Запланували ремонт або циклювання паркету, а коштів не вистачає? Якщо не виходить повністю змінити підлогове покриття або воно вже не піддається зовнішньої механічної обробці, то ми пропонуємо вам відмінну альтернативу – фарбування паркету. Коли пол втратив презентабельний вигляд, став стертим і непривабливим, саме фарба його оновить і зробить більш свіжим. При цьому можна провести ремонт паркету в Києві таким чином, щоб зберегти текстуру покриття.

Альтернатива циклювання паркету: Як підібрати потрібну фарбу

Перш ніж зайнятися фарбуванням паркетної підлоги, слід врахувати, що зусиль і часу вам доведеться витратити трохи більше порівняно з фарбуванням звичайного дерев'яного статі.

Отже, почати варто почати з вибору фарби:

  • Зазвичай для паркету підбирають фарбу на водній основі або водоемульсійну.
  • Її початковий колір – білий, але при бажанні можна додати потрібний колір, який зробить фарбоване покриття найбільш підходящим до домінуючим в інтер'єрі колірним відтінкам.
  • Слід врахувати, що для підлогового покриття використовують фарбу, яка на тон темніше його початкового кольору.

Також Визначтеся з тим, що конкретно ви бажаєте зробити зі своєю статтю – повністю зафарбувати і зробити поверхню щільним і матовою або ж лише освіжити паркет тонким шаром фарби, підкресливши тим самим його легку деревну текстуру.

Проводячи ремонт паркету в Києві, майстри звертають увагу на те, що різновиди паркету мають різну фактуру. Якщо накласти щільний шар фарби, ця фактура зникне, а паркет втратить свою привабливість. Тому краще всього купувати барвник засіб, який акуратно проникає в структуру дерева, зберігаючи при цьому його природну красу.

Якщо паркет знаходиться в поганому стані і ваша мета полягає в його поліпшенні, тоді слід зафарбовувати дерев'яні планки повністю. Пам'ятайте і про те, що існують різні породи дерева, одні з яких добре вбирають фарбу, інші ж – не поглинають її взагалі. Майте на увазі, що це дуже важлива властивість паркетної підлоги буде впливати на кінцевий результат фарбування.

Основні етапи фарбування паркету

Фарбування паркету – процес не зовсім складний, але досить клопіткий і тривалий:

  • починати варто зі шпаклівки тріщин і щілин, видалення підлогових плям;
  • потім слід зайнятися повним вирівнюванням поверхні;
  • ретельно очистіть поверхню підлоги від дрібного сміття;
  • акуратно нанесіть на поверхню герметик (тоді підлога стане гладкою і блискучою);
  • ретельно розмішайте розчин для фарбування, при необхідності розбавте його водою;
  • для нанесення фарби скористайтеся підготовленим валиком, що має довгу ручку;
  • після того, як висох перший шар фарби, слід нанести другий.

Після фарбування підлоги варто щільно закрити всі вікна і двері в приміщенні, щоб уникнути попадання на його поверхню пилу і будь-якого іншого сміття. Як тільки фарба повністю висохне, підлогу необхідно ретельно відполірувати, а потім покрити поліуретановим лаком. Дочекайтеся, коли лак повністю висохне, і проведіть ще одну, на цей раз остаточну поліровку.

Ремонт паркету в Києві – дешево і швидко

Щоб не виникало питань про те, як зробити циклювання паркету, його фарбування та інші роботи, краще довірити це професіоналам. Фахівці компанії «Команда талановитих будівельників» легко здійснять будь-які види ремонту паркету в Києві або інших містах. Для замовлення послуги слід заповнити форму на сайті компанії "Команда талановитих будівельників" або зателефонувати за вказаними номерами. Наші професіонали виконають всю роботу якісно, у встановлені терміни.

Понравилось, проголосуй:

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)