­
Викликати замірника
МЕНЮ +

button-action

slogan

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Щодня з 9.00 до 23.00

стеля Грильято

Стеля Грильято-найзручніша версія підвісної стелі. Він легкий, красивий, добре доповнює інтер'єр і в той же момент можна швидко отримати доступ до проводки або інших комунікацій, які заховані під цей стеля. Стеля Грильято актуальний для обробки комерційних або житлових приміщень.

конструкція стелі та деталі комплектації

p-grilliato-1Будова стелі Грильято чимось нагадує систему армстронг, яка вже неодноразово зустрічалася в офісах. торгових центрах Києва і навіть в житлових квартирах. В цілому стеля являє собою з'єднання профілів різного розміру, вони утворюють решітку. Вона в свою чергу заповнюється елементами у формі прямокутника. Монтаж стелі Грильято схожий на установку аналогічних видів стелі. В результаті Ви отримуєте стильне і зручне покриття.

 

З чого складається стелю?

Будова стелі Грильято являє собою систему з 4-х складових. У ньому є стартовий куточок, який відповідає за рівну поверхню по всьому периметру площі. За допомогою цього елемента робиться якісне і непомітне приєднання стелі до стіни.

Каркас стелі утворюють напрямні профілі. Вони в стелі цього виду мають різну довжину і в комплекті створюють міцний каркас, привабливий за зовнішнім виглядом. Для з'єднання деталей використовується бистроподвес.

Ця конструкція схожа на метелика і складається з декількох частин. Спиця з гачком використовується для кріплення напрямних профілів, спиця з петлею прикріплюється і тримає перекриття. Пружина між ними в цій конструкції відповідає за регулювання висоти стелі.

Останній елемент Грильято – панелі у вигляді решітки. Вони відрізняються між собою по конфігурації, розміром осередків. Це зручно, адже знайти потрібний вид стелі просто. Виглядає таке оформлення багато і стильно, а будова стелі Грильято практично не відрізняється від відомої системи армстронг. Єдина різниця між ними у формі профілю і самих декоративних осередків.

стеля Грильято: види і характеристики

Існує 4 типи даної стелі. Вони розрізняються по конфігурації і вартості. Є різниця і в роботі з ними. Наприклад, монтаж стелі Грильято складної конфігурації тривати довше, ніж стандартної моделі. У вас є можливість купити стелю під свої потреби і характеристики приміщення.

Грильято»Стандарт "

Модель стелі досить проста, має форму букви U. Поверхня гладка, без особливих декоративних деталей. Монтується стеля паралельно підлозі. Вартість виробу доступна для громадян з різним рівнем доходу. Стеля Грильято "Стандарт" можна побачити, як в житлових, так і в комерційних приміщеннях.

Грильято "Піраміда"

Візуально збільшує висоту стелі за рахунок ефекту ілюзії. Осередки цієї конструкції нагадують сотні невеликих пірамідок. У каркасі стелі застосовується профіль Y, а вартість матеріалу на порядок вище попередньої моделі. Установка такої стелі рекомендується в просторих приміщеннях, де є необхідність створити ефект простору.

Грильято "Жалюзі"

використовується рідко через трудомісткість монтажу. Конструкція збирається з профілю різної довжини. За зовнішнім виглядом нагадує жалюзі для вікон і повністю приховує комунікації, які сховали за стелею. Зручно, що до всіх комунікацій є вільний доступ. При ремонті або обслуговуванні такий фактор важко недооцінити.

Грильято "багато рівнів"

найцікавіша модель стелі для дизайнерів. Конструкція збирається з профілю різної довжини і може мати будь-яку форму. З такою стелею зручно працювати і він легко підганяється під будь-який стиль дизайну інтер'єру. Можливо тому він найпопулярніший вид обробки для офісів і заміських котеджів. Вартість такої стелі вище, ніж модель «Стандарт», але і характеристики набагато краще.

стеля Грильято часто зустрічається в білому кольорі і його відтінках. Рідше можна зустріти забарвлення під золото, металік, хром або матово чорний колір. В цілому індивідуальне замовлення стелі відкриває можливість купити конструкцію будь-якого відтінку, який впишеться в вашу ідею дизайну приміщення.

Монтаж стелі: поради та тонкощі

p-grilliato-2Монтаж стелі Грильято робиться тільки фахівцями. Робота розділяється на два етапи за підсумками, яких Ви отримуєте якісне покриття. Перший етап – підготовка поверхні і перекриттів, які вже є. Другий етап-установка цієї стелі.

Обробка поверхні повинна бути ретельною. Не можна допускати, щоб залишилася стара фарба або шматки шпалер. Суть в тому, що крізь конструкцію Грильято проглядається, що там було до нього. З одного боку це істотний недолік, з іншого – цікавий дизайнерський хід.

Команда КТС рекомендує вибрати стелю одного кольору, а перекриття пофарбувати в інший відтінок, який буде створювати контраст з стелею. В результаті ви отримаєте цікаве оформлення стелі і приховаєте недоліки основної поверхні.

Монтаж стелі Грильято робиться за попередньою розміткою. Вона дозволяє отримати рівну лінію, яка забезпечить якість установки конструкції. Розмітку простіше робити лазерним рівнем, так ви отримаєте точні дані. Зафіксувати отриманий результат можна синькою і шнуром.

Далі слід установка профілів, які будуть кріпитися до стіни. Установка робиться згідно розмітці, матеріали для кріплення вибираються в залежності від якості і матеріалу стін. Найчастіше для цієї мети використовують дюбелі.

кути профілів підганяються під 45 градусів і намагаються зістикувати якомога точніше. Якщо це не виходить їх ставлять «внахлест один на одного. Це не бажано тому, що такі маніпуляції видно на готовій стелі. Команда КТС при установці стелі намагається підганяти профілі правильно і без шкоди для естетики конструкції.

Далі робиться додаткова розмітка, і встановлюються быстроподвесы. На них за технологією робиться установка профілів, які утворюють каркас. Монтаж стелі Грильято краще довірити фахівцям, які зроблять все швидко і правильно.

Окрему увагу варто приділити установці штучного освітлення. Прилади для освітлення кімнати вибираються з урахуванням мети її використання. Вибирайте таку потужність світильників, щоб цього вистачило для ваших потреб.

В системі армстронг світильники просто вкладалися в стелю, з конструкцією Грільято справа простіше. Світильники підвішуються до рідної стелі незалежно від конструкції Грильято. У результаті вони не тільки забезпечують якісне освітлення кімнати, але і створюють додатковий ефект. Гра світла створює ілюзію контрастів, і приміщення виглядає яскравіше і цікавіше.

в цілому, стеля Грильято – зручний варіант оформлення стелі в комерційних і житлових приміщеннях.

Понравилось, проголосуй:

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

ЙДУТЬ РОБОТИ

ЖК Парк Ленд

ЖК Патриотика

Ірпінь ЖК Парковий

ЖК Варшавський

Крюківщина ЖК Оранж Парк

Вишгород ЖК 4 карата

Крюківщина ЖК Євромісто

ЖК Централ Парк

РК Французький квартал

ЖК Крістер Град

ЖК PecherSKY

ЖК Венеція

Вишневе ЖК Піонерський квартал

ЖК Артеміда

РК Ліко град

ЖК Еврика

ЖК Козацький

РК Європейка

Наші роботи

0.00.jpg

button-recall