Зазвичай в передпокій, через її розташування, не потрапляють сонячні промені, тому тут встановлюють різного роду освітлювальні прилади. Що ж собою являє правильне освітлення в передпокої? Завдяки вірно обраним світильників і їх функціональному розміщенню ви зможете створити тут затишну атмосферу.

Нюанси при обладнанні правильного освітлення в передпокої

Вибираючи доречні светоприборы в передпокій, треба враховувати рівень освітленості в інших кімнатах. Тьмяне світло тут не стане в нагоді і для цього є кілька вагомих причин. Адже в передпокої зазвичай знаходяться всі необхідні речі, якими ми користуємося щодня, а також взуття і одяг. Важливий момент – серйозно підійти до облаштування освітлення дзеркала в передпокої, адже саме на нього ми кидаємо останній погляд, виходячи з дому, щоб переконатися, що з нами все гаразд.

А ось світло, сліпуче очі, також не потрібен в даній зоні, оскільки він буде дратувати зір і показувати будь-які, навіть найдрібніші недоліки в обробці стін і стелі.

як освітити занадто довгий передпокій

Часто квартири облаштовані вузькими коридорами, які, до того ж, витягнуті в довжину. За рахунок вірно підібраних і встановлених бра або точкових світлоприладів ви зможете скорегувати їх, зробити візуально ширше, а також більш світлими і просторими.

При цьому потрібно врахувати наступні рекомендації:

  • Для того щоб передпокій здавалася ширше, слід встановити кілька точкових світильників. Як правило, вони монтуються в підвісну (натяжна стеля, для цього в покриттях облаштовуються спеціальні ніші.
  • Щоб не акцентувати увагу на стелі коридору, краще буде встановити джерела світла на стінах.
  • У разі якщо кімната вже занадто вузька, бра повинні знаходитися тільки на одній стіні.

Найбільш оптимальним для передпокою вважається застосування розсіяних джерел світла. Їх промені рекомендується направити вгору. При цьому слід врахувати, що в таких лампах або бра встановлюються виключно матові плафони. Таким чином, світло відбивається від білої стелі, досягається рівномірне освітлення.

Нюанси облаштування освітлення в невеликому передпокої

Якщо передпокій занадто мала, в ній, крім основного, повинні бути встановлені локальні джерела світла. З цією метою зазвичай використовують невеликі вбудовані світильники (в разі підвісної стелі). В якості основного джерела світла в такій кімнаті можна підвісити стандартну люстру з матовими плафонами.

Останні тенденції стилю диктують використання для правильного освітлення передпокою «грон» навісних світлоприладів або ж встановлення «таблеток» (закритих рельєфних або гладких плафонів).

на що звернути увагу при освітленні дзеркала в передпокої

Це центральний і функціональний предмет домашнього інтер'єру. Тому важливо налагодити освітлення дзеркала в передпокої так, щоб можна було використовувати його найбільш вигідним чином. Зазвичай для цього встановлюють локальний освітлювальний прилад. При цьому слід врахувати, що джерело світла повинен акцентувати увагу не на самому дзеркалі, а на тому, хто в нього дивиться.

Найбільш підходящим тут буде вибір точкових світлоприладів, що дають розсіяне світло. Часто також можна помітити, що лампи вішають на стіну поруч з самим дзеркалом. В результаті воно випускає відбиті світлові промені, що робить кімнату просторіше.

У деяких ситуаціях дзеркало розміщене в двері шафи. Найкращим чином його освітять бра з поворотами на карнизі або конструкції плафонів з можливістю повороту. Оптимальним стане використання світильників з гнучкими рухливими кронштейнами.

Функціональне освітлення без особливих витрат

Щоб зробити освітлення в передпокої правильним, слід запросити професіоналів, які швидко виконають таку роботу. Переваги фахівців компанії «Команда талановитих будівельників» оцінили вже багато клієнтів. Ми відповімо на будь-яке питання, що стосується облаштування освітлення і зробимо установку всіх приладів в обумовлені терміни і з гарантією.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)