­
Викликати замірника
МЕНЮ +

button-action

slogan

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Щодня з 9.00 до 23.00

Мозаїка – красиві візерунки з керамічної плитки мікроскопічного розміру. Мозаїка може служити додатковим декором або складати весь декор. Досить цікаво виглядає така мозаїка, вартість укладання матеріалу вище, ніж звичайної керамічної плитки. Це пояснюється кропіткістю роботи і типом матеріалу.

Укладка мозаїки вимагає граничної уваги і точності. Адже мозайка – досить крихкий матеріал. Не можна допустити, щоб під час роботи розбилося кілька елементів. Заміна маленьких плиточок може тривати довше, ніж сама процедура укладання.

Де використовується мозаїка?

Плитка мозаїка є популярним сучасним обробним матеріалом. За допомогою мозаїки можна створити цікавий дизайн інтер'єру у вітальні. Укладання мозаїки робиться на підлогу. Візерунки і концентрація плитки визначається ідеєю дизайнера або вашими власними бажаннями.

Плитка мозаїка багатофункціональна і підходить для різних поверхонь і приміщень. З мозаїки можна викласти красиву робочу зону (фартух) на кухні. Мозаїка у ванній-хороша облицювання для ванної в старих квартирах. Укладання мозаїки можлива на стіни, де створюються красиві картини. У той же момент за допомогою цього матеріалу можна розділити суміщений санвузол на дві функціональні зони.

З мозаїки виходять красиві шви і лінія для позначення меж. З огляду на те, що мозаїка може мати будь-який відтінок і колір, підібрати варіант під свій дизайн інтер'єру досить просто. Мозаїка, плитка випускається виробниками в самих непередбачуваних варіантах, здатних задовольнити побажання кожної людини.

Укладка мозаїки, технологія

Цю копітку роботу простіше довірити ремонтній бригаді, ніж розбиратися в цьому самому. Укладання мозаїки, незалежно від місця розташування, буде це мозаїка у ванній або на кухні, вимагає акуратності й уваги, якщо ви ніколи не клали навіть звичайну плитку, починати тренуватися з мозаїки не варто. Коли потрібна укладання мозаїки, ціна на цю роботу залежить від декількох нюансів: розмір приміщення, тип плитки, терміновість замовлення і складність візерунка. Робота з мікроскопічною плиткою. Якою є плитка мозаїка (Київ), не може коштувати, як укладання матеріалу 40 на 40 сантиметрів.

Команда КТС пропонує укладання мозаїки за розумною ціною, не залежно від того, яка саме плитка мозаїка (Київ) вами була обрана. У вас є прекрасна можливість вигідно зробити ремонт. Якщо у вас маленьке приміщення і нескладний візерунок, укладання мозаїки обійдеться вам недорого. Якісний матеріал і правильне укладання дозволить створити міцну поверхню, яка прослужить 5-7 років, а то й довше.

Варто розуміти, що мозаїка відрізняється від звичайної плитки. Вам необхідна мозаїка на кухні, у ванній, на стіні або підлозі? Тоді запасіться всім необхідним. Її кладуть на спеціальний клей. Якщо використовувати в роботі звичайний варіант клею, він буде рідким для мозаїки. Це неодмінно обмежить в можливостях укладання. Отже, для мозаїки можна використовувати цементно-пісочний клей.

Його консистенція повинна бути оптимальною. Варто зробити його трохи густуватим, і він буде швидко застигати, що незручно для роботи. Клей підбирається під тип плитки. Наприклад, скляна плитка вимагає обережного ставлення і особливого клею. Звичайний клей з агресивною основою зруйнує її основний шар і плитка прослужить менше, ніж могла б. Укладання мозаїки, ціна (Київ) не однозначна, проводитися повинна досвідченими майстрами щоб уникнути появи небажаних наслідків надалі.

Коли використовується скляна плитка. На укладання мозаїки ціна буде трохи вище звичайної вартості. Але, якщо все продумати до дрібниць. Ця різниця несуттєва. А в результаті роботи Ви отримуєте гарне покриття, і воно впишеться в інтер'єр вашої кімнати.

Клей для мозаїки повинен нагадувати бабусину сметану. Цей матеріал дозволяє регулювати положення кожного елемента. Мозаїка не продавлюється всередину суміші і є шанс створити поверхню з ідеально рівними параметрами. В цьому випадку укладання мозаїчної плитки буде виконана максимально правильно.

У будівельному магазині є кілька варіантів такого клею, щоб мозаїка, робота з її укладання, була виконана правильно. Вибрати кращий варіант буде непросто, якщо ви раніше ніколи не стикалися з подібними роботами. Команда КТС вирішить цю проблему вигідно для вас. Ми добре розбираємося в оздоблювальних матеріалах і знаємо, де в Києві вигідно зробити покупки.

Багато магазинів пропонують знижку на оптові покупки. Це і є ваша можливість заощадити до 20% від бюджету. Ми рекомендуємо купувати мозаїку з невеликим запасом. Під час роботи кілька елементів можуть тріснути. У партії зустрічається шлюб.

Якщо ви купуєте матеріалу трохи більше, ніж потрібно, проблему легко виправити. До того ж, під час експлуатації приміщення трапляються невеликі неприємності. Вони вирішуються, коли є мозаїка з цієї ж партії. При достатній кількості матеріалу, укладання мозаїки пройде швидко і на належному рівні якості. З огляду на всі фактори, укладання мозаїки вартість має досить неоднозначну, перш за все через обраного матеріалу. Укладання мозаїки, ціна роботи може бути озвучена тільки після узгодження з замовником всіх нюансів, кропітка і відповідальна вид заходів.

Готуємо поверхню до роботи

Укладання мозаїки (Київ), як і будь-який інший вид оздоблювальних робіт, вимагає підготовчого етапу. Робоча поверхня повинна бути рівною. Якщо працювати зі звичайною плиткою, можна зіграти на товщині зв'язує суміші, з мозаїкою такий метод неактуальний. Будь-яка нерівність буде видно на поверхні і буде виділятися. Шар клею робиться однаковим по всій поверхні. В цьому випадку мозаїка плитка, укладання її на поверхню, ляже так, як і повинна.

Підготовку основи краще робити, як під шпалери. І неважливо, Ви будете робити обробку підлоги, стін, ванної або стелі. Мозаїка плитка, укладання якої виконується за одним і тим же принципом, не відрізняється за своїми якісними показниками і призначенням. Особлива увага приділяється кутах і горизонталям. Тут кожна похибка утворює криві лінії, що негарно виглядає після обробки.

Тип підготовки поверхні залежить від загального стану приміщення і розміру мозаїки. Вона може бути дуже маленькою від 10 мм. Укладання мозаїки цього типу – заняття копітке. Не купуйте занадто маленьку мозаїку, її не тільки важко укладати, але і доглядати за нею непросто. До того ж, коли занадто дрібна мозаїка, вартість укладання буде вище. Така мозаїка, ціна за роботу буде вказана майстром, обійдеться вам значно дорожче. Скільки коштує покласти мозаїку у вашому випадку, зможе відповісти тільки сам майстер після огляду об'єкта і обговорення з вами всіх тонкощів.

заздалегідь визначте, які візерунки ви хочете бачити в своєму приміщенні. І вже дотримуючись ідеї, вибирайте оздоблювальний матеріал. Будь-яка поверхня спочатку грунтується. Це забезпечує не тільки гарне схоплювання матеріалу з основою, але і зміцнює стійкість до негативних факторів.

Коли основа неоднорідна-це може позначатися на зовнішньому вигляді обробки. Наприклад, скляна мозаїка трохи просвічується. Готова обробка буде відрізнятися по відтінку там, де був косяк при підготовці основи. Укладання мозаїки робиться тільки на якісно підготовлену поверхню.

Робимо розмітку

Незалежно від того, де будуть проводитися роботи, буде це укладання мозаїки в басейні або укладання мозаїки у ванній, або, бути може, укладання мозаїки на кухні, мозаїку небажано підрізати. Такі листи будуть виглядати негарно і сильно виділятися на загальному тлі. Щоб цього уникнути і полегшити роботу, робиться розмітка.

Простіше спочатку зробити її на папері в масштабі, потім перенести на поверхню. Подбайте про те, щоб кути добре стикувалися, і не потрібно було їх підрізати.
Розмітка наноситься від складних деталей до площини. Наприклад, від укосів, панно, дзеркала до вільної стіни. Точно також робиться і укладка мозаїки, починаючи від цих елементів або зовнішнього кута вглиб. Перевірити правильність розмітки можна, розклавши плитку в суху по поверхні. Коли підготовка поверхні і розмітка готові, можна приступати до решти роботи.

Наносимо клейову суміш і укладаємо мозаїку на будь-яку поверхню-укладання мозаїки на підлогу або укладання мозаїки на стіну.

Клей для мозаїки вибирається за двома параметрами: тип мозаїки і тип поверхні, куди вона буде укладатися. Існує різний клей для дерева, ПВХ або бетону. Суміш буває тонована, біла або безбарвна. Підбирайте клей з урахуванням відтінку плитки і матеріалу для затірки.

Укладання мозаїки робиться по квадратним метрам. Це пояснюється тим, що клей на поверхні візьметься плівкою вже через півгодини роботи. Перед роботою потрібно підготувати всі матеріали. Клей наноситься по квадратах спочатку шпателем, потім його розрівнюють до 3 – 4 мм спеціальної гребінкою. Укладання мозаїчної плитки, ціна залежить від її виду, типу і інших факторів, таким чином, проводиться без будь-яких ускладнень.

Починати монтаж мозаїки потрібно по розмітці зверху вниз. Матриці прикладаються до поверхні і придавливаются. Між листами повинен залишатися невеликий зазор, який потім заповнюється складом для швів.

Звичайні хрестики, які використовуються при укладанні плитки, тут не спрацюють. Тому все робиться візуально. Бажано, щоб укладка мозаїки робилася фахівцями. У них вже "наметане" око і про якість роботи можна не турбуватися.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

ЙДУТЬ РОБОТИ

ЖК Парк Ленд

ЖК Патриотика

Ірпінь ЖК Парковий

ЖК Варшавський

Крюківщина ЖК Оранж Парк

Вишгород ЖК 4 карата

Крюківщина ЖК Євромісто

ЖК Централ Парк

РК Французький квартал

ЖК Крістер Град

ЖК PecherSKY

ЖК Венеція

Вишневе ЖК Піонерський квартал

ЖК Артеміда

РК Ліко град

ЖК Еврика

ЖК Козацький

РК Європейка

Наші роботи

IMG_20161215_131614.jpg

button-recall