Сантехнік

santeh-1Коли комунікації працюють добре, вони непомітні. Підвищена увага до них залучається тоді, коли починаються дрібні проблеми. Протікає бачок в туалеті, капає кран на кухні і вночі заважає спати. Несподівано зіпсувався змішувач або старі труби виділяють конденсат.

Ці та ще десятки проблем повільно псують життя і дратують. Розумно відразу викликати сантехніка і вирішити проблему. Деякі ж відкладають завдання в надії, що саме утворюється, скаржаться на брак часу. Як результат зволікання – необхідність міняти сантехніку або потім у сусідів знизу. Що дешевше викликати сантехніка або робити сусідам ремонт?

Команда КТС пропонує сантехнічні послуги в Києві. Ми ліквідуємо проблему оперативно і за розумними цінами. Вартість послуг формується з терміновості замовлення, складності поломки, типу обладнання. Комплектуючі деталі, обладнання, нову сантехніку ви можете купити з істотною знижкою.

Ми кожен день займаємося ремонтними роботами і установкою різного устаткування. Багато магазинів лояльно ставляться до оптових покупців і дають хорошу знижку. Для своїх клієнтів ми можемо вигідно купити необхідні матеріали. 10-20% знижки небагато, але все ж, приємно.

У нашій команді кожен зайнятий своєю справою, в результаті чого ви отримуєте сантехнічні послуги високої якості за розумною ціною. Погодьтеся, що дешевше один раз усунути поломку, ніж думати про неї частіше, ніж про відпустку.

Сантехнічні послуги в Києві, що ви отримаєте?

santeh-2Робота сантехніка полягає в тому, щоб якісно усунути поломку, замінити комплектуючі деталі або поміняти всю сантехніку. Іноді майстер потрібен терміново, а знайти його навіть при можливостях Києва не завжди легко. Команда КТС рекомендує мати в записнику кілька телефонів організацій,які можуть вирішити проблему.

Коли потрібен сантехнік, і ви шукайте його в авральному режимі, можна потрапити на виверти любителів і дилетантів. Довіряти свою сантехніку випадковій людині небезпечно. Справа не тільки в якості роботи, але і у вашій безпеці. Нерідко шахраї представляються сантехніками, щоб зробити попередню розвідку перед пограбуванням.

Простіше працювати з надійною компанією, яку вже знають в Києві, дешевше обійдеться. Команда КТС пропонує сантехнічні послуги будь-якого типу складності і терміновості. З нашою допомогою можна успішно:

 • усунути поломку в сантехніці;
 • замінити змішувачі;
 • замінити унітаз і відремонтувати бачок; < / li>
 • зробити, щоб не капав кран на кухні;
 • перевірити систему опалення;
 • перевірити працездатність басейну;
 • поміняти стару сантехніку на нове обладнання;
 • встановити біде;
 • підключити джакузі;
 • поміняти ванну на нову;
 • замінити унітаз;
 • поставити новий бойлер;
 • почистити каналізацію;
 • підключити пральну машину.

santeh-4Ми можемо бути корисні в будь-якій ситуації, яка стосується ремонту, монтажу, заміни сантехніки та обладнання. Вам терміново потрібен сантехнік? Зателефонуйте по телефону, і майстер виїде найближчим часом. Ми пропонуємо своїм клієнтам розумне співвідношення між ціною та якістю.

З нашою допомогою можна купити якісний матеріал і майстер його правильно його встановить. Купівля хороших комплектуючих, обладнання дасть можливість не думати про сантехніку пару років. Послуги Сантехніка в Києві потрібні не тільки, коли вже настала НП.

рекомендується періодично перевіряти сантехніку та обладнання на наявність слабких місць в системі. Запобігти поломку простіше, ніж ліквідувати наслідки. Ніколи не економте на комунікаціях. Вони встановлюються «на століття», і коли ви купуєте неякісне, дешеве обладнання, ви створюєте собі додаткові проблеми.

найчастіші проблеми з сантехнікою

santeh-3У багатьох квартирах, придбаних на вторинному ринку, стоять старі чавунні труби. Вони підлягають заміні відразу ж під час ремонту житла. Простіше встановити пластикові труби і не замислюватися про систему. На ПВХ трубах не утворюється наліт, вони не піддаються корозії, в них не так багато бактерій. Вода в системі буде помітно чистіше.

Монтаж таких труб не займає багато часу. В цілому, труби ПВХ можуть прослужити до 50 років. Щоб якість системи було на рівні, її періодично перевіряють. Ще одне слабке місце в квартирі – бачок в туалеті. Якщо він старого зразка, він буде постійно протікати. Ремонт такого бачка зазвичай результатів не дає, з часом все повертається до вихідної точки.

Якщо ви знаєте що у вас старий бачок, не шкодуйте грошей купити новий. Він обійдеться дешевше, ніж постійні сантехнічні послуги. Не привід для економії і змішувачі, крани, душові кабіни. Хороше обладнання прослужить вам 5-10 років, в той час як дешевий аналог вимагатиме грошей на періодичний ремонт.

Команда КТС допоможе підібрати оптимальне обладнання та комплектуючі деталі. Ми вирішимо ваші проблеми з сантехнікою і в зручний вам час і в короткий термін. Викликати сантехніка можна зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті. Наш майстер оперативно під'їде в будь-яку точку Києва і усуне проблему.

Потрібен сантехнік? Вибирайте професіоналів

Команда КТС пропонує сантехнічні послуги будь-якої складності. Ми працюємо в будь-який зручний вам час, включаючи свята. Сьогодні багато людей працюють за графіком. Коли виникає проблема з сантехнікою, не кожен може відпроситися і чекати майстра. У вихідні багато компаній не працюють, а все ще потрібен сантехнік.

Ми пропонуємо вам вибрати зручний час приходу майстра: вечір, святковий день чи вихідний. Для своїх клієнтів ми вибираємо зручні схеми співпраці. Наші майстри мають практичний досвід і сучасний інструмент. Ми впораємося з будь-якою поломкою, зробимо будь-які роботи, пов'язані з сантехнікою.

Вартість послуг формується, виходячи з обсягів і складності робіт, типу матеріалу, терміновості вирішення проблеми. Команда КТС пропонує своїм клієнтам вигідні схеми для співпраці. Зателефонуйте зараз і вирішіть проблеми з сантехнікою в короткий термін.

Понравилось, проголосуй:

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)