­
Викликати замірника
МЕНЮ +

button-action

slogan

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Щодня з 9.00 до 23.00

remont-trehkomnatnoj-1Трикімнатна квартира цілком підходить для життя в місті. Тут не так тісно, як в однушке, можна зробити ізольовані кімнати і ще залишиться місце. Ремонт трикімнатної квартири дає можливість перетворити її в житло вашої мрії. Сьогоднішні технології ремонту дозволяють зробити сучасний інтер'єр, навіть в квартирі, купленій на вторинному ринку.

Ремонт трикімнатної квартири радянського часу триватиме довше, ніж роботи в новобудові. Це пояснюється тим, що для ремонту радянської квартири потрібно продумувати кожну деталь і знаходити нові рішення. Суть в тому, що в старому будинку далеко не все можна зробити без шкоди. Важливо знайти правильний підхід і дієві технології.

Будь-які ремонтні роботи починаються з проектування. Проект дає можливість зробити роботи швидко, недорого і правильно. При спілкуванні з майстром розповідайте йому всі свої бажання і потреби. Чим більше буде інформації, тим краще результат.

Ремонт трикімнатної квартири може включати перепланування. Вона виконується тільки будівельниками і бригадами з ремонту. Потрібно знати, які стіни зносити, та й чи варто це робити. Повне перепланування в квартирі тягне за собою зміну документації. Ходити по інстанціях, збирати дозволи і чекати поки затвердять проект, подобатися не кожному. До того ж це додаткові витрати.

Коли продумується дизайн трикімнатної квартири можна використовувати помилкову перепланування. Це можуть бути стіни з гіпсокартону, декоративні перегородки, зонування приміщення за допомогою подіумів і дворівневих стель.

коли ви маєте квартирою з пристойним метражем, можна вибирати будь-який тип ремонту. Вибір буде залежати від ваших фінансових можливостей. Косметичний ремонт робиться при бажанні оновити обстановку.

Якщо хочеться кардинально змінити своє житло і забезпечити комфорт, простіше замовити капітальний або елітний ремонт. Ці види робіт відрізняються якістю і вартістю матеріалів, дизайнерським підходом. Команда КТС робить всі види ремонту. Ми курирували десятки ремонтів в квартирах різного розміру. Можна з точністю заявити, що ремонт трикімнатної квартири може бути доступним громадянам з різним рівнем доходів.

Скільки коштує ремонт? Ціни визначаються обсягом робіт, видом ремонту, складністю технологій. У будь-якій ситуації можна знайти зручний варіант. Наші майстри працюють у зручний для клієнтів час. Свята, вихідні, друга половина дня – ви підбираєте той період, коли вам зручно.

На ціну послуг може вплинути терміновість. Коли вам нікуди поспішати ремонт буде зроблений в ті терміни, про які домовлялися. Приділіть увагу вибору і купівлі оздоблювальних матеріалів. Дизайн трикімнатної квартири визначається ще на етапі складання проекту.

remont-trehkomnatnoj-2Стиль інтер'єру може бути практично будь-яким. Орієнтуйтеся на потреби своєї сім'ї і характеристики приміщення. Наприклад, стиль Ампір буде ідеально виглядати у великому заміському будинку. У квартирі він недоречний, його химерність і габаритна меблі вкрадуть весь вільний простір.

Спілкування з нашим дизайнером допоможе визначити новий зовнішній вигляд квартири. З нашою допомогою ви з легкістю купите недорогі і якісні оздоблювальні матеріали. Для ремонту кожної квартири використовується особливий підхід і технології в роботі.

В діяльності майстра по ремонту не може бути шаблонів. Кожне приміщення вимагає певних авторських рішень. Сучасні технології, якість матеріалів і готової роботи створюють комфортну і зручну квартиру конкретно для вас.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте вигідні пропозиції, сучасний ремонт і гарну квартиру. Зателефонуйте нам і ми зробимо стильний ремонт у вашій трійці. Замірник відправиться до вас на об'єкт безкоштовно.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

ЙДУТЬ РОБОТИ

ЖК Парк Ленд

ЖК Патриотика

Ірпінь ЖК Парковий

ЖК Варшавський

Крюківщина ЖК Оранж Парк

Вишгород ЖК 4 карата

Крюківщина ЖК Євромісто

ЖК Централ Парк

РК Французький квартал

ЖК Крістер Град

ЖК PecherSKY

ЖК Венеція

Вишневе ЖК Піонерський квартал

ЖК Артеміда

РК Ліко град

ЖК Еврика

ЖК Козацький

РК Європейка

Наші роботи

0.00.jpg

button-recall