла в холодний період року, ви зможете ще насолодитися приємною прохолодою у себе вдома жарким літом.

Проводити утеплення квартир зовні ми рекомендуємо в теплу пору року. При цьому наші майстри зможуть виконати дані роботи не порушуючи комфорт мешканців квартири, адже всі процеси відбуваються виключно на фасаді будинку.

якщо ви визначилися і вирішили замовити утеплення квартири, поговоріть з сусідами по під'їзду. Можливо у них теж є бажання одягнутися, у цьому випадку ми зробимо Вам знижку 10 % на колективне утеплення ваших квартир.

 Слідкуйте за своїм домом і він подарує вам теплі вечори взимку і прохолоду влітку.

Понравилось, проголосуй:

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)