Стіни і каркас – невід'ємні складові кожного приміщення, вони виконують не тільки опорну і захисну функції, але і декоративну. Водночас на будівлю впливають умови навколишнього середовища. Опади, вітер, ультрафіолетові промені – все це негативно позначається на стінах будинку, сприяючи руйнуванню, знижуючи його міцність, надійність і довговічність. Щоб будівля стояло як можна довше, його стіни повинні бути надійно захищені від дії спеки, холоду, вологи і вогкості. Саме для цього можна використовувати сайдинг-легкий в монтажі, надійний, міцний матеріал, що володіє адекватною вартістю і гідним зовнішнім виглядом.

Сайдинг – кращий матеріал для вашого будинку

Купити сайдинг для свого житла на перший погляд досить просто. На сьогоднішній день він дуже поширений і найчастіше використовується для обробки будинків і декору фасадів. На ринку є численні пропозиції, кожен виробник хвалить свій товар, дає гарантію його бездоганної якості і тривалого терміну служби.

Проте найчастіше буває так, що обіцянки продавців не відповідають дійсності і клієнт набуває або підробку, або просто-напросто неякісний матеріал, який псується протягом 2-5 років.

Саме тому покупцям рекомендується досконально вивчити всі недоліки та переваги сайдинга, його різновиди, а також усвідомити собі, як правильно вибрати цей матеріал.

< h3>навіщо потрібно обробляти сайдингом стіни?

Основна перевага сайдинга полягає в тому, що він забезпечує захист від навколишніх впливів завдяки спеціальному «панцира». Це, по суті, своєрідна буферна зона між стіною будівлі і зовнішнім середовищем.

Крім того, сайдинг добре пропускає повітря, що особливо корисно при підвищеному рівні вологості. Саме за рахунок цієї особливості стіни приміщення постійно провітрюються, завдяки чому завжди залишаються сухими, не піддаються корозійному впливу і не пошкоджується грибком.

Укладання облицювання здійснюється за допомогою спеціальних кріплень, при цьому стіни будівлі залишаються непошкодженими. При такій технології після закінчення робіт фасад приміщення не потребуватиме ремонту, достатньо лише очистити поверхню від стороннього сміття.

Ще одна перевага матеріалу-збірний пристрій. Будь пошкоджений елемент швидко і легко замінюється новим, при цьому конструкція будівлі залишається незмінною, а сам такий ремонт обходиться дуже дешево. Сайдинг – довговічний матеріал, який при правильному використанні прослужить не одне десятиліття.

Різновиди сайдинга, їх відмінності

На сьогоднішній день ринок пропонує кілька різновидів цього облицювального матеріалу:

  • Сайдинг з металу. Виготовляється зі сталі або алюмінію. Завдяки своїм вогнетривким якостям застосовується на промислових підприємствах. У такого матеріалу є один єдиний мінус – недовговічне покриття. Під впливом опадів він може проржавіти і прийти в непридатність. Тому таке покриття вимагає самого ретельного догляду.
  • Сайдинг з дерева. Практично не поширений і дуже рідко використовується. Своїм зовнішнім виглядом нагадує «вагонку». У його складі – основа з деревних волокон і синтетичний клей. Вартість дерев'яного сайдинга досить висока, звідси – низька популярність даного матеріалу.
  • Сайдинг з вінілу. Найбільш оптимальне поєднання якості і ціни. Володіє довговічністю, високими експлуатаційними властивостями. Можна вибрати практично будь-яке забарвлення матеріалу і придбати його за відносно низькою ціною. Основна перевага вінілу полягає в тому, що він не піддається корозійному впливу і протистоїть зовнішнім факторам навколишнього середовища.

Зазвичай вініловий сайдинг використовують при обшивці котеджів. Завдяки цьому матеріалу можна швидко надати гідний зовнішній вигляд навіть найстарішому і непривабливому приміщенню.

Критерії вибору сайдингу

Перед тим, як зробити вибір, враховуйте особливості будівлі, необхідні властивості облицювального матеріалу. Отже, купуючи сайдинг, зверніть увагу на такі нюанси:

  • розмір панелі (чим більше товщина матеріалу фасаду, тим вище рівень його надійності і довговічності);
  • стійкість до перепадів температур;
  • можливість монтажу сайдинга, розміщення його кріплень;
  • пожежна безпека матеріалу і малюнок лицьової поверхні;
  • наявність сертифікатів від виробника.

сьогодні виробництво найбільш дешевого і неякісного сайдингу із застосуванням найпримітивніших технологій здійснюється в Китаї. Його головна перевага – низька ціна. Але слід пам'ятати, що такий матеріал не зможе прослужити навіть 10-ти років, а привабливість зовнішнього вигляду втратить набагато раніше.

Понравилось, проголосуй:

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)