­
Викликати замірника
МЕНЮ +

button-action

slogan

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Щодня з 9.00 до 23.00

remont-stolovoj-1Стандартні сучасні квартири досить маленькі щоб мати столову кімнату. Найчастіше їдальню поєднують з вітальнею або ж їдять прямо на кухні. У власників приватного будинку є можливість вибирати, якою буде їдальня. Якщо ви живете в квартирі, це не говорить про те, що їдальні в квартирі не буде ніколи.

Їдальня кімната може вийти, і в маленькій квартирі, якщо поєднати кухню і вітальню. Для цього найчастіше потрібно перепланування. Перепланування включає зміни в документації, якщо стіна під знесення не несе. В іншому випадку потрібно буде особливе проектування і дослідження. Найчастіше несучу стіну не чіпають, проблеми нікому не потрібні.

Ремонт їдальні починається з планування. Якщо ви з'єднуєте кухню з вітальні, то подумайте, як вони будуть виглядати? Незважаючи на те, що приміщення змішуються між ними, повинна бути чітка межа. Їдальня кімната цікаво буде виглядати, якщо між кухнею і вітальні зробити барну стійку.

Під нею можна зберігати всякі дрібниці, а сама стійка може стати обіднім столом для невеликої сім'ї. Стійка вигідна і тим, що закриває половину кухні і надає приміщенню стильний вигляд. До барної стійки зручно купити високі табурети. У деякому роді у вас буде свій домашній бар.

Ремонт їдальні з переплануванням називається капітальний ремонт. Легкий косметичний ремонт можна зробити в приватному будинку, де багато зведеного місця. В квартирі ви маєте занадто обмеженим простором, тому потрібні найбільш ефективні рішення.

Їдальня кімната може відділятися від кухні з допомогою обробки або різного підлогового покриття. У звичайних квартирах їдальні виступає вітальня, в ній можна зробити підлогове покриття з паркету або лінолеуму. На кухні найчастіше укладають плитку.

Служить вона до 10 років, не боїться перепаду температур, вологості, за нею просто доглядати. Їдальню-вітальню можна виконати в більш яскравих тонах, ніж кухню або навпаки. Подумайте, як ваша кухня буде відділятися від вітальні?
Для зонування приміщення можна використовувати невеликий подіум. На кухні підніміть підлогу на висоту близько 10 см. Таким чином, кухня автоматично буде відділятися від їдальні кімнати. Добре працюють декоративні перегородки. За непотрібністю їх можна буде прибирати.

Розділити кухню і їдальню можна за допомогою штучного світла різної інтенсивності. Наприклад, в їдальні буде шикарна люстра, на кухню можна зробити кілька точкових світильників для освітлення іншим кольором.

remont-stolovoj-2Заощадити вільний простір можна за допомогою функціональної меблів. Вибирайте такий стілець і стільці, які можна зібрати і відкласти. Для маленької кухні підійде плита на 2 пальники, її розмір не повинен бути великим. У маленькому приміщенні немає сенсу ставити масивну плиту, вона з'їсть вільний простір.

Плануючи ремонт їдальні, подумайте над стилем дизайну інтер'єру. Збільшити вільну площу хоча б візуально, допоможуть хайтек, мінімалізм або модерн. Вибирайте світлі відтінки обробки, використовуйте блискучу меблі, дзеркала. Предмети будуть відбивати світло, і приміщення стане світліше.

Дизайн інтер'єру їдальні залежить від розміру кімнати і її характеристик. Команда КТС пропонує якісний ремонт їдальні. Ми перетворимо вашу невелику кухню в шикарну їдальню. Зателефонуйте нам, щоб викликати додому замірника.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
5.0051
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

ЙДУТЬ РОБОТИ

ЖК Парк Ленд

ЖК Патриотика

Ірпінь ЖК Парковий

ЖК Варшавський

Крюківщина ЖК Оранж Парк

Вишгород ЖК 4 карата

Крюківщина ЖК Євромісто

ЖК Централ Парк

РК Французький квартал

ЖК Крістер Град

ЖК PecherSKY

ЖК Венеція

Вишневе ЖК Піонерський квартал

ЖК Артеміда

РК Ліко град

ЖК Еврика

ЖК Козацький

РК Європейка

Наші роботи

IMG_20161215_124757.jpg

button-recall