Створити теплу і затишну атмосферу в домі неможливо без заміни вікон і дверей. Вони захищають приміщення від різних погодних катаклізмів і прикрашають його. Це досягається не тільки завдяки матеріалу рам, але і завдяки правильно обробленої поверхні укосів. Саме цей простір важливо правильно обробити після установки віконного блоку.

Укоси для вікон: види і способи обробки

в процесі демонтажу старого віконного блоку і установки нового в стінах навколо утворюються тріщини і відколи, які необхідно закрити. Цей процес здійснюється вже після установки віконного блоку. Сьогодні укоси можуть бути з деревини, гіпсокартону або у вигляді декількох шарів штукатурки. Всі ці способи однаково ефективно захищають приміщення від холодного повітря, а стіни від подальшого руйнування.
Дерев'яні укоси для вікон – це найбільш дорогий вид обробки отвору. В процесі роботи застосовуються породи деревини, які стійкі до перепадів температури, до вологи.
Установка укосів з гіпсокартону – це найбільш популярний спосіб на сьогоднішній день. В процесі робіт використовується гіпсокартон, який не реагує на вплив вологи. Між ним і стіною закладається утеплювачем і клеєм. Зверху лист гіпсокартону шпаклюється і забарвлюється фарбою.
Старий і перевірений спосіб обробки укосів – це штукатурка і забарвлення. Це, як кажуть, дідівський метод, але він і сьогодні не списаний з рахунків. Для того щоб заробити поверхню укосів необхідно нанести кілька шарів штукатурки. Кожен шар наноситься, а потім висихає. Потім поверхня вирівнюється і забарвлюється.
Монтаж укосів здійснюється ще за допомогою пластику. Панелі відрізняються великою різноманітністю дизайнерських рішень і відтінків, він легко встановлюється, а найголовніше. Пластикові укоси мають однакову структуру з матеріалом металопластикового профілю вікна, тому вплив температури позначається на них однаково.
Обробка укосів залежить від матеріалу, який використовується майстрами, а також від розташування. Внутрішні укоси дають можливість втілити найсміливіші ідеї. Зовнішні, найчастіше штукатуряться і покриваються фарбою в тон віконного профілю.

Де і як зробити укоси?

Якщо Вам необхідно провести обробку укосів своїми руками цю роботу краще не робити, так як найменші помилки чи прорахунки можуть привести до появи конденсату і грибка. Для того щоб вікна і укоси стали справжньою окрасою квартири компанія КТС пропонує послуги кваліфікованих фахівців.
майстер огляне об'єкт і запропонує найбільш прийнятний варіант обробки, який буде відповідати кліматичним умовам та іншим важливим нюансам. Також в процесі роботи будуть використані якісні будівельні та оздоблювальні матеріали, що дає ще більшу гарантію надійності і довговічності.
Компанія КТС пропонує викликати фахівця додому і обговорити всі деталі!

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)