­
Викликати замірника
МЕНЮ +

button-action

slogan

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Щодня з 9.00 до 23.00

zamena-kotla-1

До опалювального сезону залишилося 2-3 місяці. Обладнання готуйте заздалегідь, щоб не залишитися без тепла в холоди. Вартість газу в Києві на 2015 рік становить 7,188 гривень за 1 м3 з ПДВ. Старе опалювальне обладнання та витік тепла даремно – дороге задоволення. Цього року навіть у багатоквартирних будинках ставлять лічильники для перерахунку тепла і систему регулювання температури в квартирах. Люди з квартирою платитимуть менше, ніж у той час, коли обладнання не було. Рахунок за опалення безпосередньо залежить від розміру квартири.

Власникам приватного або заміського будинку пощастило менше. Будинки мають розмір 100-350 метрів квадратних. Опалити таку площу централізованим опаленням дорого і не завжди можливо. Заміна котла на конвектор допомагає заощадити гроші і добре прогріти будинок.

Конвектори споживають не так багато газу, як старі котли. Поставити нове обладнання вигідно на перспективу, постійні переплати в результаті з'їдять всю економію. Вартість заміни котлів залежить від виду обладнання, характеристик опалювальної системи та додаткових витрат (дозволу, мито, документація).

Заміна котла в приватному будинку проводиться фахівцями, під контролем газової служби. При цьому документи повинні бути в порядку, дозволи отримані. Зручно ставити котел такого типу, щоб працював на твердому паливі (дрова, торф, вугілля, хмиз, брикети) і на газі одночасно.

Заготовити паливо і чергувати його вигідно. Переконайтеся в цьому вже через рік.

 

Заміна котла етапи і нюанси

Заміна котла починається зі збору документів. Без дозволу газової служби змінити обладнання не можна. Спочатку ви відправляєтеся в міськгаз, берете з собою паспорт вже купленого котла. Якщо обладнання не купили, беріть повну назву обладнання. Знадобиться технічний паспорт будинку, ваш паспорт або документ людини. з яким укладається договір.

Попередньо отримаєте акт обстеження димових ходів в будинку і системи вентиляції. Такий папірець видається пожежною службою. У газовій службі отримуєте документ на заміну котла і подаєте заявку на відключення газу. Далі робиться заміна котла на новий варіант. Підключити газ знову потрібно заявкою в ту ж службу.

Підключити опалювальне обладнання своїми руками складно, якщо ви не працівник газової служби. Справа не стільки в помилках, стільки в небезпеці для вас. Неправильне підключення загрожує вибухом. Заміна котла в приватному будинку робиться за проектом.

Проект бажано робити до того, як ви підете в газову службу. У документі вказуються схеми прокладки труб, тип котла, його потужність, схема установки і десятки інших нюансів. Правильний проект – запорука успішного підключення котла.

При складанні документів ви зіткнетеся з тим, що можуть вимагати технічний паспорт на котел, акт відповідності санітарно-гігієнічним стандартам, документ підтверджує, що котел зроблений за державним нормам. Перерахована документація готується виробником котла. При покупці обладнання, ви повинні взяти ці папери в магазині.

Перед заміною котла промивається система опалення. Вода проганяється по трубах і вимиває бруд, іржу, кіптява. Промивання обов'язкове, інакше новий котел і його теплообмінники заб'ються цим сміттям. Гріти обладнання буде погано, збої в роботі котла – справа не дуже приємне. Заміна котла в приватному будинку теж починається з Промивання труб.

 

Дотримуйтесь обережності

Котел ніколи не ставиться поблизу займистих поверхонь, у ванній кімнаті, на протязі (переходи і коридори). Небажано ставити котел в підвалі, на балконі, в лоджії. Приміщення, де стоїть котел має провітрюватися. Установка котла не робиться в гуртожитках і комунальних квартирах. Це небезпечно для життя і не відповідає нормам законодавства.

Команда КТС допоможе вигідно купити обладнання для опалення і правильно його встановить. При необхідності ми візьмемо на себе питання з документами. Заміна котла на новий аналог дозволить економити гроші вже цієї зими. Зателефонуйте нам, щоб отримати нову інформацію.

Понравилось, проголосуй:

4.8571428571429 1 1 1 1 1 Rating 4.86 (7 Votes)
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

ЙДУТЬ РОБОТИ

ЖК Парк Ленд

ЖК Патриотика

Ірпінь ЖК Парковий

ЖК Варшавський

Крюківщина ЖК Оранж Парк

Вишгород ЖК 4 карата

Крюківщина ЖК Євромісто

ЖК Централ Парк

РК Французький квартал

ЖК Крістер Град

ЖК PecherSKY

ЖК Венеція

Вишневе ЖК Піонерський квартал

ЖК Артеміда

РК Ліко град

ЖК Еврика

ЖК Козацький

РК Європейка

Наші роботи

IMG_20161215_131614.jpg

button-recall