­
Викликати замірника
МЕНЮ +

button-action

slogan

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Щодня з 9.00 до 23.00

Починаючи з 2009 року основним напрямком роботи нашої компанії є утеплення фасадів будинків. Ми надаємо комплексні послуги і необхідні матеріали як для декоративного оздоблення будівель, так і для утеплення будинків.

Метод скріпленої теплоізоляції вже давно вважається не тільки одним з найпопулярніших, але і незамінним видом робіт для подібних цілей. Величезне значення для якісного утеплення будинку пінопластом має рівень професіоналізму майстрів. Наш комплексний підхід до реалізації об'єктів повністю виключає людський фактор, а отже, і можливі помилки.

Утеплення будинку зовні наші фахівці виконають з дотриманням всіх правил і норм, правильно розрахують пристрій системи утеплення незалежно від складності об'єкта та його архітектурної форми. Ми спеціалізуємося на утепленні фасадів котеджів і утепленні та реконструкції офісних і промислових будівель.

Які переваги дає утеплення приватного будинку:

  • на 60% знижуються витрати на опалення взимку та кондиціонування приміщення влітку;
  • створюється приємний мікроклімат;
  • зникає вогкість і грибок на стінах;
  • фасад будівлі набуває красивого естетичного вигляду на довгі роки.

Наші фахівці візьмуть на себе правильний підбір системи утеплення з урахуванням особливостей саме вашого об'єкта. Для цього ми виходимо виключно на технічній документації виробника і на нашому професійному досвіді в сфері утеплення дерев'яного будинку та інших видів житлових і промислових споруд. Без побоювань ви зможете нам довірити підготовку розрахунку вартості витратних матеріалів і робіт, ми надамо вам прозору Кошторис.

Якщо ви бажаєте замовити якісне утеплення фасадів будинків, то дзвоніть нам за телефонами, вказаними на даному сайті. Ми виконаємо роботу в оптимально стислі терміни і збережемо ваш час і сили.

Понравилось, проголосуй:

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

ЙДУТЬ РОБОТИ

ЖК Парк Ленд

ЖК Патриотика

Ірпінь ЖК Парковий

ЖК Варшавський

Крюківщина ЖК Оранж Парк

Вишгород ЖК 4 карата

Крюківщина ЖК Євромісто

ЖК Централ Парк

РК Французький квартал

ЖК Крістер Град

ЖК PecherSKY

ЖК Венеція

Вишневе ЖК Піонерський квартал

ЖК Артеміда

РК Ліко град

ЖК Еврика

ЖК Козацький

РК Європейка

Наші роботи

IMG_20161215_131614.jpg

button-recall