­
Викликати замірника
МЕНЮ +

button-action

slogan

БЕЗКОШТОВНИЙ ДЗВІНОК

Щодня з 9.00 до 23.00

Монтаж систем опалення

Ви можете замовити у нас монтаж систем опалення для котеджу, заміського будинку або таунхауса. Ми якісно виконуємо повний спектр робіт незалежно від того, на якому етапі будівництва знаходиться будівля, будь то етап проектування або ж завершена споруда. Ми гарантуємо безперебійність в подальшому функціонуванні інженерних мереж, так як всі роботи наші майстри виконують, дотримуючись чинних нормативних документів з урахуванням всіх нюансів в архітектурі будівлі.

Монтаж водопостачання та каналізації

Завдяки високій кваліфікації наших фахівців монтаж водопостачання та каналізації убезпечить вас від виникнення будь-яких проблем з інженерними комунікаціями в майбутньому. Ми проводимо всі роботи згідно з встановленими нормативами, починаючи від етапу створення проекту, підбору найбільш оптимального місця розташування трубопроводів і необхідного обладнання. Комплексний підхід до роботи і залучення фахівців широкого профілю дає нам можливість гарантувати довговічність роботи встановлених систем.

Монтаж котельні

Наші фахівці на високому професійному рівні виконають повний спектр робіт, які вимагає монтаж котельні. Ми постійно стежимо за новинками на ринку опалювального обладнання і готові провести для вас повноцінні консультації по вибору котла і зниження витрат на опалення. Кожному клієнту ми надаємо гарантії якості виконаної роботи, а також проводимо остаточну перевірку обладнання та інструктуємо власників будинку.

Сантехнічні роботи

Фахівець-сантехнік професійно і в короткі терміни виконає всі необхідні сантехнічні роботи – очищення раковини або унітазу, усунення протікання крана, а також установку душової кабіни, системи фільтрації або пральної машини. Ми якісно проведемо монтаж унітазів, раковин, лічильників води. Також виконаємо всі необхідні попередні роботи, в тому числі розводку труб.

Теплі підлоги

Ми професійно і оперативно проведемо монтаж теплої підлоги в квартирі або багатоповерховому будинку, так і в спортивних комплексах і торгових центрах. Для того щоб теплі підлоги забезпечували необхідний комфорт і мікроклімат в приміщенні, наші працівники використовують весь свій досвід і майстерність. Ми розробимо для будинку, квартири або будь-якого іншого будівлі проект, підберем якісні витратні матеріали, а після установки теплої підлоги обов'язково проведемо перевірочні роботи.

Понравилось, проголосуй:

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

ЙДУТЬ РОБОТИ

ЖК Парк Ленд

ЖК Патриотика

Ірпінь ЖК Парковий

ЖК Варшавський

Крюківщина ЖК Оранж Парк

Вишгород ЖК 4 карата

Крюківщина ЖК Євромісто

ЖК Централ Парк

РК Французький квартал

ЖК Крістер Град

ЖК PecherSKY

ЖК Венеція

Вишневе ЖК Піонерський квартал

ЖК Артеміда

РК Ліко град

ЖК Еврика

ЖК Козацький

РК Європейка

Наші роботи

IMG_20161215_131614.jpg

button-recall