Близько 80% жителів міст і мегаполісів живуть в маленьких квартирах. Вони коштують дешево, опалювати їх простіше, предметів для меблювання потрібно менше. Ремонт маленької квартири потребує окремої уваги.

Важливо не навантажувати простір старими меблями і простий обробкою, а знайти цікаве рішення проблеми. Дизайн маленьких квартир може бути шикарним і недорогим, якщо підійти до нього комплексно.

На що звернути увагу, створюючи дизайн маленьких квартир? Потрібні технології ремонту, які допоможуть звільнити простір і створити потрібний рівень комфорту. Навіть в невеликій квартирі є шанс розділити простір на вітальню, спальню і робочу зону.

Що можна зробити?

Команда КТС рекомендує дотримуватися простих порад, і ремонт маленької квартири пройде гладко.

 • Вибирайте світлі кольори і тони обробки. Вони візуально розширять приміщення, збільшать кімнату в розмірах. У той момент, коли коричневий і інші темні кольори будуть тиснути на приміщення. Кімната в темних тонах, здається нижче, і менше, ніж вона є насправді.
 • В маленькій квартирі буде чудово виглядати стиль дизайну інтер'єру-мінімалізм. Приберіть всі предмети, якими ви не користуєтеся, викинете все сміття з дому, в тому числі речі, які вимагають ремонту, але його досі не зробили. Меблі вибирайте максимально функціональну. Є варіанти, коли ліжко можна заховати в нішу в стіні або в шафу. Замість перегородок з гіпсокартону можна використовувати прозорі полиці для зберігання дрібниць і книг. Дизайн маленьких квартир передбачає максимальну зручність.
 • Подумайте, як розширити простір. Можна демонтувати антресолі або зробити їх іншої форми. Добре працює перепланування і об'єднання балкона з кімнатою. Коли в квартирі є підсобка її можна перетворити в робочу зону або в гардеробну. Ремонт маленької квартири повинен робитися майстрами. Найчастіше перепланування включає оформлення нових документів і обережну роботу. Якщо ви знесли не ту стіну, весь будинок може впасти. Перепланування квартири робиться тільки за проектом, затвердженим інженером і контролюючими органами.
 • Використовуйте великі вікна та дзеркала. Вони створюють ілюзію простору. Наприклад, панорамні вікна (розміром в підлогу) здатні візуально збільшити приміщення, в нього буде проникати максимальну кількість світла. У вас з вікна відкриється зовсім інший вид, особливо якщо ви живете на високому поверсі. Але, плануючи великі вікна, подумайте про утеплення. Великі вікна можуть стати причиною витоку тепла. Вигідно встановлювати пластикові склопакети і піклуватися про герметизації.
 • Вертикальні лінії в дизайні маленьких квартир і максимальне використання стін можуть працювати на вас. На стінах можна оформити полиця для книг і дрібниць, торшерів і ламп штучного освітлення. Зробити приміщення вище і просторіше допоможуть фальшиві колони і вертикальні лінії в обробці. Команда КТС рекомендує заздалегідь думати про те, як буде виглядати ваша квартира, і що ви хочете бачити в ній.
 • Вибирайте глянсовий натяжна стеля, він зробить приміщення візуально довше.
 • Подумайте про джерела штучного світла. Чим їх більше, тим краще буде сприйматися обстановка в квартирі.
 • Використовуйте будь-яку можливість розділити приміщення на функціональні зони. При продуманому дизайні це буде просто зробити.

Від чого варто відмовитися?

 • Від великих і габаритних меблів. Вона краде вільний простір і робить кімнату менше, її реальних розмірів.
 • Темні відтінки і кольори. Похмурі кольори створять психологічний тиск, що вплине на візуальне сприйняття кімнати.
 • Від численних контрастів. Кольори і відтінки повинні вписуватися в ідею дизайну, але не доходити до абсурду. Пам'ятайте, що чим більше контрастів в приміщенні, тим кімната візуально менше. Добре, коли дизайн маленьких квартир робиться дизайнером. У вас звільниться зайвий час і отримаєте стильну обстановку в квартирі.
 • Від глухих дверей. Простіше, коли ви поміняєте міжкімнатні двері на декоративні перегородки. Таким чином, ви заощадите до 30 см корисного простору, а на інтер'єр навантаження буде менше.

Як виглядає ремонт маленьких квартир фото, ви можете побачити на нашому сайті або на сайті дизайнерів. Команда КТС виконає ремонт маленької квартири в зручний вам час. З нашою допомогою ви можете вигідно купити оздоблювальні матеріали і заощадити свої гроші.

Ми гарантуємо якість робіт, дотримання домовленостей і консультації з усіх хвилюючих питань. Комплексний підхід і правильний проект дозволять вам отримати сучасну, зручну квартиру і вписатися в виділений бюджет. Зателефонуйте нам, щоб уточнити цікаві деталі.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)