­
Викликати замірника
МЕНЮ +

button-action

slogan

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Щодня з 9.00 до 23.00

Ремонт котеджів

Заміський будинок відкриває хороші можливості для спокійного життя далеко від суєти міста. У той же момент виникає і маса питань, які стосуються ремонту та облаштування на новому місці. Купити котедж з нуля є можливість не у кожного. В основному якщо будинок купують, а не будують, це буде вторинна нерухомість.

Ремонт котеджів – перше, що відбувається перед новосіллям. Відремонтувати старий будинок, оновити обстановку, перебудувати все під свою сім'ю – необхідність. Ремонт котеджів кардинально відрізняється від ремонту квартири. Суть полягає не тільки в тому, що метраж тут в 3-4 рази більше стандартної квартири.

Завжди хочеться жити з комфортом. Літній душ і зручності на вулиці-не найкращий варіант комфортних умов. Ремонт і обробка котеджів повинна бути комплексною і ретельною. На будинок впливає набагато більше негативних факторів, ніж на квартиру. Збираючись робити ремонт в заміському будинку важливо правильно вибрати виконавця.

Від технологій будівельної компанії, від досвіду її співробітників залежить не тільки якість вашого ремонту, але і скільки грошей ви на це витратите. З яких етапів складається ремонт котеджів?

 

Етапи ремонту котеджів

1. Оцінка обсягів роботи і заміри приміщення.

2. Проектування. На цьому етапі планується, які будуть зміни внесені в будинок. Прокладка інженерних мереж і комунікацій. Перепланування, добудова підсобних приміщень. Проект враховує тип, вартість будівельних і оздоблювальних матеріалів, технології, які будуть використані в роботі. Дизайн котеджів теж входить в проект. Іноді, враховується і ландшафтний дизайн ділянки. Якщо ви не хочете довго робити ремонт простіше замовити ремонт під ключ. В цьому випадку ви отримаєте готовий будинок, в якому можна жити.

3. Підписання договору. Коли готовий проект, і він повністю відповідає правилам організацій з безпеки, ви його вивчаєте. У разі якщо вас все влаштовує, підписуєте договір.

4. Ремонтні роботи. Сюди входить демонтаж і монтаж стін або перегородок. Монтаж комунікацій, оздоблювальні роботи. Укладання плитки на кухні, у ванній кімнаті, в туалеті. Монтаж підлогового покриття і стель. Установка техніки, наприклад, пральна машина, мікрохвильовка, кавоварка та інші прилади. Дизайн інтер'єру приміщення, який проводиться під наглядом дизайнера.

5. Прийом ремонтних робіт. Після закінчення ремонту ви приймаєте роботу. Коли все зроблено правильно, ви отримуєте ключі від нового будинку.

Окрема увага приділяється ландшафтного дизайну ділянки. Він може бути частиною ремонту або окремим заходом. Тут облаштовується парковка для машини, дитячий майданчик, зона відпочинку. Нерідко планується і впроваджується озеленення ділянки. Заміський будинок – не просто цегляна або бетонна коробка, це серце сім'ї. Звідси починається історія роду.

Коли будівництво та ремонт пройшли успішно, цей будинок прослужить вам до 150 років. Вам потрібна додаткова інформація або виникли питання? Команда КТС проконсультує Вас з усіх необхідних нюансів.

У тому випадку, коли ремонт котеджів робимо ми, ви отримаєте сучасний, затишний будинок за вигідною ціною.

 

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

ЙДУТЬ РОБОТИ

ЖК Парк Ленд

ЖК Патриотика

Ірпінь ЖК Парковий

ЖК Варшавський

Крюківщина ЖК Оранж Парк

Вишгород ЖК 4 карата

Крюківщина ЖК Євромісто

ЖК Централ Парк

РК Французький квартал

ЖК Крістер Град

ЖК PecherSKY

ЖК Венеція

Вишневе ЖК Піонерський квартал

ЖК Артеміда

РК Ліко град

ЖК Еврика

ЖК Козацький

РК Європейка

Наші роботи

IMG_20161215_131614.jpg

button-recall