Утеплювачі для стін зсередини покликані не тільки забезпечувати збереження тепла в будинку, вони повинні володіти відмінною паропроводностью, бути протипожежними. При їх використанні має виключатися поява грибка і цвілі. Необхідно купувати утеплювачі, зроблені з екологічних матеріалів, адже від їх безпеки залежить самопочуття всіх, хто знаходиться в приміщенні.

Якими властивостями повинен володіти внутрішній утеплювач:

  • не підтримувати процес горіння;
  • бути стійким до коливань температур;
  • не давати усадку, оскільки при цьому утеплювач може втратити ізоляційні властивості.

Внутрішній утеплювач користується великим попитом при будівництві лазень і саун. Також його можна побачити в гаражах і майстернях. У таких приміщеннях не потрібна постійна підтримка високої температури. Але при необхідності можна швидко нагріти лазню, а утеплювач надійно запобіжить витоку тепла.

Як слід вибирати внутрішній утеплювач?

Найпопулярнішими утеплювачами для стін зсередини вважаються ті, що зроблені з мінеральної вати. Вона являє собою волокнистий термоізоляційний матеріал. Серед її переваг виділяють низьку теплопровідність (0,07 Вт/м2 °С), відмінну звукоізоляцію, стійкість до впливу хімічних речовин. Вона цілком доступна за ціною.

Серед інших матеріалів виділяють:

  • Пінополіетилен. Він виконує відразу 3 функції-звуко -, тепло -, гідроізоляцію. Це полімерна піна, вона відноситься до ряду рулонних утеплювачів. Пінополіетилен можна гнути, різати, він легко змінює форму. Матеріал безпечний для здоров'я, має теплопровідність 0,38 Вт/м °С
  • Пробкові шпалери. Екологічний, безпечний і натуральний матеріал. Він може мати пористу поверхню або бути покритим спеціальним лаком. Легко монтується. Володіє антистатичними, вогнетривкими і антибактеріальними властивостями, характеризується теплопровідністю 0,04-0,05 Вт/м °С
  • Піноізол. Нагадує пінополіетилен, але менш міцний. Його застосовують при утепленні наступних об'єктів: цегляні і каркасні будинки, покрівлі, для звукоізоляції міжповерхових перекриттів. Також піноізол використовують як наповнювач для стінових залізобетонних панелей. Він не підтримує горіння, а показник його теплопровідності дорівнює 0,038 Вт/м2 °С

Варто зауважити, що представлені матеріали можна використовувати окремо або комбінувати.

При виборі утеплювача треба орієнтуватися на такі фактори: вид будови, кліматичні умови, матеріал стін. При невірно підібраному утеплювачі в стіні буде накопичуватися волога, а це може привести обробку в повну непридатність.

Процес утеплення ділиться на 4 етапи: підготовка матеріалів, установка їх на стіну, ізоляція від пари. Отже, спочатку на стіну встановлюється цокольний карниз. У нього укладають вату в кілька шарів (3-4). Далі важливо створити пароізоляцію, оскільки вона захищає внутрішній утеплювач від вологи, а жителів будинку - від пилу. Оптимальний для цього матеріал - бітумосодержащій паробар'єр. На кінцевому етапі утеплювач можна приховати гіпсокартоном.

Утеплення стін професіоналами КТС

Допоможуть вибрати утеплювачі для стін зсередини і зроблять їх монтаж професіонали компанії «Команда талановитих будівельників». Вони виконують роботи якісно і оперативно, використовуючи сучасне будівельне обладнання. Що гарантує команда КТС: цілісність системи утеплення і тривалий термін її служби, облік архітектурних особливостей, прийнятні ціни. А при виникненні питань завжди можна звернутися до консультантів.

Понравилось, проголосуй:

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)