­
Викликати замірника
МЕНЮ +

button-action

slogan

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Щодня з 9.00 до 23.00

Ремонт
Дізнайтеся вартість ремонту вашої квартири:
Площа м2
м2
Приблизний вік будинку
Чи потрібне перепланування?
Виберіть рівень
Чи потрібні роботи в санвузлах?
Орієнтовна вартість вашого ремонту, без урахування матеріалів від:
грн
* На ціну нащей роботи впливають терміни, сезонність, висота приміщення, стан поверхні від забудовника. Для визначення точної вартості роботи і матеріалів замовте виїзд замірника.

На відміну від наших конкурентів ми не беремо додаткові відсотки за накладні, амортизаційні та транспортні витрати. На всі матеріали (плитка, сантехніка, електрика, покриття для підлоги, двері, освітлення і т.д.) Ви отримуєте знижки у наших постачальників.

Недарма кажуть, що краще пережити дві пожежі, ніж один ремонт. Зараз інтернет забитий різними відеоуроками на тему: ремонт і як зробити все самому. Ніби будівельні та ремонтні компанії спеціально завищують свої ціни, а от виконання всіх робіт власноруч дозволить заощадити купу грошей і (виключно під чуйним керівництвом автора ролика) анітрохи не програє в якості.

Ось тут і криється головна помилка. Досвід неможливо замінити ніякими, нехай навіть найкращими на планеті, уроками. А виправлення всіх проблем, які залишаться після ремонту, проведеного недосвідченою людиною, буде виконуватися саме за його рахунок, а ніяк не за гроші людини на екрані вашого комп'ютера. Переробляти завжди складніше, і, як наслідок, дорожче. Така самодіяльність зазвичай властива власникам квартир, але і ремонтом нежитлових приміщень вони теж часто не гребують.

Якщо вас влаштовує низькоякісний, але власноруч зроблений ремонт, то будь ласка, але якщо вам притаманні виваженість рішень, вміння критично ставитися до своєї роботи і вмінням, то довірте ремонт приміщень у Києві тим, хто вже довгі роки займається цією справою.

Фахівці нашої компанії на високому якісному рівні нададуть на ваш вибір всі послуги по ремонту приміщень. Ми застосовуємо наш багатий досвід і навички, щоб ремонт нежитлових приміщень, квартир і будинків був надійним, довговічним і естетично привабливим. У нашій компанії ви можете замовити ремонт будь-якого рівня складності, ми обов'язково врахуємо ваші побажання і дамо кваліфіковану консультацію, якщо у вас з'являться які-небудь питання.

Ремонт квартир

 ремонт приміщень в Києві

Ремонт квартир, вироблений нашими майстрами, має дворічну гарантію якості. Ми виробляємо такі види ремонту як косметичний, капітальний, євроремонт. Незалежно від складності робіт ми завжди в точності дотримуємося прийнятих технологій і стандартів. 

Фахівці компанії виконають повний спектр послуг, починаючи від розробки проекту до установки сантехніки. 

Ремонт будинків

ремонт приміщень київ

ми вам доведемо, що якісний ремонт будинків може мати прийнятну вартість. У нашій компанії це можливо завдяки тому, що наші партнери надають нам знижки на будівельні матеріали. Ми задовольнимо ваші вимоги, а також продумаємо ремонт житлових приміщень до найдрібніших деталей.

У нашій компанії ви зможете замовити капітальний ремонт приміщень як стандартного типу, так і з втіленням ексклюзивних задумів. 

Ремонт ванної

ремонт приміщень під ключ

Ремонт ванної передбачає такі роботи, як демонтаж сантехнічного обладнання та покриттів, Електромонтажні роботи, встановлення сантехнічного обладнання. Для ремонту ми використовуємо якісні матеріали перевірених виробників. 

Наші фахівці розроблять дизайн ванної, який перетворить одну з найменших кімнат у вашій квартирі в саму функціональну і затишну. Для ремонтних робіт санвузлів ми попередньо заготовляємо всі витратні матеріали та обладнання. 

Ремонт кухні

ремонт приміщень ціни

На кухні більшість з нас проводить достатнього багато часу у своєму житті. Саме тому до такої послуги як «Ремонт кухні під ключ» варто поставитися з великою увагою, щоб навіть маленьку по площі кімнату зробити максимально функціональною. 

Наші фахівці  не тільки виконають недорогий ремонт кухні, але і нададуть гарантії якості проведених робіт.

Ремонт офісів

ремонт орендованого приміщення

Ремонт офісів має свої особливості залежно від виду діяльності фірми, кількості зон і вимог до їх функціональності. Будь-який вид ремонту нежитлових приміщень ми завжди виконуємо на однаково високому професійному рівні.

Ми готові запропонувати вам кілька варіантів проекту на ваш вибір і врахувати всі ваші побажання.Капітальний ремонт приміщень, також як і інші види ремонтних робіт, ми виконуємо з гарантією якості, за доступними цінами і в оптимальні терміни.

Ремонт виробничих приміщень і складів

Ремонт складських приміщень має свою специфіку, зокрема, це принесення в жертву дизайну (який на складі абсолютно ні до чого) задля підвищення функціональності і стійкості до зношування. Тому що мало де спостерігається таке ж високе навантаження на конструкцію приміщення, як на складі і виробництві.

До того ж, важливим моментом є основна функція промислового приміщення, виробництва або складу, його специфіка та обладнання, яке тут буде встановлено. Це вплине на:

  • розташування і конструкцію вентиляційної системи;
  • схему розводки електричних кабелів;
  • систему пожежогасіння.

Наші співробітники виконають всі роботи з урахуванням цих особливостей, а також візьмуть до уваги зонування (розбивку приміщення на дільниці) приміщення і зручність взаємодії між окремими зонами.

Ремонтом приміщень в Києві займається чимала кількість компаній і логічно буде задатися питанням, чому саме ми? Тому є чимало причин і ось деякі з них:

  • досвід (тільки сама компанія вже майже 10 років на ринку, а наші співробітники приходили в неї зовсім не новачками);
  • зручна система знижок для постійних клієнтів і великих замовлень;
  • ми можемо приєднатися до роботи на будь-якому етапі, починаючи від розробки проектів до обробки чи ремонту орендованого приміщення.

І це далеко не всі плюси компанії. Якщо ми вас переконали, то з готовністю чекаємо замовлень, якщо ж ні, то запитайте тих клієнтів, з ким ми працювали і які залишилися задоволені.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

ЙДУТЬ РОБОТИ

ЖК Парк Ленд

ЖК Патриотика

Ірпінь ЖК Парковий

ЖК Варшавський

Крюківщина ЖК Оранж Парк

Вишгород ЖК 4 карата

Крюківщина ЖК Євромісто

ЖК Централ Парк

РК Французький квартал

ЖК Крістер Град

ЖК PecherSKY

ЖК Венеція

Вишневе ЖК Піонерський квартал

ЖК Артеміда

РК Ліко град

ЖК Еврика

ЖК Козацький

РК Європейка

Наші роботи

IMG_20161215_131614.jpg

button-recall