­
Викликати замірника
МЕНЮ +

button-action

slogan

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Щодня з 9.00 до 23.00

Створити теплу і затишну атмосферу в домі неможливо без заміни вікон і дверей. Вони захищають приміщення від різних погодних катаклізмів і прикрашають його. Це досягається не тільки завдяки матеріалу рам, але і завдяки правильно обробленої поверхні укосів. Саме цей простір важливо правильно обробити після установки віконного блоку.

Укоси для вікон: види і способи обробки

в процесі демонтажу старого віконного блоку і установки нового в стінах навколо утворюються тріщини і відколи, які необхідно закрити. Цей процес здійснюється вже після установки віконного блоку. Сьогодні укоси можуть бути з деревини, гіпсокартону або у вигляді декількох шарів штукатурки. Всі ці способи однаково ефективно захищають приміщення від холодного повітря, а стіни від подальшого руйнування.
Дерев'яні укоси для вікон – це найбільш дорогий вид обробки отвору. В процесі роботи застосовуються породи деревини, які стійкі до перепадів температури, до вологи.
Установка укосів з гіпсокартону – це найбільш популярний спосіб на сьогоднішній день. В процесі робіт використовується гіпсокартон, який не реагує на вплив вологи. Між ним і стіною закладається утеплювачем і клеєм. Зверху лист гіпсокартону шпаклюється і забарвлюється фарбою.
Старий і перевірений спосіб обробки укосів – це штукатурка і забарвлення. Це, як кажуть, дідівський метод, але він і сьогодні не списаний з рахунків. Для того щоб заробити поверхню укосів необхідно нанести кілька шарів штукатурки. Кожен шар наноситься, а потім висихає. Потім поверхня вирівнюється і забарвлюється.
Монтаж укосів здійснюється ще за допомогою пластику. Панелі відрізняються великою різноманітністю дизайнерських рішень і відтінків, він легко встановлюється, а найголовніше. Пластикові укоси мають однакову структуру з матеріалом металопластикового профілю вікна, тому вплив температури позначається на них однаково.
Обробка укосів залежить від матеріалу, який використовується майстрами, а також від розташування. Внутрішні укоси дають можливість втілити найсміливіші ідеї. Зовнішні, найчастіше штукатуряться і покриваються фарбою в тон віконного профілю.

Де і як зробити укоси?

Якщо Вам необхідно провести обробку укосів своїми руками цю роботу краще не робити, так як найменші помилки чи прорахунки можуть привести до появи конденсату і грибка. Для того щоб вікна і укоси стали справжньою окрасою квартири компанія КТС пропонує послуги кваліфікованих фахівців.
майстер огляне об'єкт і запропонує найбільш прийнятний варіант обробки, який буде відповідати кліматичним умовам та іншим важливим нюансам. Також в процесі роботи будуть використані якісні будівельні та оздоблювальні матеріали, що дає ще більшу гарантію надійності і довговічності.
Компанія КТС пропонує викликати фахівця додому і обговорити всі деталі!

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

ЙДУТЬ РОБОТИ

ЖК Парк Ленд

ЖК Патриотика

Ірпінь ЖК Парковий

ЖК Варшавський

Крюківщина ЖК Оранж Парк

Вишгород ЖК 4 карата

Крюківщина ЖК Євромісто

ЖК Централ Парк

РК Французький квартал

ЖК Крістер Град

ЖК PecherSKY

ЖК Венеція

Вишневе ЖК Піонерський квартал

ЖК Артеміда

РК Ліко град

ЖК Еврика

ЖК Козацький

РК Європейка

Наші роботи

IMG_20161215_131614.jpg

button-recall