­
Викликати замірника
МЕНЮ +

button-action

slogan

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Щодня з 9.00 до 23.00

інтер'єр вітальні фото

Вітальня – центральна кімната в квартирі або в будинку. Її назва пішла від слова "гості" , тут найчастіше зустрічають друзів і гостей будинку. Ремонт вітальні вимагає окремого ставлення. Ця кімната вважається однією з найбільш відвідуваних, обробка повинна бути відповідною.

Ремонт вітальні може робитися своїми руками або за допомогою фахівців. Другий варіант простіше, а часом і дешевше. Робота над ремонтом відбувається поетапно за стандартною схемою.

Схема ремонту вітальні

Умовно роботу над вітальнею можна поділити на кілька кроків. Вони виконуються строго в цій послідовності.

Плануємо дизайн-проект

Створення дизайн проекту – справа не одного дня. Вам потрібно буде ознайомитися з багатьма стилями інтер'єру, оздоблювальними матеріалами, визначитися, що ви хочете бачити в своїй кімнаті. Дизайн-проект вітальні повинен включати повну картину нового вигляду кімнати. Сюди варто включити оздоблювальні матеріали, колірну гамму і вибір матеріалів для обробки.

У проекті чітко прописано, скільки етапів ремонту потрібно для реалізації мети, які будуть використані технології, скільки грошей буде витрачено. Іншими словами, проект-докладна інструкція для ремонтної бригади або для вас самих.

Подумайте над тим, яким буде дизайн інтер'єру в кімнаті? Якщо ви хочете зробити щось особливе, вам будуть потрібні послуги дизайнера. Робота фахівця коштує недешево, але і результат перевершить всі очікування.

Підготовка до ремонту

З приміщення видаляють все, чим ви будете користуватися. Переберіть речі і залиште тільки ті, які вам реально потрібні. Далі видаляють всі старі поверхні, демонтують обробку стін, стелі, підлоги. Якщо ви плануєте гіпсокартонні роботи, демонтаж обробки можна і не робити. На цьому ж етапі робиться демонтаж старих комунікацій та інженерних мереж.

чи потрібне перепланування?

дизайн вітальні фото

Перепланування і демонтаж стін вимагає отримання дозволів в органах безпеки житла. Щоб отримати потрібні документи потрібно надати в організацію проект і почекати його розгляду. Рішення потрібно буде чекати від декількох днів до пари тижнів.

Якщо знести планується несучу стіну, потрібно буде повне проектування і пошук оптимальних рішень. Несучі стіни зазвичай не чіпають, це небезпечно для всього будинку.

Перепланування можна зробити і за допомогою помилкових стін. Вони робляться з гіпсокартону або декоративних перегородок. Розділити кімнату на кілька частин можна за допомогою стелі на кілька рівнів або декоративних подіумів.

На етапі перепланування виконується вся робота з реконструкції приміщення, яка вказана в проекті.

Міняємо міжкімнатні двері і ставимо нові вікна

Якщо робити ремонт, то по повній програмі. Заміна старих вікон на пластиковий аналог допоможе продовжити термін служби ремонту і забезпечить нормальну теплоізоляцію. З метою позбутися зайвого шуму ставлять нові двері.

Тут доводиться вибирати між натуральним матеріалом і довговічністю. Якщо ви хочете натуральний матеріал, то вибирайте дерев'яні вікна і двері. Якщо вам потрібно, щоб вироби довго не псувалися простіше вибрати пластик.

Продовжити термін служби дерева можна за допомогою спеціальних просочень і антисептиків. Який матеріал вибрати? Залежить від ваших потреб.

Міняємо прилади опалення

Їх варто замінити не тільки у вітальні, але і по всій квартирі. Від якості цього обладнання залежить, наскільки тепло у вас буде в квартирі. А часом і підсумковий рахунок за опалення. Вибирати конвектори варто з позиції характеристик і якості, а не їх вартості. Найдешевший варіант – сталеві конвектори. Але, вони дають мало тепла, при цьому створюють протяг при роботі.

Чавунні радіатори мають високу міцність, добре прогріваються, довго служать. Але, багато важать і некрасиві зовні. Коли потрібен стильний дизайн інтер'єру, такі прилади – не варіант.

Сталеві радіатори розглядаються в якості приладів опалення тоді, коли у вас індивідуальна система. У загальній тепломережі може різко перескакувати тиск. До таких навантажень сталь не готова.

Біметалічні радіатори–дуже легкі батареї, добре віддають тепло, красиві зовні. Вони використовуються в квартирах досить часто. Коли є можливість вибирати, вибирайте цей варіант.

Алюмінієві радіатори підійдуть для опалення приватного будинку. Загальна тепломережа рідко має чисту воду, а її низька якість призводить до поломки радіаторів.

Вибирайте той варіант для вітальні, який підійде максимально.

Міняємо проводку у вітальні

Якість проводки і освітлення впливає на комфорт життя і візуальне сприйняття приміщення. Схема проводки повинна бути готова заздалегідь. Подумайте, де будуть розташовуватися вимикачі, розетки, будете ви користуватися перенесенням? Це необхідно знати ще до того, як викличте електрика. Важливо правильно розподілити навантаження, щоб не було перенапруги в електромережі.

Проводка найчастіше робиться прихована. Дроти ховаються в стіни, підвісна стеля або в спеціальний плінтус під стіною. Прихована електропроводка забезпечує безпеку від удару струмом і красиво виглядає.

З якісною проводкою у вас не буде проблем з електрикою ще довго.

Робимо чорнову обробку

На цьому етапі проводяться чорнові роботи в приміщенні. Ремонт вітальні прослужить довше, якщо чорнова обробка буде правильною. Вирівняти стіни можна гіпсокартоном. Для цього не потрібно буде їх рівняти, штукатурити їх і грунтувати. Якщо обробка стін буде інший, поверхню спочатку грунтують, потім шпаклюють. Далі потрібен фінішний шар грунтовки, який закріпить результат.

Якщо стіни дуже нерівні і є великий перепад висоти, вибирайте гіпсокартон. Але, його варто вибирати уважно. Товсті листи матеріалу можуть з'їсти корисну площу. Ще один недолік гіпсокартонного облицювання-пустотілість.

Поверхня підлоги в кімнаті вирівнюється стяжкою, фанерою або наливними підлогами за вибором. Будівельна суміш для роботи вибирається з урахуванням характеристик приміщення і матеріалу, яким буде проводитися фінальна обробка.

Від якості чорнової обробки залежить термін служби ремонту і якість робіт.

Стеля у вітальні: варіанти обробки

Поверхню стелі можна пофарбувати, обклеїти шпалерами, зробити натяжна або підвісна стеля. Вибір типу обробки і матеріалів залежить від ідеї дизайну інтер'єру.

Найдешевший варіант обробки-побілка або фарбування. Сьогодні є десятки варіантів кольорів і відтінків. Вибрати свій колір буде просто. До недоліків матеріалу відноситься недовговічність. Побілка повинна робитися 1 раз на рік, фарбування стелі-1 раз в 2-3 роки.

Якщо вас затоплять сусіди, знову доведеться робити ремонт. Побілка і фарбування не стійка до усадки будинку. Під час цього процесу на стелі з'являться тріщини, а то і відколи. Робити обробку стелі вигідно, коли усадка повністю закінчилася.

Ще один варіант оформити стелю у вітальні-обклеїти шпалерами. Такого ремонту вам вистачить на 3-5 років не більше. Не хочете часто робити роботу? Вибирайте інші технології. Як виглядають з шпалерами вітальні ремонт, як проходить, можна подивитися в Інтернеті. Невеликий аналіз варіантів дасть можливість вибрати відповідний тип матеріалу.

Підвісна стеля - один із сучасних видів обробки. За такою конструкцією можна заховати комунікації, вона може ділити кімнату на зони. Термін служби підвісної стелі до 10 років. Ремонт вітальні можна зробити і за допомогою натяжної стелі.

Він дає абсолютно рівну поверхню. Матеріал міцний, може витримувати серйозне навантаження, наприклад, при потопі зверху, термін служби 10-15 років. Вибирати обробку стелі потрібно з урахуванням дизайну інтер'єру.

Стіни вітальні, ніж обробити?

фінальна обробка стін у вітальні залежить від ідеї дизайну інтер'єру і фінансових можливостей. Найпростіший і дешевий варіант – обклеїти стіни шпалерами. Вони можуть бути паперовими, бавовняними, флезилиновыми або вініловими. Існує десятки видів шпалер, які можна вибрати в якості обробки. Єдиний мінус в тому, що красиві вони тільки перші 3-6 років.

Ще один варіант оформити стіни у вітальні – пофарбувати фарбою або обробити декоративною штукатуркою. Таке покриття прослужить близько 7-10 років, практично не втрачаючи свій зовнішній вигляд. Стіни у вітальні можна оформити натуральним каменем, але цей варіант обійде дорожче, ніж шпалери або фарба. Ремонт вітальні може включати будь-які матеріали, які вписуються в ідею дизайну.

Вибирайте такі оздоблювальні матеріали, які прослужать, як можна довше і не будуть виділяти токсини.

Покриття підлоги у вітальні, які можуть бути варіанти?

ремонт вітальні фото

Підлогу у вітальні можна оформити будь-яким матеріалом. Це може бути паркет, дерево, ламінат, лінолуем або плитка. Основний пріоритет у виборі матеріалів – дизайн приміщення і ціна питання. Цікавим варіантом буде наливна підлога. Таке покриття витримує велике навантаження, красиво виглядає.

Якщо в приміщенні часто бувають люди, можна зробити систему «тепла підлога». Взимку зможете економити на опаленні, і буде приємно ходити по підлозі.

Меблі для вітальні, що вибрати?

< p>заощадити вільне місце можна за допомогою функціональних і вбудованих меблів. Стіл, який засувається в стіну, ніша для зберігання книг і сувенірів, складні стільці – ці предмети будуть зручні, в той же момент не займають вільне місце.

При необхідності можна розділити приміщення на кілька функціональних зон. Для цього використовуються багаторівневі стелі, подіуми, контрастна обробка. Ремонт вітальні може бути капітальним, косметичним або елітним.

Кожен з цих видів має свої особливості і вартість. Команда КТС пропонує недорогий і красивий ремонт у вітальні. Зв'язатися з нами можна за номером вказаним на сайті.

Понравилось, проголосуй:

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

ЙДУТЬ РОБОТИ

ЖК Парк Ленд

ЖК Патриотика

Ірпінь ЖК Парковий

ЖК Варшавський

Крюківщина ЖК Оранж Парк

Вишгород ЖК 4 карата

Крюківщина ЖК Євромісто

ЖК Централ Парк

РК Французький квартал

ЖК Крістер Град

ЖК PecherSKY

ЖК Венеція

Вишневе ЖК Піонерський квартал

ЖК Артеміда

РК Ліко град

ЖК Еврика

ЖК Козацький

РК Європейка

Наші роботи

IMG_20161215_124757.jpg

button-recall