Пластикова стеля: переваги та недоліки

найпростіший вид підвісної стелі – пластиковий. Його просто встановити, він прекрасно вписується в інтер'єр, не вимагає серйозного обслуговування. Вартість матеріалу нижче, ніж аналогічної сировини. Найчастіше пластикова стеля ставлять на кухні, в туалеті або у ванній кімнаті.

Нюанси установки пластикового стелі

пластикова стеля монтується на металевий каркас. Робота схожа на технологію монтажу гіпсокартону. Умовно вона розділяється на два етапи: установка каркаса і монтаж пластикового профілю. Монтаж стелі може робити своїми руками, якщо є досвід подібних робіт.

У більшості випадків ремонтні роботи передаються на аутсорсинг. Сьогодні час коштує дорожче, ніж робота будівельників. Команда КТС щодня займається ремонтними роботами. Стеля буде встановлена якісно і в будь-який зручний час для вас. Що необхідно для роботи, з яких етапів складається технологія?
Збір інструментів, підготовка до монтажу
Якщо ви будете робити роботу самостійно, підготуйте все, що буде потрібно в процесі. Для монтажних робіт потрібні наступні деталі: стельовий і направляючий профіль, Саморізи для металу, прямі підвіси, дюбеля, шуроповерт, рівень для вимірів, Ножиці по металу, перфоратор. У тому випадку, коли свого інструменту немає, його можна взяти напрокат. Це обійдеться дешевше, ніж покупка інструментів, які буду потім припадати пилом в коморі.

Монтуємо каркас на стелю

Перед роботою потрібно зробити правильні заміри. Заздалегідь подумайте, чи будете ви ставити точкові світильники? Чи буде в стелю захована проводка або інші комунікації? Якщо відповідь позитивна, то відстань між підвісною і реальною стелею має бути близько 15-20 см.< / p>

наприклад, щоб поставити точковий світильник потрібно 10 см простору. Зазор між стелями залежить і від стану реальної стелі. Коли рідна стеля перекошена або з нерівною поверхнею, простору залишають більше. Не планується світильників і комунікацій? Для монтажу пластикових панелей досить 5 см простору. Отже, стає видно, що підвісна стеля краде висоту кімнати. Якщо у квартирі або в будинку і без того низькі стелі, краще вибрати інший варіант їх оформлення.

Визначити, якого розміру буде стелю і де кріпити підвіси допоможе лазерний рівень. Можна користуватися і звичайним його варіантом, але це буде не так зручно. Направляючий профіль кріпиться строго по розмітці на стінах. Між кожним профілем залишають зазор близько 60 см.< / p>

Далі кріпляться підвіси. Їх роль полягає в тому, щоб зробити стелю міцним і жорстким. Він довше прослужить, якщо буде така підтримка. Підвіси розміщуються на відстані 70 см відносно один одного. Вони кріпляться в стелю за допомогою цвяхів (дюбелів) перпендикулярно панелям з пластика.

вивчіть, з чого складається реальна стеля. У разі, коли стеля бетонний і порожнистий дюбель може так не триматися. Вирішити проблему можна за допомогою звичайних шурупів. У разі, коли у вас щось не виходить з ремонтними роботами, зателефонуйте нам. Команда КТС проконсультує вас щодо вирішення проблеми, а в разі необхідності виправить недоліки.

Далі монтується стельовий профіль. Для зручності роботи його поділяють на зручні шматки. Кожен елемент повинен бути відповідного розміру. Вони вставляються в підготовлений стельовий профіль і кріпляться до підвісів за допомогою дюбелів або саморізів.
Роблячи монтаж панелей, намагайтеся їх не зігнути. Деформація панелей обов'язково позначиться на поверхні готової стелі. В процесі залишаються обрізки. Вони теж коштують грошей. З метою економії і комфорту в роботі можна купити спеціальний з'єднувач для профілів.

Використовуючи його в роботі, ви позбудетеся від необхідності викидати обрізки. Тепер залишилося поставити плінтус і панелі

Установка плінтуса

Стельовий плінтус прикріплюється з допомогою дюбеля по металу тільки до трьох стін в кімнаті. Напрямок панелей підбирається таким чином, щоб воно було паралельно стіні, де немає плінтуса. В цілому, робота проходить швидко і без помилок.

Як монтувати пластикові панелі?

Монтаж панелей починається з їх нарізки на необхідні шматки. Кожен елемент повинен бути розташований таким чином, щоб він помістився в паз плінтуса. З іншого боку панелі прикріплюються саморізами або дюбелями до каркасу.

Наступні панелі встановлюються таким же чином. Але, варто враховувати, що тепер панель повинна входити в паз попереднього елемента, а не плінтуса. Коли монтаж пластикових панелей повністю зроблений, можна прикріпити плінтус, який залишився. Це робиться рідкими цвяхами. В цілому, якщо робота була зроблена, вірно, пластикова стеля прослужить вам довгий час.

< strong>пластикова стеля, чи вигідно? 10 переваг пластику

1. Низька ціна. Вартість пластикового стелі менше, ніж аналогічних матеріалів.
2. Стійкість до вологості і води. Така стеля можна використовувати на кухні або у ванній кімнаті.
3. Гігієнічність і простота в догляді. Поверхня пластика не має пір, в них не можуть проникнути бактерії. Для прибирання стелі, досить протерти його вологою ганчіркою зі спеціальним засобом.
4. Довгий термін служби. Пластик – матеріал, який важко «вбити». Він не тріскається, не гниє, не розсихається, не боїться перепадів температури. В результаті він прослужить близько 10-15 років і довше.
5. Простота монтажу і обслуговування.
6. Не боїться агресивних хімічних речовин. Можна мити і чистити з хімією.
7. Може служити додатковим засобом для звукоізоляції і утеплення кімнати.

недоліки пластикової стелі

1. Горить і виділяє токсичні речовини під час горіння. Потрібно тримати подалі від вогню і високої температури, яка може стати причиною загоряння.
2. Лопається від механічного удару. Сильний удар м'ячем може зробити в стелі вм'ятину. Слід врахувати це при плануванні ремонту.
3. Вигорає на сонці. Не слід використовувати пластикову стелю в кімнаті, куди потрапляє багато прямих променів сонця.

Якщо підходити до ремонту комплексно, недоліки стають незначними. Пластиковий стеля – прекрасний варіант в тому випадку, коли хочеться оновити приміщення, але заощадити.

 

Понравилось, проголосуй:

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)