У сферу діяльності нашої діяльності також входить і встановлення котлів опалення від різних виробників, в тому числі і настінних котлів.

Ринок опалювальної техніки на сьогоднішній день пропонує величезний вибір різних котлів, тому в більшості випадків власники будинку потребують професійної консультації. Монтаж котлів опалення вимагає певних знань для підбору ефективного, надійного і економічного обладнання. Також до вимог, що пред'являються до котлів, відноситься і довговічність їх роботи.

Звернувшись до наших фахівців, ви завжди зможете отримати повну консультацію. Крім цього, при необхідності ми займемося попередніми підрахунками ціни на підключення котла.
ми виконуємо установку всіх видів котельного обладнання

В залежності від обраного виду котла знадобиться проведення спеціальних монтажних робіт, що мають у різних випадках свою специфіку.

Встановлення твердопаливного котла

На ринку даний вид котлів представлений в досить широкому асортименті. Використання готового котла для системи опалення будинку зручно тим, що велика частина такого обладнання дає можливість автоматичного завантаження палива. Але монтаж твердопаливного котла і його обв'язку потрібно довіряти тільки фахівцеві.

Установка пелетних котлів

Сьогодні саме монтаж пелетних котлів дуже актуальний і користується великою популярністю, адже даний вид опалення не дорожче, ніж газ. Ще установка такого обладнання підійде тим власникам будинків, які не мають можливості підключення до системи газопостачання.

Пелетні котли працюють на твердому паливі, який представляє собою спресовані відходи деревообробки. Це такі гранули довжиною 0,5-7 см і діаметром – 5-10 мм. На увазі того, що всього лише 1 кг такого палива звільняє до 4500 Ккал, то при створенні певних умов з допомогою котла можна легко опалити будь-яке приміщення.

Установка котлів опалення потребує спеціальних знань, в іншому випадку, який би котел ви не вибрали, всі його переваги можуть звестися нанівець. Наші фахівці проводять монтаж опалювального обладнання якісно і з гарантією ефективної роботи котла протягом довгих років.

 

 

Понравилось, проголосуй:

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)