­
Викликати замірника
МЕНЮ +

button-action

slogan

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Щодня з 9.00 до 23.00

reech-potolock-1Рейкова стеля – нова ідея оформлення кімнат. Така стеля зручніше щільного, пластикового аналога. Суть в тому, що він не закупорює простір між рідною стелею і підвісний конструкцією. Створюється природна вентиляція. У вас не буде ні грибка, ні цвілі, ні запаху сирості.

для ванної кімнати рейкова стеля-кращий варіант. Його можна монтувати в будь-якому приміщенні, де є підвищена вологість або пар. Алюмінієва рейкова стеля не збирає пил, не вигорає, на ньому не живуть бактерії. Існує десятки варіантів дизайну стелі, вибрати завжди є з чого.

reech-potolock-3Рейкова стеля складається з невеликих вузьких панелей, між ними є простір. Це і створює вентиляцію в кімнаті. У той же момент під ним легко заховати нерівність рідної стелі. Блиск рейок візуально збільшить і розширить невелику кімнату.

Для цього типу стелі потрібні спеціальні світильники з вологозахисними плафонами. Приміщення з високим рівнем вологості не підходять для монтажу звичайних світильників. Вигідно поставити в рейкову стелю точкові світильники з енергозберігаючими лампами.

reech-potolock-2Точкові світильники забезпечують локальний світло і добре освітлюють кімнату. У той же момент можливість короткого замикання зводиться до нуля. Додаткові світильники можна поставити в області дзеркала. Жіночій половині вашої родини або гостям буде зручно приводити себе в порядок.

Прибирання стелі проста: досить натерти його вологою ганчіркою до блиску. Монтаж рейкової стелі робиться або своїми руками або бригадою будівельників. Простіше користуватися послугами бригади по ремонту.

Команда КТС встановить рейкову стелю у Вашому приміщенні у ваш вільний час. Монтаж рейкової стелі практично не вимагає вашої участі. Зробили заміри приміщення, обговорили деталі, вибрали і купили матеріал і робота почнеться.

Вартість послуг залежить від розміру приміщення і складності конструкції. Впливає на неї і обсяг роботи. Замірник під'їде до вас безкоштовно і зробить необхідні виміри. У вас є можливість вигідно зробити ремонт. Обговорення всіх деталей перед договором дає можливість заощадити.

ви будете бачити, куди пішли ваші гроші, і скільки було витрачено. Ясна формування ціни, доступна вартість на послуги створюють атмосферу довіри. В результаті співпраці у вас буде новенька рейкова стеля. І він буде служити вам років 10-15. Це більше, ніж найкращий вид пластику. Металеві поверхні завжди зберігають свій зовнішній вигляд роками, а про якість монтажу подбати наша команда.

Понравилось, проголосуй:

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

ЙДУТЬ РОБОТИ

ЖК Парк Ленд

ЖК Патриотика

Ірпінь ЖК Парковий

ЖК Варшавський

Крюківщина ЖК Оранж Парк

Вишгород ЖК 4 карата

Крюківщина ЖК Євромісто

ЖК Централ Парк

РК Французький квартал

ЖК Крістер Град

ЖК PecherSKY

ЖК Венеція

Вишневе ЖК Піонерський квартал

ЖК Артеміда

РК Ліко град

ЖК Еврика

ЖК Козацький

РК Європейка

Наші роботи

0.00.jpg

button-recall