стеля ПВХ вважається самим не вбивається видом підвісних стель. Його можна поставити навіть у ванній, і він прослужить довгі роки. Існують різні види такого покриття, але найпопулярніший вид – панелі. Монтаж панелей ПВХ робиться швидко, якість конструкції дозволяє забути про проблеми зі стелею на довгий час.

Стеля ПВХ не боїться перепадів температур, вологи, не накопичує пил і бруд. Догляд за ним досить простий: досить протерти його ганчіркою з миючими засобами. На пластику не заводяться бактерії, він - не дуже хороше середовище для розвитку грибків і цвілі.

Коли мова йде про приміщення, де підвищена вологість, часто змінюється температура стеля ПВХ – кращий варіант покриття. До всього іншого монтаж стелі ПВХ, як і сам матеріал коштують недорого.

Чим корисна стеля ПВХ?

potolok-pvh-2Покриття має ряд переваг, які будуть корисні в побуті. Стеля ПВХ довговічний, він буде служити до 50 років. Він витримує перепад температури і не руйнується при максимально високих градусах.

Доглядати за покриттям просто. Воно не боїться побутової хімії і вологості. Стеля ПВХ з панелей не горить у вогні, не виділяє токсинів в повітря. Його поверхня не вигоряє на сонці і прекрасно поглинає шум. Вартість стелі ПВХ в кілька разів нижче аналогічних матеріалів.

Монтаж панелей ПВХ актуально для комерційних, громадських, іноді житлових приміщень.

Як вибрати матеріал?

В основі стелі цього типу лежить вуглець, хлор, водень і полімерні матеріали. Зв'язуючий матеріал-свинець. Сировина для панелей проходить ретельну обробку. У підсумку, стеля не виділяє токсинів і не горить у вогні. Вибирати панелі ПВХ варто з обережністю.

Не рекомендується купувати матеріали з рук, б.у панелі і матеріали без сертифікації. На ринок потрапляє матеріал різної якості. Якщо ви орієнтуєтеся тільки на ціну, існує ризик купити панелі з низькопробної пластмаси. Мало того, що матеріал при найменшому нагріванні виділяє токсичні пари, так ще й горить у вогні.

Ставити такі панелі не вигідно. Мінімум заробите алергію або астму, максимум – трапиться пожежа. Стеля ПВХ приховує проводку. Якщо там буде невелике замикання, виникає ризик пожежі. Уявна економія обійдеться істотними збитками.

Команда КТС допоможе купити якісний матеріал за розумною ціною. За час роботи ми зробили десятки ремонтних робіт по всьому Києву. Наші майстри розбираються в типах і видах матеріалів, знають, де вигідно зробити покупку.

Установка стелі

Монтаж панелей ПВХ робиться в той термін, про який був договір. Ми працюємо в свято, вихідний, зручний вам час. Вартість укладання стелі залежить від розмірів приміщення, складності конструкції та індивідуальних параметрів будівлі.

Немає фіксованої ціни, що дає можливість заощадити. Робота починається з замірів приміщення і обговорення деталей. Якщо ви знаєте. яку стелю хочете, знайти вигідний варіант буде легко. Зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті і заміряє до вас виїде безкоштовно.

Понравилось, проголосуй:

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)