­
Викликати замірника
МЕНЮ +

button-action

slogan

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Щодня з 9.00 до 23.00

дизайн залу фотоЗал в будинку – кімната подвійного призначення. Тут зустрічають гостей, і збирається на відпочинок сім'я. У квартирах зал називають вітальні, там ця кімната не відрізняється великими розмірами. У приватному будинку ремонт залу відкриває зовсім інші перспективи. Тут можна встановити камін, зробити бібліотеку або велику зону відпочинку.

Зал в будинку – частина ідеї дизайну інтер'єру. Бажано щоб він доповнював інші приміщення по оформленню. Але його можна оформити і в окремому стилі. Команда КТС рекомендує підбирати якісні матеріали для обробки. Від цього залежить термін служби приміщення і його краса.

купити оздоблювальні матеріали з хорошою знижкою можна за допомогою нашої компанії. Нам, як покупцям великих партій, будівельні магазини дають істотну знижку. В кінцевому підсумку ремонт в залі може обійтися вам на 10-20% дешевше, ніж міг би. Дрібниця, але завжди приємно.

інтер'єр залу фотоНаша команда зробить сучасний ремонт залу в зручний вам час. Терміни реалізації проекту залежать від його складності і ваших амбіцій. Вартість послуг формується, виходячи з терміновості замовлення, складності роботи, типу матеріалів. Ми пропонуємо свої клієнтам вигідні схеми співпраці. Це дозволяє отримати бажану обстановку і вкластися у виділений бюджет.

Кошторис складається на основі розміру приміщення і майбутнього проекту ремонту. До кожного замовлення у нас особливий підхід. В ремонті приміщень не може бути шаблонів, кожна кімната має свої характеристики. Значить і технології роботи, вибираються індивідуально.

Ремонт залу в будинку робиться згідно складеного проекту. Його складання проводиться інженерами і допомагає уникнути багатьох проблем. У проекті враховується прокладка інженерних мереж і комунікацій, стиль дизайну інтер'єру, тип і матеріали чорнової і чистової обробки, меблювання.

ремонт залу фотоНад дизайном інтер'єру працює дизайнер. Це дозволяє клієнту отримати функціональну, стильну обстановку при мінімальних витратах. Наша команда до кожного замовлення підходить комплексно. Ваш ремонт залу буде зроблений в потрібний термін і на гідному рівні якості.

Правильно скласти проект, розрахувати вартість допоможуть точні виміри. У нас замірник виїжджає до клієнта безкоштовно і зробить всю роботу. Гарний ремонт залу в будинку за адекватною ціною – реальність, коли ним займаються фахівці у своїй справі і все розраховано правильно.

Наша команда відремонтувала десятки квартир і будинків у Києві. І клієнти отримали той результат, який хотіли. Викличте замірника прямо зараз, зателефонувавши по телефону. Це і буде першим кроком до будинку вашої мрії.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

ЙДУТЬ РОБОТИ

ЖК Парк Ленд

ЖК Патриотика

Ірпінь ЖК Парковий

ЖК Варшавський

Крюківщина ЖК Оранж Парк

Вишгород ЖК 4 карата

Крюківщина ЖК Євромісто

ЖК Централ Парк

РК Французький квартал

ЖК Крістер Град

ЖК PecherSKY

ЖК Венеція

Вишневе ЖК Піонерський квартал

ЖК Артеміда

РК Ліко град

ЖК Еврика

ЖК Козацький

РК Європейка

Наші роботи

IMG_20161215_124757.jpg

button-recall